PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646514}
3,1 9 689
ocen
3,1 10 1 9689
Pamiętniki z wakacji
powrót do forum serialu Pamiętniki z wakacji

bardzo fajne

ocenił(a) serial na 10

pokazane wszystko tak jak jest na wakacjach . bardzo mi się podoba

ocenił(a) serial na 5
smokull

Przyznam, że to najlepszy serial z tych "życiowych". W pracy zawsze to oglądaliśmy.

ocenił(a) serial na 4
smokull

Masz bujne wakacje :)

użytkownik usunięty
smokull

1. Gostek przyklejony do sracza i chodzący potem po mieście - zniszczył system :D
2. Szkop któremu nie podobało się słuchanie muzy - niech jedzie na wakacje do Lichenia
3. Jak na takiej malutkiej wysepce nie można znaleźć skradzionej fury?! W hiszpańskiej policji takie same łebki jak u nas.

najbardziej g**niany odcinek, to był, mają środki, żeby kręcić w Hiszpanii, ale trzymanie ciągle deski od kibla było żenujące jakby nie mogli czegoś wymyślić żeby było to bardziej wiarygodne a gościu trzymał ciągle deskę udając, że się przykleiła do niego....

ocenił(a) serial na 9
Szuwar_R

A co ty chciałeś żeby aktor naprawdę się przykleił do deski?;D

jazdowicz2666

zawsze mogli coś wymyślić, nie mówię, że miał się specjalnie przykleić ale jakiś sposób mogli wymotać ;)

ocenił(a) serial na 9
Szuwar_R

eee nie ma co narzekać pomysł był fajny z tym i szło się uśmiać jak wszyscy na niego patrzyli na ulicy,a szczególnie beka była jak koło samego szpitala spotkał swoją byłą z rodzicami ładny przypał;D,jak dla mnie to jest super serial i idzie nieraz się uśmiać lepiej niż na niejednej komedii;)

Szuwar_R

On bardziej zasłaniał swoją dupę.

ocenił(a) serial na 9
smokull

Dla mnie to też bardzo fajny serial pokazany w świetnym klimacie,po obejrzeniu jego aż chce się wyjechać na wakacje i poszaleć;)

użytkownik usunięty
smokull

No nie zupełnie, bo wakacje nie wyglądają tak jak to pokazywane jest w tym serialu, wakacje są inne a tam ukazane są jakieś patologie. Nie wiem, może twoje wakacje były lub są podobne do losów serialowych bohaterów, ale na pewno nie moje i moich znajomych oraz zwykłych, normalnych ludzi, którzy trzeźwo patrzą na życie, a nie przez pryzmat nadwiślańskich lemingów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones