PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 841
ocen
7,7 10 1 119841
4,5 2
oceny krytyków
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Katherine umrze w następnym odcinku.
Co o tym myślicie?

beta_00

nareszcie..

beta_00

OBY!!!

użytkownik usunięty
beta_00

Oby nie. Jak zginie najciekawsza postac TVD to kończę oglądać... A moja nadmą spadnie do 5 - na taką jaka teraz zasługuję :-(

użytkownik usunięty
beta_00

jaaaaaaa :OOOO

Dla mnie śmiercią Katherine był moment jak weszła w cialo Eleny - było wiadome, że w końcu się połapią i ją zabiją aby wróciła Elena (gdyby weszła w inne ciało nic takiego by się nie stało..)

No nic, zrąbali to już dawno, najlepsza postać TVD umiera:D

Dokładnie. Według mnie nie najlepsza, ale jedna bez których TVD to nie będzie już to samo. Nawet ją polubiłam jako człowieka. Mogła wejść w ciało innego sobowtóra :D

beta_00

To najgorsza jak dotąd pomyłka producentów. Uśmiercą postać, która stara się utrzymać jeszcze dobry poziom serialu z poprzednich sezonów. Bez niej serial się posypie :-(

ocenił(a) serial na 8
Cami1230

Bardzo się ciesze ,ze w końcu ją uśmiercą... Oby na stałe!

Cami1230

Zgadzam się. To od niej się wszystko zaczęło. Ona musi zostać. Gdyby nie ona Stefan nie poznałby Eleny ona by się nie dowiedziała o tym wszystkim...

helagolasz

Podajcie jakieś link do live stream'a na dzisiaj..plis;)

maharet18

http://www.ustvnow.com/
Musisz się zalogować, ale śmiga pięknie.

ocenił(a) serial na 6
Cami1230

Ja nawet nie wiem co oni chca krecić w 6 sezonie. Dla mnie serial się już wypalił. Pouśmiercali duzo postaci, pierwotni wyjechali do NO. Pewnie kolejny sezon będzie jeszcze bardziej naciągany niż obecny

Cami1230

To był najgorszy odcinek tego sezonu, jak mogli uśmiercić dwie znaczące dla całości postacie? Nieuchwytna Kathrine Pierce i całkowicie jej oddaną córkę Nadię. Byłam ciekawa relacji która się nawiążę między Mattem,a Nadią (coś a'la Mattem,a Rebeccą - od początkowej niechęci jakby nie było to ona sprawiła,ze Elena stała się wampirem choć znając producentów prędzej czy później to wydarzenie miałoby miejsce). Nawiązała się miedzy nimi nić porozumienia, jak dla mnie choć ewidentnie było widać,ze się nawiązała trwała za krótko, z intensywnością jeszcze dało radę. Do tego brak rozwinięcia relacji matka-córka miedzy Nadią i Kathrine, ok wiem jak była Kathrine,ale gdy przypomnicie sobie moment w którym teoretycznie po raz 10 000 była bliska śmierci i Stefan pokazał jej kołyskę z dzieckiem, widać było,że naprawdę zależało jej na niej. I choć po teoretycznym odzyskaniu życia poprzez zamieszkanie w ciele Eleny zawładnęła ją chęć 'posiadania 'Stefana,cóż jej samolubna,próżna strona nie znikła to jednocześnie gdzieś w głębi chciała by taka więź się narodziła by się poznały,myślała,że ma na to wieczność (inna sprawa co do oczekiwać Nadii) . Nie dano temu szansę by się rozwinęło, producenci mogli wiele zyskać poprzez wstrzymanie się od tak dramatyczno desperackiego kroku (Nina Dobrev nie dawała rady grać 2 postacie? nie powinni brać się za taki wątek nie potrafiąc go dobrze rozwinąć i dobrze zakończyć w mniej upokarzający dla samych siebie sposób) . Nie wiadomo było nic o przeszłości Nadii oprócz wręcz obsesyjnego dobra żartowałam poszukiwania matki, o jej miłościach (oprócz Georga czy jak kol-wiek miał na imię ten podróżnik), żyła przez tyle lat mogli to wykorzystać na plus dla serialu (w THE ORGINALS ten 'trik' działa świetnie (flash backi) , poza tym jeśli chodzi o samą Kathrine w serialu pokazano głownie jej najgorsze strony, przyznam,że z początku mocno mnie irytowała tym samym nie była postacią która lubiłam,zawsze niszczyła i komplikowała ludziom i innym wampirom życie, z czasem dodawała serialowi lekkiego kopa - adrenaliny ,akcji, w 4 i 5 sezonie była jedną z postaci którą miło było widzieć na ekranie. W czasie jej krótkiej egzystencji jako człowieka nie przedstawiono chociażby 1/4 jej lepszej strony,gdzie człowieczeństwo było jej częścią, powołali się na kilka irroniczno sarkastycznych rozmówek i wielka scenę mniemanego pożegnania między Stefanem i Kathrine na łożu jej niby śmierci. Co w porównaniu do jej wyczynów było praktycznie niczym. Do tej pory była ważna dla całokształtu serialu po czym z niej zrezygnowano. Do tego sposób w jaki zginęła jest groteskowy. Tak bierny do jej osoby. To po prostu śmieszne i przykre jak ten serial się stacza..

ocenił(a) serial na 4
beta_00

niech ginie su ka

ocenił(a) serial na 8
beta_00

Mam nadzieję że nie umrze. Jedna z najciekawszych postaci w serialu. A Eleny nigdy nie lubiłam.
Choć znając zycie to ją uśmiercą, tak jak usmiercili większość moich ulubionych postaci : Rose, Jennę, Alarica, Annę.
Szczerze powiedziawszy to w tej chwili bardziej lubię the Originals:)

AkkarinLove

Dokładnie, jak dla mnie The Originals jest teraz o wiele ciekawsze ;-)

ocenił(a) serial na 9
Cami1230

o matko The Originals jeden z najlepszych seriali jakie w zyciu ogladalam :) Aktor grajacy Klausa jest REWELACYJNY!!!:D

bianka226

Zgadzam się. Ale Elijah też niczego sobie :-)

ocenił(a) serial na 9
Cami1230

Klaus nr 1 jak dla mnie :) mam nadzieje,ze beda razem w koncu z Caroline :)

bianka226

Ja też, pasują do siebie :-) niestety jak na razie wszyscy temu zaprzeczają :-(

Cami1230

Dlaczego wszyscy? Dużo osób jest za Klaroline, ja też : )

użytkownik usunięty
beta_00

dużo osób jest ale Julie Plec i aktorzy potwierdzili już kilkanaście razy, że 100 odcinek TVD to było ich zakończenie. Pomimo tego fani robią petycje - codziennie na twitterze w worldwide są, różne akcje robią. Na tumblrze można wiele znaleźć na ten temat :))

Joseph Morgan to świetny aktor, ale nie powiedziałabym, że TO jest takie cudowne. Oglądam, jest fajne, ale czegoś mi brakuje. Może tej nutki co było w TVD, o tego:
http://thenurseholliday.tumblr.com/post/78163262713/it-still-breaks-my-heart-tha t-the-originals-didnt-turn

jedna z pierwszych scen Elijah w TVD była genialna tak samo jak Klaus płot rzucający w dom XD
Brakuje Kol'a, nie rozumiem czemu Plec go nie chce przywrócić jak sam autor chce.
Brakuje retrospekcji - chociaż się mają jakieś pojawić.
Brakuje tego "family above all" i brakuje pokazania tego - w TVD bal zorganizowany przez nich..
i co najważniejsze - brakuje Klaroline :D Klaus z każdą inną babką jest mega naciągany. Powinni TVD skończyć na 5 sezonie i Candice - Caroline przenieść do TO. to samo z Niną - Katherine - nie powinni jej uśmiercać tylko, że pojechała gdzieś z córką i po prostu by jej nie było w serialu, ale by ŻYŁA. i w przyszłości zabrać ją do TO np od następnego sezonu:D

ocenił(a) serial na 8

To by dopiero było naciągane jakby Caroline dali do TO blehhhhhh i jeszcze przenieśli tam Kryśkę .... porażka , zdecydowanie obie nie są tam potrzebne. To odrębny serial i oby ich nie pomieszali ...ewentualnie nie pomiesali za bardzo No!No!No!

beta_00

a wez przestan:P to bedzie jeszcze bardziej mdle niz Stefan/Damon&Elena. Klaus to typ samotnika i to sprawia ze jest wyjatkowa postacia. Karolcia zwyczajnie do niego nie pasuje.A kaśke moga poswiecic....ale niech do ku**y nedzy oddadza Allaricka. bez niego nie ma Damona a bez duetu Dallaric ogolnie stwierdzam ze zaczyna sie z tego serialu robic opera mydlana

ocenił(a) serial na 7
beta_00

i bardzo dobrze, kiedys bardzo lubiłam Katherine, ale ostatnio jest beznadziejna:/ ugania się za Stefanem jak głupia, żałosne to jest...szkoda jedynie, że tak ją zepsuli, bo kiedyś była świetna...

ocenił(a) serial na 7
vicky19

Dokładnie :) Kiedyś była najlepszą postacią żeńską a teraz ? Biega za Stefanem jak małolata i to jeszcze z mizernymi skutkami , udawanie Eleny jej nie wychodzi ( kiedyś robiła to dużo lepiej ) .Naprawdę dla mnie to jest żałosne i moze lepiej jak zginie to przynajmniej nie popsują jej jeszcze bardziej .

ocenił(a) serial na 10
mrau145

Też była moją ulubioną ale teraz tak mnie denerwuje, że nie interesuje mnie czy ją zabiją. Nic innego nie robi jak latanie za Stefanem wszędzie. Z jednej strony powrót wkurzającej wiecznie w potrzebie Eleny też nie cieszy.

użytkownik usunięty
mrau145

to, że teraz jest taka beznadziejna nie zmienia faktu, że postać i tak będzie moją ulubioną (wraz z Klaroline i Stefanem:D). Staram sie nie myśleć o tym co jej teraz zrobili - bo ostatnie 5 odcinków TVD zepsuli wszystko - klaroline,delene,stelene,steferine,forwood,postać katherine, postać damona, postać eleny.. Stefan jest tylko cudowny i Matt:D Caroline niestety też zepsuli.
Zakładam, że w następnym odcinku umrze - ale ja ją zapamiętam "w swoim ciele". Dla mnie ona umarła w chwili gdy weszła do ciała Eleny, dalszy scenariusz to jest shit:D

ocenił(a) serial na 7
beta_00

Ok,Ok. Niech zabiją Kathrine, ale niech zrekompensują się za to jakimś ciekawym wątkiem, a nie że w serialu pozostanie czarna dziura.

Ivey221

Dokładnie. Mogliby wprowadzić jakąś nową postać : )

ocenił(a) serial na 8
beta_00

Najwyższy czas bo się znudziła i zużyła :]

Libra666

Dokładnie. Po tym ja w 5x14 zachowywała się w stosunku do Stefana, straciłam wiare w jej postać.
Właściwie znienawidziłam ją, kiedy zerwała z Damonem w imieniu Eleny, ale to była prawdziwa Katherine.

użytkownik usunięty
beta_00

ale w sumie powiedziała wtedy prawde damonowi, której elena by nigdy nie powiedziała tylko by były niekończące się sceny "damon ile razy ma ci powtarzać? kocham cię!!!" XD
Powiedziała,że nie chce aby każda ich kłótnia, sprzeczka odbijała się na kimś innym. Nie chce czuć się winna za to co on robi. I co Damon później zrobił? "Elena" z nim zerwała a on sobie zabił Aarona for fun:)


Tak samo jak Katherine jako Elena tańczyła ze Stefanem - też mi sie nie podoba, że do niego zarywa, chociaż kocham Steferine i Stelene, to nie w taki sposób (ale to nie jest wina postaci Katherine! zwracając uwagę na pozostałe sezony ona by się tak nie zachowała - a to co teraz Plec wymyśliła to po prostu shit:)). Anyway Kath/Elena powiedziała wtedy do Stefana o Damonie "I tried to change him, but I think he changed me. And I'm not sure that I like the person that I become. Do you? Do you like the person who I am or do you miss who I was?" - nie mam pojęcia skąd Kath miałaby to powiedzieć, ale dla mnie to byłaby idealna kwestia do Eleny (chociaż ona by czegoś takiego nie powiedziała). Nikt mi jednak nie zaprzeczy, że związek Deleny zmienił Elene w inną osobę.

ocenił(a) serial na 9
beta_00

na itv pod 14 są odcinki z 13.. macie link do 14 z napisami?

kolbamiarowa

http://www.vampirediaries24.pl/alert.php
Trzeba się zalogować, ale konto zakłada się za darmo, bez żadnych sms. W piątek o 12, dzień po premierze już jest nowy odcinek z napisami : )

ocenił(a) serial na 9
beta_00

dzięki! :)

kolbamiarowa

Nie ma za co : )

beta_00

"Please, I’m Katherine Pierce. I’m a survivor."

Jeśli ją zabiją, cała jej postać, wszystko czego dokonała, dotychczasowe postrzeganie jej jako "nieśmiertelnej" - straci sens.
Czegokolwiek by nie zrobiła - czy to jest psucie życia Eleny i Damona, uganianie się za Stefanem, dla mnie zawsze będzie nieodłączną częścią serialu i jeśli ona umrze, część serialu umrze razem z nią.

Przyznajmy szczerze - serial oglądam tylko dla niej, Damona i Caroline.

ocenił(a) serial na 8
pooziomkaa

Ale to nie jest już ta sama Kryśka jak dla mnie, wcześniej miała pazura fajnego teraz ...nie wiem sama jak to określić jest przewidywalna, nudna , nic nowego nie wnosi ...nie wiem jak to jednym słowem określić , w tej chwili jak dla mnie jest nieznośna.
Jeśli wymyślą coś żeby one obie żyły.... cóż trudno ale jeśli już to zrobią to niech jakoś logicznie haha, jeśli ją uśmiercą ja płakała nie będę

użytkownik usunięty
pooziomkaa

mam dokładnie to samo zdanie. (nie licząc ostatniego zdania, bo ja oglądam dla Caroline i Stefana - ale oczywiście nie jako pary XD)

Katherine to genialna postać, tylko ostatnie odcinki z nią zrąbali - ale nie zapomne o tym jaka zawsze była cudowna, ile wnosiła do serialu. Jeśli nie mają na nią planu nie rozumiem dlaczego nie zrobili po prostu jej wyjazdu z MF z Nadią do Europy. Nie musieli by nic jej pokazywać, ale świadomość, że ona żyje, ze swoją córką - i w przyszłości mogłaby wrócić czy do TVD czy do TO.

ocenił(a) serial na 9

Jak dla mnie watek z Nadia jest beznadziejny, Katherina niech zyje i sobie wezmie tego Stefana, a Elena tylko ma byc z Damonem i niech nkt im sie nie wpierdziela :)

ocenił(a) serial na 6
bianka226

nadii wątek był ciekawy do czasu aż postanowiła być posłuszna mamusi i jej pomóc. mogła ją trochę po torturować i w ogóle byłoby ciekawie Katherina byłaby świetnym królikiem doświadczalnym zwłąszcza śmiertelna, a tak Nadia stałą się postacią pożal się boże bez temperamentu pod wpływami mamusi. Co to śmierci Katherin... jeśli ją zabiją to i tak wróci, o dziwo zawsze kiedy chcą tą postać usunąć ona ożywa albo jakiś super głupi sposób ucieka i przeżywa. Katherin po prostu jest wieczna. niech jeszcze trochę pomieszają i zaraz okaże się że alarick wróci i jenna i babcia bonni i będzie poprostu sielankowo a może Silas też.

ocenił(a) serial na 9
zaneta7

No troche nuda zawiewa ta Nadia, z reszta tez jak dla mnie za aktorke dali. Mogli do roli Nadii zatrudnic, jakas piekna kobiete,a ta jest okropna

użytkownik usunięty
zaneta7

jakbyś poczytała trochę spoilerów to można wywnioskować, że Katherine jest usuwana z serialu na stałe niestety. Po tym co zrobili z tą postacią, jestem przekonana, że naprawdę ją uśmiercą "it will be pretty final" jak wypowiedzi aktorów mówią:D

ocenił(a) serial na 8

No już bez znaczenia co z nią zrobią - może i wyjechać czy tam cokolwiek.... ratować córkę czy różne inne....ale jeśli ma zostać w takiej postaci jak jest teraz - czyli poniżająca się,próbująca wejść w du&* S. to ja podziękuję :)

Libra666

Mi się zdaję ze producenci i reżyser nie będzie na tyle głupi żeby uśmiercać najlepszą postać w TVD jaką jest Katherine , coś mi sie zdaję że wymyślą jak uratować ją ;)

ocenił(a) serial na 8
beta_00

Dobrze, tylko szkoda, że to nie był jej koniec. http://www.youtube.com/watch?v=jQkm4s1Jw-o To byłoby ładne, teraz odejdzie jako bitch i to nawet nie ta sprytna bitch z drugiego sezonu, tylko jako idiotka która ugania się jak debil za Stefanem..

ocenił(a) serial na 6
Nezumi

no mogli ją na usmiercić ale tego nie zrobili i teraz bedą kluczuc jak by tu ja dobić...nawet jako człowiek Katherina była lepsza niż jako elena.

Nezumi

Dokładnie.

użytkownik usunięty
Nezumi

też bym wolała aby w tym odcinku umarła, to była naprawdę dobra scena i dobra akcja jak na 100 odcinek TVD.
Ale oni zrobili to specjalnie - dążą do tego aby fani znienawidzili Katherine za to co robi i aby mogli ją spokojnie zabić:)

ocenił(a) serial na 8
beta_00

Nadia niech umrze, Kath nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones