PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 841
ocen
7,7 10 1 119841
4,5 2
oceny krytyków
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Finał serialu.

ocenił(a) serial na 8

jakiego finału oczekujecie?

ocenił(a) serial na 9
Escondita10

Ja potrzebuje tylko Deleny <3 I tak poza tym to chciałabym, żeby Bonnie była szczęśliwa

ocenił(a) serial na 8
Tibby1996

też oczekiwałam, tylko Deleny. Konsekwtetnie budowanej sezonami. A teraz myślę, że chce happy endu dla Damona. Nie wierze, że uda się Plec zamknąc wszystkie wątki w 45 minut.

ocenił(a) serial na 8
Escondita10

No ja jestem średnio zadowolona jeżeli chodzi o Delene w finale. Jak na taką epic love jak mieli wcześniej to słabo się ucieszyli na swój widok gdy Elena się obudziła xd

Swoją drogą absurdalne rozwiązanie tego całego wątku śpiączki Eleny. Nagle w ostatnim odcinku, nie wiadomo jak, Bonnie stwierdza że udało jej się złamać zaklęcie

ocenił(a) serial na 9
Ciuszek

*SPOJLER*


Ja mówiąc szczerze też odczuwam niedosyt, powitanie jakieś średnie, wgl się do siebie nie odezwali właściwie... Podobno w końcowych scenach widać było obrączkę na palcu Eleny, ale ja liczyłam chociaż na jakiś brzuch ciążowy czy coś xd

ocenił(a) serial na 8
Tibby1996

Tak, faktycznie miała obrączkę.

ocenił(a) serial na 8
Nikivi

Miała obrączkę. A mi wystarczył ich endgame ;) tyle scen przez cały serial dali. a przytulasa mieli spoko xd

Escondita10

Od kiedy nie ma w obsadzie Niny Dobrev serial wg mnie stracił na znaczeniu... Także moja nadzieja: Nina dźwignij ten finał, bo serial tego potrzebuje!

Escondita10

Ja liczyłam na tradycyjny, być może do bólu nudny happy end ale powodujący wreszcie domknięcie wszystkich wątków ale nie spodziewałam się tego:




SPOILER
http://www.justjared.com/2017/03/09/vampire-diaries-ep-julie-plec-explains-serie s-finale-death/


Mam nadzieję, że to nie będzie Damon. Może Matt?

ocenił(a) serial na 8
Ewcia78

Nikt by nie płakał, gdyby to był Matt. Alaric ma podobno zawitać do NOLA. Defany nie zasługują na taki koniec, to miala być ich historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones