PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721922}

Outcast: Opętanie

Outcast
6,7 5 511
ocen
6,7 10 1 5511
6,5 2
oceny krytyków
Outcast: Opętanie
powrót do forum serialu Outcast: Opętanie

No nie wiem. Dobry potencjał ale już widać że temat opętania został potraktowany infantylnie, jak w większości horrorów tego typu. Nie będę już nawet wymieniał szczegółów, ale robiąc film/serial o takiej tematyce można przecież trochę o tym poczytać, popytać egzorcystów jak to wygląda z ich strony i pokazać to lepiej. Tym bardziej że taka tematyka w dziedzinie horror to właściwie samograj. Oczywiście, nie może zabraknąć luzackiego pastora ze szklaneczką whiskey i papierosem, który po partyjce pokera leci na egzorcyzm. Może jestem przewrażliwiony i zawyżam wymagania, ale mam szczerą nadzieję że serial nie odleci totalnie w stronę totalnej bajki dla miłośników kina kategorii B.

ocenił(a) serial na 5
kozgi

Ja daje szanse temu serialowi, oby nie było tak jak z The Fear of.. który z odcinka na odcinek się pogrążał zamiast rozkręcać.
Jak rozumiem to ten koleś będzie angażowany w różne sprawy związane z opętaniami przy okazji zmagając sie z własnymi demonami w głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones