PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721922}

Outcast: Opętanie

Outcast
6,7 5 511
ocen
6,7 10 1 5511
6,5 2
oceny krytyków
Outcast: Opętanie
powrót do forum serialu Outcast: Opętanie
papae11

Po kiego wała? takiej chały to dawno w TV nie było.

ocenił(a) serial na 8
kuki7

To Twoje zdanie. Mi np. Serial się bardzo podoba, więc cieszy mnie informacja o nowym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
kuki7

"takiej chały" ? to skąd ocena 7? Jak dla mnie bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 4
papae11

Dawno się tak nie zastanawiałam, czy w ogóle jest sens to oglądać II sezon... Wielebny stał się kompletnym pośmiewiskiem, w mieście coraz trudniej doszukać się tych, których akurat nie opętało.. Schemat powtarzany z odcinka na odcinek - wszystko się wali dopóki nie przyleci Kyle... to raczej strata czasu...

Nesna

dokładnie! nie wiem, kto czekał na drugi sezon?

ocenił(a) serial na 4
papae11

Okejjj obejrzałam z ciekawości, pierwszy z drugiego sezonu, w nadziei, że może jednak coś się polepszyło, jednak...
nie będzie to chyba spojlerem, jak napiszę że wszystko zostało po staremu, chłopaki nadal nie wiedzą o co chodzi (chociaz nadal wydają się być zainteresowani - widz już niekoniecznie) latają po wiosce szukając zdemonizowanych - czyli co drugi napotkany - ksiądz ich trzyma, Kyle dotyka, szeryf maskuje zbrodnie, żeby wszystkim było wygodnie (nawet nie czuje jak rymuje).
To koniec mojej przygody z tym gniotem, ocena idzie w dół, dajcie znać jak wydarzy się coś przełomowego ;)

ocenił(a) serial na 7
papae11

2gi sezon się fajnie rozwija. Ja daję mu szansę. Historia się rozszerza o przeszłość. Kieruje w jakimś kierunku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones