PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809947}

Ostatni taniec

The Last Dance
8,6 39 336
ocen
8,6 10 1 39336
8,7 14
ocen krytyków
Ostatni taniec
powrót do forum serialu Ostatni taniec

Najlepszy dokument sportowy jaki oglądałem do tej pory. Moja przygoda z koszykówką rozpoczęła się w 1995/96 roku kiedy to Chicago Bulls rozegrali najlepszy sezon wygrywając 72 z 82 meczy. Rekord ten był niepobity przez 20 lat!!!

Koledzy namówili mnie do gry w kosza i choć wówczas nie interesowałem się zbytnio zespołami w NBA to uwagę przykuła piłka, którą potem zakupiłem zespołu Seatlle Supersonics. Mimo, że Chicago Bulls zdominowali lata 90-te, nie byłem jakimś szczególnym wiernym kibicem. Natomiast chętnie w tamtych czasach grywałem z kolegami na PS1 w NBA Live 96' i 97'.

Dopiero po latach zdałem sobie sprawę jaką wielką byli drużyną. Nikt kto nie żył w latach 90-tych i nie pamięta fenomenu Jordana, Pippena, Rodmana i całej reszty innych utalentowanych zawodników, nie zrozumie tego serialu. Szacunek dla Netflixa za wypuszczenie tak wspaniałych i niepublikowanych wcześniej materiałów z życia Jordana, Pippena i wszystkich kluczowych zawodników Chicago Bulls.

Gorąco polecam fanom koszykówki i nietylko bo uważam, że era NBA w latach 90-tych była najlepszym czasem, który zdarza tylko raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones