PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544047}
7,1 322
oceny
7,1 10 1 322
Omamori Himari
powrót do forum serialu Omamori Himari

Ja bardzo - mogłabym ogladac je 24h na dobe ^^
A wy?

ocenił(a) serial na 10
Kamachikuru

Jestem w połowie oglądania i jak dotąd anime jest świetne! Liczę na 2 sezon bo widzę że pierwszy jest tegoroczny ;)

ocenił(a) serial na 9
Kamachikuru

Właśnie skończyłem oglądać to anime i mogę również śmiało powiedzieć że jest świetne , bardzo fajne połączenie ecchi i fantasy :))
Mam nadzieje że będzie 2 sezon ! byłoby świetnie ;D

ocenił(a) serial na 9
Mq112358

Zgadzam się z komentarzem wyzej, ciekawie i przyjemnie sie oglada. Tez bym byl zadowolony z 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
Kamachikuru

2 sezon by sie przydal, ale nie moglbym ciagle tego samego ogladac ^^ Poza tym w krotkich seriach przewaznie jest to ze sa za krotkie, aby maksymalnie wykorzystac fabule filmu, jednak jakby ten serial mial 24-26odc to moglby byc miejscami nudny, a tak zrobili fajne i polewne ecchi + fantasy xD

ocenił(a) serial na 8
Kamachikuru

Z ogółu Anime nie było złe. Ecchi przedstawione ze smakiem. To jeszcze obejrzałem, ale nie mogłem strawić Ecchi przedstawione w KissXSis. Żałuję tylko że głownie komedia była ukazywana w sytuacjach krępujących dla bohatera, ale nie mówię że nie było innych komediowych sytuacji. Po za tym myślę że drugi sezon by nie był tu potrzebny.

Kamachikuru

Anime ciekawe i świetne. Myślę jednak, że drugi sezon nie będzie potrzebny, choć ucieszę się, jeżeli powstanie.
Ps. Wiecie na pewno, że prawie wszystkie anime "pochodzą" od mang. Manga pewnie będzie ciągnęła się dalej. Tylko czy w englishu? ;]

ocenił(a) serial na 10
Kamachikuru

Anime jest naprawdę cudowne, polecam wszystkim^^

ocenił(a) serial na 9
Kamachikuru

Uwielbiam! ^^

ocenił(a) serial na 10
Kamachikuru

Anime polecam jak i mange. Czekam na 2 sezon oczywiście :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones