PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296341}
6,9 16 tys. ocen
6,9 10 1 16021
7,0 3 krytyków
Oficerowie
powrót do forum serialu Oficerowie

hmmm

ocenił(a) serial na 10

Grand i Kruszon w rolach drugoplanowych?? Czyżby TVP zabrakło kasy na wykupienienie do filmu Małaszyńskiego i Szyca?? Może być mega porażka!! "OFICER" był zajefajny, a OFICEROWIE to się okaże!!

ocenił(a) serial na 8
michal_olszewski

cyt: 'Główną bohaterką "Oficerów" będzie kobieta.Główną bohaterką będzie absolwentka psychologii, która przychodzi do pracy w CBŚ. Nowych postaci będzie zresztą więcej. Kruszon czy Grand (Paweł Małaszyński) pojawią się oczywiście także, ale postacie te będą tym razem drugoplanowe - powiedział nam Maciej Dejczer."

coś to mało fajnie brzmi liczyłem na to że Kruszon zagra rolę pierwszoplanową a nie że pojawi się raz na czas...

ocenił(a) serial na 5
michal_olszewski

Pewnie dlatego, zeby nie powielic pierwszej serii... tak czesto squele konczyly sie klapami... Ufam scenarzyscie i wierze, ze serial bedzie tak samo fenomenalny jak pierwsza czesc.

ocenił(a) serial na 10
michal_olszewski

Co tu robi Pazura?? To ma być poważny serial,a nie głupia komedyjka!! Żal mi tego serialu "OFICER" był świetny!! A "OFICEROWIE" cóż tego nikt nie wie!!

michal_olszewski

jestem zawiedziony wczorajszym odcinkiem oficerów,po co było tam wprowadzać pana cezarego,mamy tylu wspaniałych aktorów,chociażby pan SZYC-to spychamy ich na drugi plan-ciekawe!
a jeszcze gorsze jest to jak panowie z ,,władzy" chociażby piją przed jazdą samochodem i robią to świadomie bo niby że wiedzą ile mogą i pokazują jak mają wszystko w ...-patrz rola pana cezarego (szkoda na to patrzeć)

ocenił(a) serial na 2
michal_olszewski

"Oficerem" bylam zafascynowana totez zrozumiale ze wizja kontynuacji mnie ucieszyla, bylam nastawiona na tak dobre kino jakie zaserwowali nam w pierwszej serii. Ale jak zobaczylam ze przewodni watek Granda i Kruszona zepchnieto na drugi plan od razu czulam ze nic dobrego z tego nie wyniknie. Obejrzalam pierwszy odcinek i juz sie rozczarowalam, w ogole nie ma tego klimatu jaki towarzyszyl "Oficerowi" nie mowiac juz o uroku, tajemnicy i zagadce. Jak dla mnie- porazka...