PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94296}

Nowe przygody Supermana

Lois & Clark: The New Adventures of Superman
6,5 7 506
ocen
6,5 10 1 7506
Nowe przygody Supermana
powrót do forum serialu Nowe przygody Supermana

jak w po temacie mozna sie domyslic ze poszukuje tego serialu, ogladalam go w dziecinstwie i chcialabym go obejrzec teraz ale wszystkie strony na ktorych jest i ktore ja znalazlam to trzeba placic, a czy mozna ten serial skądś ściągnąć?

użytkownik usunięty
nataliazda

na k i n o m a n i a k . tv

faktycznie serial jest, ale żeby go oglądać trzeba podac numer tel zeby kase sciagneli, wole nie ogladac nic za kazdy odcinek placic

użytkownik usunięty
nataliazda

Ja tam jeśli chodzi o seriale to loguje się przez facebooka tylko trzeba trafić w odpowiedni czas i jakoś idzie obejrzeć choc można poszukać na innych stronkach

no tez przez facebook sprobuje bo ja juz szukalam na wielu stronach i wszedzie albo karza placic moglby ktos dodac na torrenty np to by bylo git

nataliazda

k i n o m a n . t v

ocenił(a) serial na 10
nataliazda

A koniecznie musi być z lektorem albo z polskimi napisami? Jest taka stronka w a t c h s e r i e s . i t i tam masz od groma seriali online ale tylko z oryginalne po angielsku :)

Hikaru_Oyama

A kojarzysz może który to był odcinek, w którym przeciwnikiem był chyba jakiś szurnięty doktorek(?) który porywał, i było coś tam chyba o zamrażaniu w ciekłym azocie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones