PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197183}

Niesamowita podróż

Mary Bryant
7,6 1 638
ocen
7,6 10 1 1638
Niesamowita podróż
powrót do forum serialu Niesamowita podróż

Nudny- pomimo trudnej podróży, pobytu gdzieś tam daleko, najwięcej emocji w pierwszym odcinku wzbudza kradzież kilku worków ze zbożem.

Operujący skrajnościami- zestaw więźniów na okręcie jak z filmu grozy, w pewnym momencie bohaterka wpada chyba do jeziora na statku, jak więźniowie gwałcą to nagle i wszyscy, jak chorują to prawie wszyscy jednocześnie, a tak poza tym, to idylla.

Męczący- żołnierski kochanek bohaterki to jakaś lebiega, którego żona opuszcza niespodziewanie tuż przed wypłynięciem, a on przez lata nadzorując bandytów i prostytutki jest naiwny i czysty jak lilija. Poza tym, subiektywnie rzecz ujmując po prostu trudno na filmie wytrzymać. Ciągle jestem jeszcze przed projekcją drugiej części, nie wiem, czy dam radę ją włączyć.

Film dla zatwardziałych miłośników byle jak poprowadzonej fabuły.

Izukar

co za bzdury

Izukar

Przeciez to jest film na faktach to co maja sobbie dopisac historie, ktore sie nie wydarzyly tylko po to by zabawic widza? Ok, mona ale wtedy zmienmy glownych bohaterow i zrobmy oddzielny film.

ocenił(a) serial na 3
Marcia9

Nie chodzi o same wydarzenia, tylko sposób ich przedstawienia, a to już jest interpretacja i rozłożenie akcentów przez twórców. Nawet przedstawienie zęzy na okręcie była idiotyczne. Dla mnie wyszedł chłam.

Izukar

Nie wiem, nie czytalam czy tworcy filmu przedstawili slowo slowo owe wydarzenia czyz nie. Nie czytalam ksiazki wiec ciezko mi porownac. Jesli natomiast bylo napisane, ze wszyscy zloczyncy zaczeli tej samej nocy gwalcic( troche na tym statku byli i sie napatrzyli) to ta powinno byc przedstawione. Jest wiele niedociagniec, wiele bylo tez mego zdziwienia ale sa filmy gdzie nie musi sie cos zaraz mega dziac. Chodzi o przedstawienie chocby tego gwaltu rastycznie lecz jednak w miare do przyjecia sposob, tad tez adekwatnie do paru innych scen wydaje mi sie,, ze byly z ta sama zamysla. Wiem oczekujesz filmu gdzie przyplywa statek i dzieje sie akcja za akcja. 90 min wydarzen. To bylby film przygodowy, akcji. To jest dramat, musi miec troche inne wyczucie czasu. Dac go na przemyslenia.

ocenił(a) serial na 3
Marcia9

Naprawdę nie chodzi mi o ciągłą akcję, bieganinę i strzelanie. Miałem nadzieję na pewien realizm, a tutaj moim zdaniem go zabrakło. Ot brzydko mówiąc przeginanie za przeginaniem. Śmieszność goniła dramat i odwrotnie. Wspominasz o niedociągnięciach, dla mnie było ich o wiele za dużo. Ale jeśli Tobie się film podobał, to nic mi do tego. Pozdrawiam.

Izukar

Trzeba by bylo zaglebic sie w literature faktu i wtedy porownac. Nie mnie to oceniac. Jak dla mnie to taki wlasnie dobry film na TVP1, dwie czescie, przygoda i daje cos do myslenia. Nie sa to piraci z karaibow- wiadomka. Moze dlatego, ze jestem kobieta to inaczej odbieram? Rowniez pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones