PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Po pierwsze nie rozumiem tej telenoweli, pierwsza taka telenowela w której wszystko jest takie
pokręcone i ja nic nie czaje, co i dlaczego kto i z kim itp.
A po drugie nie rozumiem dlaczego główna bohaterka jest taka brzydka? Przeważnie to główna
bohaterka jest najpiękniejsza, a ta nic...

kindzia160294

silvia jest ladna i sympatyczna kobieta ,,urokliwa mimo ,ze nie jest jakas typowa pieknoscia .....rzynajmniej ma jakis charakter a nie tylko wyglada na ekranie a co do pokrecenia to moze sie zgodze ....,ze nie wiadomo kto czyim dzieckiem jest itp ....

kindzia160294

Urody się nie czepiam, bo nie zawsze główne bohaterki były piękne, poza tym nie o to chodzi, bardziej przeszkadza mi jej sposób bycia, drażni mnie jej osoba. Widać, że już taka jest, bo to już drugi film z jej głównym udziałem,a zachowanie takie samo. Nie budzi mojej sympatii, przez to też film nie zachęca do oglądania.

Camilla3

Mi się ona nie podoba, nie tylko z wyglądu. Dzisiaj obejrze jeszcze i zobaczę, jak dzisiaj nic nie załapie to sobie odpuszcze, nie bd na siłę oglądać...

kindzia160294

Czy brzydka to kwestia gustu, ale mnie wkurza żona Daniela. Jest taka przesłodzona.

ocenił(a) serial na 9
kindzia160294

Moim zdaniem Silvia jest ładna, aczkolwiek są gusty i guściki, a każdy ma swoje. A co do gry aktorskiej to niezła. Niestety w Amor Bravio jej bohaterka jest trochę nijaka, pomijając walczący charakter.

kindzia160294

Czy coś się już rozkręca ,chyba tak .Uważam ,że to telenowela z gatunku sensacyjnego.
Jeżeli chodzi o Sylvię to na potrzeby tej telci zafarbowała włosy na ciemno,żeby wyglądać jak nieszczęsliwa i ,zahukana kobieta ,rzuciła się w wir pracy .Czy zawsze ma wyglądac jak barbi z bląd kreconymi włosami.
Proponuję Ci oglądaj ,wiele wątków jest ze sobą powiązanych,akcja sie rozwinie. Ta telenowela zrobiona jest po to abyśmy sie dobrze bawili.
Zawsze można jednak zmienić kanał.

kalcjakl

I jeszcze jedno ,uważam , że tu chodzi o charakter głównej bohaterki .Jest inteligentna,zdecydowana ,pewna siebie,miła i szlachetna .Mężczyżni nie zawsze zakochuą się tylko w pięknych kobietach ,liczy się równięż wnętrze i zmysłowość ,to nie zawsze idzie w parze z pięknem .Co do Sylvi Navarro to piękna i inteligentna kobieta ,jedna z najlepszych aktorek.

kalcjakl

O tak zgadzam się w 100% :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones