PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 905  ocen
7,5 10 1 905
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

Czy jestem jedyną osobą którą ta kobieta niemiłosiernie wkurza? Nic tylko czepia się biednej
Camili a nawet swojej ukochanej Ximeny. Przez pewien czas nawet porzuciłam oglądanie tak
mnie irytowała. Co was w niej denerwuje jeśli w ogóle?

Blab

Nie, nie jesteś jedyną osobą, którą Agustina wkurza. Mnie w niej wkurzało wszystko. Podejście do córek, podejście do Dionisia, ta jej ślepota wobec niego...

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Dobrze jej powiedział nawet ojciec daniela, że taka swiętoszka a już trzecie małżeńtwo ma

Dorisa_d

to naprawdę jego ojciec?

ocenił(a) serial na 8
Blab

no raczej tak, skoro wyniki na pokrewieństwo z Camilą wyszły negatywanie, więc to daje do zrozumienia, że to jego ojciec

Blab

Mnie ona tak denerwuje, że nawet chwilami wcale mi jej nie żal w scenach gdy jest źle traktowana przez Dionisia. Nie raz się łapię na myśli: "A dobrze ci tak" (przez jej głupotę, zaślepienie, a ostatnio też przez to, że odwróciła się od córek, gdy te jej oznajmiły, że nie chcą by Dioniso zamieszkał na ranczu)...

EM_DE_KE_AS

ona jest naprawdę tak tępa czy tylko taką udaje?

Blab

Heh, ja widziałam z tą aktorką "Wiosenną namiętność" (lata świetlne temu) i z tego co pamiętam, to była bardziej normalna. Myślę, że to tylko jej gra, chociaż tu ta głupota jest bardzo przerysowana chwilami.

EM_DE_KE_AS

w "Kiedy się zakocham" gra przyjaciółkę Reginy, matkę chłopca chorego na białaczkę

zezun

Dokładnie. Ines lubiłam, a Agustiny nie znoszę.

jagodajulia

Z drugiej strony jakby na to popatrzeć: skoro w jednym serialu można ją było lubić, a w innym denerwuje to znaczy, że jest dobrą aktorką;-)
Mimo to i tak w najnowszych odcinkach "Amor Bravio" jest nie do zniesienia. Ww wczorajszym po słowach Dionisia, że działa mu na nerwy jestem w stanie zgodzić się z kwestią, którą wypowiedział i dopowiedzieć: "I nie tylko tobie";D

zezun

to ona? wżyciu bym nie powiedziała

Blab

Tak, tak to ona. Ja ją od razu poznałam ;)