Nie z tego świata
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6

ocenił(a) serial na 8

Witam serdecznie. Jak moglibyście wypisać tu wszystkie informacje, plotki i tego typu rzeczy na temat sezonu 6 byłabym bardzo wdzięczna:D Jak na razie wiem tylko, że ma on wyglądać jak początki serialu:D Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną tą wiedzą a nie jak niektóre osoby z niektórej strony:D

LaraNotsil

Ja was ubiegłam troche bo jakoś mi tak pusto bez tego czekania na nastepny odcinek i szukam informacji po necie.
Szkoda że Kripke odpuszcza..to juz nie bedzie to samo... ;//

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Kolejne spoilery na temat sezonu 6 :)

Jensen Ackles udzielił wywiadu brazylijskiej gazecie, w którym ujawnił jedną ciekawą rzecz - od finałowego odcinku 5 sezonu minęło kilka lat. Tak więc sezon 6 będzie będzie dziać się kilka lat później.

"Apokalipsa została powstrzymana. Dlatego teraz musimy iść o kilka lat do przodu i zobaczyć, gdzie w chwili obecnej są i jak wygląda życie Winchesterów.... Całe ich życie było podporządkowane jednemu zadaniu, byli prawie jak niewolnicy, teraz nadszedł czas, aby zmierzyć się z potworem w świecie rzeczywistym."

http://www.comicbookmovie.com/fansites/InstigatorGIRL/news/?a=18250

Być może CW przeniesie emisję serialu z czwartku na piątek.

Karolina_24

z potworem w świecie rzeczywistym ?? o co biega ??

jason86

Ja gdzieś czytałem, nie pamiętam już gdzie to było.
Ze sezon VI rozpocznie się na jesień 2010 roku

Wszystkie seriale które oglądam się pokończyły :(
Supernatural, Castle, The Bing Bang Theory, Californication :(

na co tu patrzeć?
pozostają polskie produkcje typu M Jak Miłość :P :P

dj_mieciu89

Dextera sobie zobacz.Dobry serial.
Ciekawe co wymyślą w nowym sezonie 6..
Mam nadzieje że Padalecki zmieni swój image bo te
tłuste hery, pks-y i ulizywanie za uszy jakoś nie wygląda zbyt dobrze ;//
Momentami nie moge na niego patrzeć.Może jest ECO? to teraz takie modne. ;p

Jane_Mary20

właśnie czekam na nowy sezon Dextera ;)
moze sprawdzę co to "czysta krew"

ocenił(a) serial na 10
dj_mieciu89

ja też czekam na kolejnego Dextera i True Blood trzeci sezon :D
bo mi się wszystkie seriale się skończyły

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

The CW podała ramówkę na jesień 2010 roku. Oczywiście znalazło się w niej Supernatural. Serial został przeniesiony z czwartkowych wieczorów na piątkowe (co niestety nie wróży dobrej oglądalności) lecz pozostaje w stałej emisji od jesieni br. Ponadto stacja przedstawiła krótki opis każdego ze swoich seriali (nowe sezony).

Tłumaczenie do przeczytania na: http://www.forum.supernatural.com.pl/viewtopic.php?t=4468

9:00-10:00 P.M. SUPERNATURAL

Returning for its sixth season, this haunting series follows Sam and Dean Winchester, two brothers bound by tragedy and blood to their dangerous, other-worldly mission. This past season, Dean and Sam faced their toughest foe yet: the Devil himself. As the Apocalypse raged on around them, the brothers, aided only by a dwindling band of fellow hunters and rebel angel Castiel, sought a way to stop Lucifer and save the planet. Ultimately, they discovered a way to force Lucifer back into Hell and end the Apocalypse – but at tremendous cost: Sam’s life. Season six will be a season of mystery and shadow. Heaven and Hell have been left in complete disarray since the apocalyptic events of season five. And now, monsters, angels and demons roam across a lawless and chaotic landscape. And so Dean Winchester, who has retired from hunting and sworn never to return, finds himself being pulled back into his old life – pulled back by none other than Sam Winchester, who has escaped from Hell. The two reunite to beat back the rising tide of creatures and demon-spawn, but they quickly realize that neither are who they used to be, their relationship isn’t what it used to be, and that nothing is what it seems. The series stars Jared Padalecki as Sam Winchester, Jensen Ackles as Dean Winchester and Misha Collins as Castiel. SUPERNATURAL is from Warner Bros. Television in association with Wonderland Sound and Vision, with executive producers McG (NIKITA, “Charlie’s Angels,” “The O.C.”), Eric Kripke (“Boogeyman”), Robert Singer (“Midnight Caller”), Sera Gamble, Ben Edlund and Phil Sgriccia.

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Artykuł o tym, że nie tylko Castiel wróci w sezonie 6, ale także i Bobby.

http://www.buddytv.com/articles/supernatural/cas-and-bobby-returning-for-su-3680 0.aspx

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

Pytanie: Słyszałam, że szósty sezon Supernatural rozpocznie się skokiem na przód w czasie? Czy to prawda? - Tiffiny

Ausielo: Nie. Ale chyba wiem skąd się wzięła ta pogłoska. Na niedawnym wywiadzie Jensen Ackles został zapytany o to, co chciałby aby się wydarzyło w następnym sezonie, a on rzucił pomysłem, że mógł by to być przebłysk przyszłości. I tak jak w grze w "głuchy telefon" powstała plotka, że "Supernatural przeniesie się do przodu w czasie". Czy to możliwe? Jasne. A czy tak się stanie? O tym jeszcze nie zdecydowano.

ocenił(a) serial na 10
Karola

The CW jest ostatnią stacją, która opublikowała ramówkę na sezon 2010/2011. Mamy kilka zmian w dniach emisji i tylko dwa nowe seriale. Czyżby oznaczało to, że zarówno "Life Unexpected", "One Tree Hill" jak i "Supernatural" otrzymały zamówienia na pełne sezony? Więcej informacji wkrótce.

PONIEDZIAŁEK:
8:00 PM - "90210"
9:00 PM - "Gossip Girl"

WTOREK:
8:00 PM - "One Tree Hill"
9:00 PM - "Life Unexpected"

ŚRODA:
8:00 PM - "American Next Top Model" (realityshow)
9:00 PM - "Hellcats" (premiera)

CZWARTEK:
8:00 PM - "The Vampire Diaries"
9:00 PM - "Nikita" (premiera)

PIĄTEK:
8:00 PM - "Smallville"
9:00 PM - "Supernatural"

ocenił(a) serial na 10
lampard22

"Supernatural" w piątki - to pewne Autor: SSJ @ 20 maja 2010 14:55

Nasze przypuszczenie i obawy potwierdziły się - emisja Supernatural od przyszłego sezonu zostaje przeniesiona na piątek. Fragment oficjalnego komunikatu prasowego stacji The CW głosi:

Podczas dziesiątego i ostatniego sezonu "Smallville" Clark Kent połączy siły z braćmi Winchester, kiedy to "Smallville" i "Supernatural" będę emitowane razem w piątkowe wieczory.

Nowe odcinki będzie mogli zatem oglądać tej jesieni (a nie dopiero w 2011 jak przypuszczało Variety) w piątki o 21:00. Rozwiązanie to choć pozornie nie mające dużego znaczenia dla Supernatural może okazać się gwoździem do trumny i sprawić, że szósta seria będzie także ostatnią. Kiedy przygody Clarka Kenta dobiegną końca, The CW będzie miało problem z dobraniem odpowiedniego towarzystwa dla Winchesterów. Zamiast tego być może zdecyduje się nie na jeden nowy, ale dwie produkcje, które całkowicie odnowią oblicze piątku w ramówce stacji.

W piątki dwa stałe hity, "Smallville" i "Supernatural", połączą siły w niesamowitym dwugodzinnym paśmie. Na swój wybuchowy dziesiąty i zarazem ostatni sezon "Smallville" zachowa swoją dotychczasową porę emisji od 20:00 do 21:00, podczas której notowało najlepsze wyniki w historii piątku od początku istnienia stacji. Serial zakończy wielką historię Clarka Kenta w dążeniu do zostanie superbohaterem. Od 21:00 do 22:00 swoją bohaterską walkę będą kontynuować Winchesterowie, którzy dopilnują, aby dobro zatriumfowało nad złem, niezależnie od konsekwencji, jakie będą musieli ponieść bracia. W poprzednim sezonie oglądalność "Supernatural" wśród kobiet w wieku 18-49 wzrosła w stosunku do wcześniejszych lat.

Otuchy dodaje fakt, iż The CW nie nazywa szóstego sezonu ostatnim (jak to ma miejsce w przypadku Smallville), co oznacza, że nie wyklucza kontynuacji. Jednak duża ilość widzów będzie serialowi potrzebna, jak nigdy dotąd.

http://supernatural.com.pl/
http://supernatural.com.pl/

ocenił(a) serial na 10
lampard22

Oficjalny opis szóstego sezonu!

Oprócz tradycyjnego podania ramówki na sezon 2010/2011 stacja The CW ujawniła nieco informacji o każdej ze swojej produkcji. Ogólny, ale mimo wszystko spoilerowy opis szóstej serii Supernatural możecie przeczytać poniżej.

Sezon szósty będzie sezonem tajemnicy i cienia. W Niebie i Piekle, po apokaliptycznych wydarzeniach z sezonu piątego, panuje chaos. Potwory, anioły i demony wędrują po ziemi, gdzie nie ma żadnego już żadnych praw. Dean Winchester, który zakończył życie łowcy i poprzysiągł sobie, że nigdy do niego nie powróci, ponownie zostaje wciągnięty do starej pracy - wciągnięty przez nikogo innego jak... Sama Winchestera, który uciekł z Piekła. Bracia jednoczą siły, by stawić czoła rosnącej liczbie demonów i innych kreatur. Szybko jednak zdają sobie sprawę, że nie są już tymi samymi ludźmi, ich relacje nie są takie same i nic już nie jest takie, na jakie wygląda.

http://supernatural.com.pl/

ocenił(a) serial na 10
lampard22

przepraszam za wyrażenie, ale jest kurde zajebiście.......... i jak ja mam teraz wytrzymać do jesieni!!!!

Karola

Czyli naperdalanka na całego będzie ? :P Bracia czesto mieli problemy dogadać się ale potem był git. ALE... jakim cudem uciekł Sam w takim razie ? :|

ocenił(a) serial na 10
jason86

A ja znalazłam wiadomość, że niby Castiel zagra w całym 6 sezonie :)

http://www.comicbookmovie.com/fansites/InstigatorGIRL/news/?a=18360

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

YEAH!!!!!!!!! no to już w ogóle rewelacja :D szósty sezon zapowiada się niesamowicie, nie dość że będzie od jesieni, to jeszcze będzie Cas.... bosko :D już umieram z niecierpliwości :D

ocenił(a) serial na 10
Karola

ww.supernatural.pl podała link gdzie można zobaczyć plakat promujący 6 sezon

http://www.supernatural.com.pl/uploads/gallery/posters6.1.jpg

Karolina_24

Nie wiem co ten filmweb tu narobił wcale się połapać nie mogę nie wiem co sie dzieje x((
Ale dobrze że są ok informacje o supernatural x)

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

O powrocie skrzydlatego Autor: SSJ @ 21 maja 2010 23:22

Apokalipsa zakończona, Diabeł zapuszkowany, więc czy jest jeszcze miejsce dla aniołów? A w szczególności dla naszego ulubieńca Castiela?
Niedawno informowaliśmy, że Misha Collins pojawi się w dwóch pierwszych odcinkach szóstej serii. Sam aktor powiedział na jednym ze zjazdów, że podpisał kontrakt na występ właśnie w tych epizodach.

Z samej stacji The CW wyplywają jednak nieco inne, sprzeczne informacje. Zgodnie z komunikatem prasowym zawierającym ramówkę na sezon 2010/2011 wśród stałej obsady Supernatural wyliczony jest Jensen Ackles, Jared Padalecki i... Misha Collins. Nasuwa to w takim razie pytanie - czy to błąd ze strony stacji bądź celowe zagranie, żeby zmylić widza, czy też może Castiel będzie towarzyszył Winchesterom równie często jak w serii piątej? I choć wydaje się, że ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna to i tak ktoś musiał tu popełnić błąd - jeśli Collins podpisał kontrakt na regularne występy nie podpisywałby jakiejś osobnej umowy mówiącej tylko o dwóch odcinkach.

ocenił(a) serial na 10
lampard22

Artykuł o tym, że nie tylko Castiel wróci w sezonie 6, ale także i Bobby.

http:/ /www.buddytv.com/articles/supernatural/cas-and-bobby-r...

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

Info potwierdzone oficjalnie przez stację CW Source i Warner Bros!!!

Stacja oficjalnie potwierdza, że ulubieńcy fanów Misha Cillins (Castiel) i Jim Beaver (Bobby) dołączą do Jareda Padaleckiego i Jensena Acklesa w epizodach szóstego sezonu.
W sezonie piątym obaj zginęli: Castiel eksplodował jak przepełniony wodą balon, a Bobby'emu Lucyfer skręcił kark, oczywiście ponieważ to jest "Supernatural" oboje powrócili już kilka minut później. Castiel powrócił do Nieba, aby zostać "nowym szeryfem w mieście", a kiedy Dean i Bobby się pożegnali stało się jasne, że "nie będą się widzieć, przez bardzo długi czas".
Na początku sezonu szóstego Dean skończył z polowaniami, zgodnie z obietnicą jaką złożył Samowi, że już nigdy nie powróci do życia łowcy. Sam, który w jakiś sposób uciekł z klatki Lucyfera, będzie musiał go przekonać, do powrotu i zajęcia się następstwami walki pomiędzy Niebem i Piekłem.
Na szczęście będą mieć Bobby'ego po swojej stronie i Castiela, który po odzyskaniu swoich anielskich mocy, również powinien się okazać przydatny.

Karola

:* Karola Ty to potrafisz człowiekowi poprawić samopoczucie. Ostatnio zaczynam oglądać supernatural od początku i powiem że lepsze to od dłuuuuuuuugiego czekania na następny sezon.

jason86

Jared i Jensen z nowym kontraktem???


"Podczas ostatniego zjazdu fanów Supernatural, Misha Collins powiedział, że Jared Padalecki i Jensen Ackles podpisali kontrakt na występy w sezonie siódmym. Nie jest to jeszcze co prawda oficjalna informacja, ale czy anioł mógłby kłamać? Aktor zapewne nie miałby powód do oszustwa, problem może leżeć w wiarygodności źródła informacji, bo tym są... fani. Ponoć rozmawiali oni z Collinsem na osobności, ale nie ma żadnego nagrania, aby to potwierdzić te słoa.
Oczywiście nie oznacza to, że sezon siódmy powstanie na 100%, jednak daje solidne podstawy do stwierdzenia, że The CW nie chce się rozstawać z Supernatural jeszcze przez co najmniej 2 lata."
Szłiiit ;D

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

7 sezon serialu Supernatural zależy od 6. Jeśli on będzie nada trzymał poziom i oglądalność nie spadnie to nic przecież nie stoi na przeszkodzie, żeby nawet do 10 sezonów dobili...

I kto te plotki rozpuszczał, że 6 sezon dopiero od stycznia to nie ma pojęcia. Jeśli tak by było to wtedy można by było mieć jakieś obawy na temat przyszłości Supernatural...

ocenił(a) serial na 10
lampard22

czytałam ostatnio artykuł, gdzie producenci mówili, że siódmy sezon zależeć będzie od szóstego tak jak mówi lampard22 i jak oglądalność będzie dobra to nic nie stoi na przeszkodzie,
ale Jared Padalecki oficjalnie się wypowiedział, że nawet jak siódmy powstanie to on rezygnuje z pracy na planie siódmego sezonu i że sezon szósty jest jego ostatnim, więc nie wiem skąd te plotki

ocenił(a) serial na 10
Karola

Czyli mamy tu 2 informację na temat Jareda Padaleckiego, że z jednej strony podpisał kontrakt na sezon 7 a z drugiej strony, że ma zrezygnować i 6 sezon jest jego ostatnim...

Wszystko moim zdaniem zależy od scenarzystów, bo to oni decydują jak potoczą się losy głównych dwóch bohaterów. I jeśli Sam chce zrezygnować to muszą to jakoś umiejętnie rozegrać. Supernatural może być kontynuowane dalej, a Sam może się pojawiać gościnnie...

Ale nie ma co wybiegać w przyszłość, co do 7 sezonu i lepiej skupić się na nadchodzącym sezonie 6...

lampard22

już niedługo sie dowiemy wszystkiego ;)

lampard22

Ewentualny sezon 7 bez Sama? No nie sądzę żeby to wypaliło... (jakby co) brak jednego brata raczej przekreśla SPN - w końcu to serial o dwóch braciach - motyw przewodni, wątpię żeby z tego chcieli zrezygnować i kręcić (ewentualnie) sezon 7 bez Jareda. No ale na razie nie ma o czym gadać, przed nami jeszcze sezon 6.

ocenił(a) serial na 10
_Anika_

Serialowy Bobby o 6 sezonie

"Właśnie siedziałem pod wieżą Eiffela i rozmawiałem przez telefon z Serą Gamble, która przebywa teraz w Los Angeles. Sezon szósty zapowiada się niesamowicie i jestem nim bardzo podekscytowany. Najlepsze dopiero przed wami."

http://www.supernatural.com.pl/

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

i kolejne info:
pojawiła się informacja jakoby Jensen Ackles miał reżyserować czwarty odcinek szóstego sezonu :D więcej informacji na ten temat już wkrótce

ocenił(a) serial na 9
Karola

Zastanawia mnie czemu Ackles będzie reżyserować już drugi odcinek w swojej karierze, a Padalecki jeszcze ani jednego...

Karlshamn

o ku*wa o ku*wa o ku*wa!!! ale bedzie jazda w 6 sezonku
juz sie nie mogę doczekac!! nie wiem jak wy ale ja juz niedługo
odświezam wszystkie sezony ;DDD

Jane_Mary20

czekać i czekać.. nic innego nie pozostaje..

ocenił(a) serial na 9
jason86

Można też robić miliard innych rzeczy.

ocenił(a) serial na 10
Karlshamn

@Jane_Mary20 a Ty myślisz, że co ja aktualnie robię dla zabicia wolnego czasu :D wiadomo, ze SPN od początku :D

ocenił(a) serial na 10
Karola

Też chętnie bym sobie zobaczył 1 i 2 serie, bo nie wszystkie odcinki z tej serii widziałem...

Co do zabicia czasu możecie jakieś inne seriale obejrzeć, które przypadną wam do gustu...:)

I jeszcze pytanie, który odcinek wyreżyserował Ackles jako 1, bo jak pisze Karola ma teraz reżyserować 4 odcinek sezonu 6 ?

ocenił(a) serial na 10
lampard22

Powrót!

Na ostatnim zjeździe fanów w Anglii, jeden z aktorów, którzy pojawili się wcześniej w Supernatural, oświadczył, że zagra także i szóstym sezonie.
Tym aktorem jest Mark Sheppard, odgrywający postać demona Crowleya.

ocenił(a) serial na 10
lampard22



W Hiszpanii w ten weekend odbywa się Rising Con, zjazd fanów Supernatural, na którym obecne są wszystkie największe gwiazdy - Jensen Ackles, Jared Padalecki, Misha Collins i Jim Beaver. Podczas rozmów z aktorami grającymi główne role pojawiło się kilka ciekawy informacji, oto najciekawsze z nich:

- Jared i Jensen poznali kilku aktorów, którzy dubbingują ich w innych krajach, a ci z Japonii wydawali się być gwiazdami
- pomysł anime na podstawie serialu uznają za świetny i wyrażają chęć podłożenia głosów pod kilka początkowych odcinków
- brali udział w tworzeniu ich animowanych wersji (Jensen stwierdził: "Wygląda super. Mogę mieć większe ramiona?")
- Jensen nie miał żadnych przygód związanych ze zjawiskami nadprzyrodzonymi
- wg Acklesa sezon szósty nie będzie ostatnim, liczy na powstanie siódmego
- Jensen wyreżyseruje 6x03, jednak nie wie, o czym on będzie
- zdjęcia szóstego sezonu rozpoczną się za dwa tygodnie i jako pierwszy będzie kręcony właśnie trzeci odcinek
- Jared jest wielkim fanem The Beatles i chciałby, żeby piosenka tego zespołu pojawiła się w Supernatural
- Jared twierdzi, że skoro Lucyfer jest w Piekle (a przynajmniej na to wygląda), chciałby zobaczyć nieco innego Sama, chce żeby wydoroślał
- Padalecki powiedział, że zagrałby Sama inaczej, jeśli znałby jego przeznaczenie, jednak przez tą niewiedzę udało mu się stworzyć postać bardziej wiarygodną
- w planach w odcinku Swap Meat ciałami mieli się zamienić Sam i Dean, jednak odrzucono ten pomysł ze względu na to, iż kręcenie byłoby bardzo problematyczne
- Jared nie lubi oglądać odcinka od razu po ukończeniu prac nad nim, woli ochłonąć i obejrzeć go później, na spokojnie
- obaj aktorzy nie wiedzą kompletnie nic o sezonie szóstym
- Jensen był pomysłodawcą ostatniej sceny odcinka Swan Song, kiedy to Sam stoi pod latarnią (choć on chciał by pokazany tylko go od tyłu, stojącego w cieniu, bez zbliżenia na twarz)
- wg Jensena czytanie scenariusza nowego odcinka Supernatural jest jak odpakowywanie prezentu

użytkownik usunięty
lampard22

na seans24.pl sa wszystkie serie

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

News od Ausiello ;)

Jakieś nowości odnośnie nowego sezonu Supernatural?

Nie jestem pewny, ale sądzę, że odkryłem ważna wskazówkę na temat głównego wątku w sezonie szóstym. Źródła potwierdzają wyłącznie mi, że Mitch Pileggi prowadzi rozmowy na temat powtórki swojej roli jako przypuszczalnie-martwy dziadek Sama i Deana.

Karola

Ciekawe,ciekawe... Ja zaczęłam oglądać od 1 sezonu. I prawdę powiedziawszy pare rzeczy nie pamiętam! Aż się zdziwiłam ;D.
Teraz jednak patrze na wszystko inaczej bardziej dokładnie,zwracam uwagę na wszystkie szczegóły żeby nic mi nie uciekło.
Z perspektywy czasu to mi się zdaje że 4 sezon był najlepszy anioły/demony itd. no i 3 był bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Tytuł 6x04

Znany jest już tytuł czwartego odcinka tego sezonu - będzie on brzmiał Weekend at Bobby's (Weekend u Bobby'ego). Jest to oczywiste nawiązanie do filmowego hitu z 1989 roku pt. Weekend at Bernie's (Weekend u Berniego). Tak przedstawia oficjalny opis dystrybutora filmu w Polsce:

Dwaj młodzi biznesmeni, Larry Wilson i Richard Parker, wykrywają w firmie, w której pracują oszustwo i mówią o tym swojemu szefowi Berniemu Lomaxowi. Ten w nagrodę zaprasza ich do swojego domu na plaży z zamiarem pozbycia się niewygodnych pracowników. Jednak prawdziwy szef chce pozbyć się Berniego, a młodych biznesmenów chce wrobić w to morderstwo.

Jensen Ackles na zjeździe Rising Con w Barcelonie powiedział, że odcinek, który będzie reżyserował skupi się w dużej mierze na postaci Bobby'ego. Być może zatem Weekend at Bobby's to tak naprawdę tytuł epizodu 6x03, a nie 6x04.

ocenił(a) serial na 10
lampard22

Szósty sezon będzie klimatem zbliżony do pierwszego.

ocenił(a) serial na 10
lampard22

W premierowym odcinku szóstej serii zobaczymy Deana, Sama, Castiela, Bobby'ego oraz Lisę.

lampard22

zaraz która to była Lisa?? ta panna Dean'a??

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Tak to ta panna Deana do której poszedł w końcówce finału sezonu 5...

ocenił(a) serial na 10
lampard22

No właśnie szczerzę ja się troszkę pogubiłam. Tak naprawdę to kogo kocha Dean?? Tę dziewczynę z pierwszej serii z odcinka Droga 66?, czy Jo - bo wydawało mi się, że gdy ona umierała to on jakby coś do niej więcej czuła, a co do Lisy to jakoś nie jestem przekonana, że on ja kocha.

ocenił(a) serial na 10
Karolina_24

Dean kocha wszystkie kobiety a w szczególności wszystkie jego fanki z Fimwebu...:)

lampard22

ja myśle że Lise, w końcu to do niej wraca, z nia chce sobie ułożyć życie. To coś znaczy. moim zdaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones