PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225833}

Nie z tego świata

Supernatural
8,1 94 679
ocen
8,1 10 1 94679
7,0 4
oceny krytyków
Nie z tego świata
powrót do forum serialu Nie z tego świata

Producenci powiedzieli że będą kręcić serial tak długo jak główni aktorzy będą chcieli w nim grać co chcielibyście zobaczyć w nowych sezonach ja to :
- Samael i odrodzenie Lilith , biblijny Adam , więcej biblijnej mitologii np :
- Giganci (Nephilim) z czasu potopu (Arka Noego)

michael325

Noe jeździłby dużym TIR-em z dodatkową naczepą załadowaną klatkowanymi kurczakami.
A ścigali by go OBROŃCY ZWIERZĄT... Epickie.

Lilith przecież już dawno szlak trafił, a Lucek zbyt brzydził się demonami by ją ożywiać.

Wątek Armii Boga skutecznie się zdewaluował, żeby nie powiedzieć, że pani z ZUS'u ma więcej ikry niż Castiel i inni przerzaści,
a biblijni protoplaści w postaci Kaina zostali zbyt szybko ukatrupieni w oparach absurdu.
Gigant Nephilim pewnie zostałby znowu odegrany przez plastusia od Golema, który grał również fana bomby atomowej w odcinku z ghostfacers'ami.

Rok temu po "demonicznym" finale z Deanem przychodziły mi jakieś pomysły do głowy... Obecnie widzę DARKNESS, a czarę goryczy przelała śmierć Śmierci.
Chociaż może to i dobrze, bo nie wiadomo co wyłoni się z tej kupy pyłu.... Może nasi milusińscy po spotkaniu z przedwieczną czarną "buką" wysiądą z Impali jako mniejszy i większy Lord Vader... Kto wie?

ocenił(a) serial na 9
evo_33

smierc powinna powrocic. tak samo jak M.Pellegrino jako lucek bo Cas jest tragiczny jako szatan.Mysle ze moze Adam i Ewa .

ocenił(a) serial na 8
bananowiec51

Ewa nie żyje, sam Adam nie ma sensu. Kompletnie nic mi nie przychodzi do głowy. Co może być silniejsze niż siostra Boga?

ocenił(a) serial na 9
mareczekp2

Byle by to była jedyna siostra i nagle w następnym sezonie nie pojawiła się cała wesoła Boża rodzinka.

ocenił(a) serial na 9
mareczekp2

BÓG !

ocenił(a) serial na 8
mareczekp2

Jej szwagierka Maryja :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones