PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467672}
6,4 9,2 tys. ocen
6,4 10 1 9225
5,3 6 krytyków
Naznaczony
powrót do forum serialu Naznaczony

Oglądając pierwszy odcinek zauważyłam dość rażący w oczy błąd.
Kiedy jego żona i córka nadmuchały tą ratunkową szalupę? Skoro było pokazane, że w momencie, kiedy stoją na schodach zalewa je woda i statek tonie?
Cud? ;D

ocenił(a) serial na 8
zawieszone

Nieznajomy dzwoniąc do Karola powiedział mu wyraźnie: myślisz że to zbieg okoliczności ?? W ogóle nie wydaje Ci się dziwne, że na statku było 170 pasażerów, a na szalupie uratowały się tylko żona i córka Karola ? :D

ten wątek na pewno będzie pociągnięty, więc zobaczymy co i jak.

funkyman

To znaczy, że szalupa sama się nadmuchała? ;]

ocenił(a) serial na 8
zawieszone

siły nadprzyrodzone itp. itd.?

Chyba nie przekreślasz jakiegoś filmu/serialu bo nie jest do końca rzeczywisty. W takim wypadku ominęło by cię sporo dobrego kina.

Machu99

Oczywiście, że nie przekreślam. ;) Szczerze mówiąc - spodziewałam się czegoś lepszego. Mam nadzieję, że kolejne odcinki będą lepsze.

ocenił(a) serial na 6
zawieszone

kolejny odcinek jest lepszy, bardziej dramatyczny i troszkę ciekawszy :) Widziałem już 2 jakby ktos pytał :)

zawieszone

Tak właśnie - sama się nadmuchała. Myślisz, że szalupy ratunkowe nadmuchuje się "ręcznie"?

ocenił(a) serial na 6
zawieszone

I jeszcze bardziej rażący błąd to te fale (woda) za oknami tego promu w scenie jak zostali pokazani pasażerowie na tym promie , masakra w każdym oknie woda "przemijała" w inną strone... żal.pl

___PREDATOR___

http://www.youtube.com/watch?v=gOL5vrNs_fQ
bardzo fajny zwiastun. ;D

ocenił(a) serial na 7
zawieszone

Obejrzałam podany wyżej zwiastun...ta scena na końcu...z przekreślonymi twarzami....tragedia....

mmm_a

co jest z nią nie tak?

ocenił(a) serial na 8
zawieszone

to bardzo proste

jest to tratwa ratownicza używana jako wymóg bezpieczeństwa na każdej jednostce pływającej jest zamknięta w kapsule (metalowej lub z tworzywa)
po spotkaniu z wodą ciśnienie w kapsule wzrasta pęka a mechaniczna pompka
odblokowywuje się i tratwa lub ponton napełnia się powietrzem

i proszę nie szukać dziury w całym bo serial jest zajefajny

ocenił(a) serial na 8
szkot7

odpowiadam teraz na post numer 1
PYTANIE

szkot7

dziękuje za odpowiedź. ;]
tak dla jasności. nie szukam dziury w całym, po prostu chciałam wiedzieć.