PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 474
oceny
7,3 10 1 15474
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

jak to jest możliwe żeby serial miał taki perfekcyjny soundtrack...

ocenił(a) serial na 8
nikike

mam dokładnie to samo wrażenie za każdym razem jak puszczają coś nowego.
I ta piosenka The Lumineers, cudo. :)

ocenił(a) serial na 6
feainnewed

I The Lumineers, i London Grammar, i Woodkid, i jeszcze by się coś chyba znalazło. Są seriale gdzie puszczają świetną, ale nieznaną muzykę(choćby z tegorocznych premier Blacklist, a tak ogólnie to oczywiście Skins), ale żeby się znalazł serial w którym puszczają muzykę której słucham, to to jest pierwszy przypadek w historii.

ocenił(a) serial na 10
nikike

racja, muzyka jest wspaniała!

nikike

no muzyka w Reign jest świetna to jeden z kilku powodów dla którego oglądam ten serial bo soundtrack jest mistrzowski

użytkownik usunięty
nikike

a wg mnie muzyka w ogóle do klimatu serialu nie pasuje, jest dobra ale nie tu

ocenił(a) serial na 8
nikike

O może Ty mi pomożesz ;-) Jaka piosenka leci w 5 odcinku koło 25 minuty jak ta Olivia mąci w głowie Frankowi ? Bo nie słyszę za bardzo słów i nie mogę tego nigdzie znaleźć. Brzmi trochę jak mumford ale nie wiem dokładnie.

ocenił(a) serial na 6
Gwen_FilmWeb

http://www.tunefind.com/show/reign/season-1/16265
Może któraś z tych?

Gwen_FilmWeb

Ruu Campbell - The Call

ocenił(a) serial na 8
Zaczytana_xD

Ojej dziękuję ;-* Cudowny utwór.

ocenił(a) serial na 10
Zaczytana_xD

Czy to jest też ta sama piosenka która jest w pierwszym odcinku ok. 13:17? Ta scena gdy Mary wchodzi po schodach i przypomina sobie dzieciństwo?

madziek8

Nie wydaje mi się

ocenił(a) serial na 10
Zaczytana_xD

Szkoda... bo właśnie bardzo mi się ona podoba a na stronach z soundtrack'iem też jej nie ma :(
Ale jakbyś kiedyś ją znalazła to byłoby świetnie :D

ocenił(a) serial na 7
nikike

Mi się strasznie podoba Back to You zespołu Twin Forks. W każdym odcinku mam okazję usłyszeć cały zestaw nowych świetnych piosenek, prawdziwa uczta dla uch :)

ocenił(a) serial na 10
Magic14

Dokładnie! Wraz z każdym nowym odcinkiem piosenki są niesamowite i niezwykle klimatyczne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones