PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680719}
7,3 15 474
oceny
7,3 10 1 15474
Nastoletnia Maria Stuart
powrót do forum serialu Nastoletnia Maria Stuart

1x07-Left Behind

ocenił(a) serial na 9

Bye bye Olivia :D
+co sądzicie o zakończeniu? Dla mnie bomba ;D

ocenił(a) serial na 9
proxbiala

mam nadzieje ze Clarissa ja ta zjadla :D

ocenił(a) serial na 9
lexie22

Haha xd

użytkownik usunięty
lexie22

haha padłam :D A tak poważnie, to jak myślicie, co jej zrobiła? Czyżby ją wzięła jako jakąś "zakładniczke"? A może chcę ją nauczyć dobrych manier i dotrzymywania słowa? :D

ocenił(a) serial na 9

chyba zakoncza jej watek, w 8 odc ma sie jeszcze pojawic, a pozniej nie wymienia jej sie w obsadzie

wgl. czas aby rozwineli watek tej calej Clarissy, bo malo o niej wiemy, ale mimo wszystko ja lubie jest w team frary jak widac:D

użytkownik usunięty
lexie22

Dokładnie! Bo kim ona tak właściwie jest? mieszkała w tym zamku czy co? NO bo skądś się musiała wziąć, pewnie ma jakieś powiązanie z Francją skoro tak pomaga Mary :D

ocenił(a) serial na 7

Lubię jej postać i ciekawość mnie zżera. Kim ona jest? Dlaczego nosi worek na głowie?

ocenił(a) serial na 9
Magic14

mi sie wydaje ze jest oszpecona

użytkownik usunięty
lexie22

Może nie jest oszpecona tylko może nie chcę, żeby ktokolwiek ją rozpoznał?

ocenił(a) serial na 3

Na początku pierwszego odcinka, kiedy Mery wyjeżdżała z zakonu ta mała dziewczynka powiedziała jej o duchu dziewczyny, która ma oszpeconą twarz i ją ukrywa, więc pewnie mówiła o Clarrisie

użytkownik usunięty
nnowecka94

Pamiętam, że tak było powiedziane, ale to wcale nie musi się okazać prawdą.

ocenił(a) serial na 9

Na pewno coś w tym jest, bo jak Clarrisa "zjadła" Olivię to ona krzyknęła coś tam "Boże, co to jest?" czy coś w tym stylu xd

użytkownik usunięty
proxbiala

Rzeczywiście, zapomniałam o tym! Krzyknęła "What are you". no to może rzeczywiście ma coś nie tak z twarzą. ;o W sumie możemy sobie tak gdybać przez wieki, a i tak dowiemy się o tym dopiero gdy reżyserzy nam na to pozwolą :D

ocenił(a) serial na 9

Niech pozwolą na to jak najszybciej! Chociaż póki jest ciekawie to mogą tę tajemnicę przerobić w wieeeeelką niespodziankę :D

proxbiala

Ten odcinek osiągnął apogeum słodkości. Aww :3
Tylko co się właściwie stało Kennie ? Została zgwałcona jako jedyna z dwórek ?

zanella

w odcinku 4 "Hearts and Minds" podczas turnieju Nostradamus spytał się Katarzynę skąd pomysł na tarczę do której strzelał Tomas i Franciszek odpowiedziała mu że jest wzorowana na historii o duchu dziewczyny który doprowadza do zniknięć służby

ocenił(a) serial na 3
zanella

Została pobita, w pewnym momencie widać jak ten Włoch co ją wcześniej zaczepial ją kopie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones