PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34841}

Mortal Kombat: Porwanie

Mortal Kombat: Conquest
6,2 2 173
oceny
6,2 10 1 2173
5,3 3
oceny krytyków
Mortal Kombat: Porwanie
powrót do forum serialu Mortal Kombat: Porwanie

Mortal Kombat film to szmira, ale serial to już porażka do kwadratu. Nie wiem kto wpadł na tak "swietny" pomysł, żeby stworzyc takiego gniota. Serial ten moga ogladać chyba tylko dzieci i starzy ludzie ( zamiast brac środki nasenne włączy sie telewizor, tylko nie za głosno)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

wrrrrr
Dziecko drogie, przydała by Ci sie lekcja kultury osobistej. "Stul mordę" to możesz mówic do swojego psa. Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu i odpowiadać w równie prymitywny sposób.
Ja wiem, że Ty jestes przekonany, że jak ktos nie lubi tego samego co Ty, to jest debilem i jest calkowicie pozbawiony gustu. Możesz się łudzić dalej.

Aune

Loooooooool Aune mądralo ,Przeczysz sam temu co napisałeś
,,Ja wiem, że Ty jestes przekonany, że jak ktos nie lubi tego samego co Ty, to jest debilem i jest calkowicie pozbawiony gustu"

Wcześniej obraziłeś fanów MK pisząc że to może sie podobać tylko starcom i dzieciom- bo tobie sie ten serial akurat niepodoba.Krytyk sie znalazł hahahahahahahahhahaha
Ja sie zniże do poziomu poniżej morza i ci powiem:
Takim jak ty Fatality na droge

Aune

Ten serial jest po prostu stworzony z myślą o fanach. Czy raczej ich portfelach. To wszystko.

732476

No wlasnie, zostawl stworzony z mysla o fanach. I wszyscy sa zadowoleni. Dla jednych kicha nie do ogladania, a dla maniakow obiekt kultu ;).

Aune

To jest po prostu serial dla chlopcow w wieku 12 lat, co z reszta widzisz Aune po sposobie w jaki Ci odpisuja, wiec nie ma sensu z nimi dyskutowac. Dla nas to szmira, dla nich nie bo to bajka na ich poziomie wiec niech sobie ogladaja.

Ja zawsze lubilem gre Mortal Kombat ale film nigdy mi sie nie podobal, bo jest po prostu zbyt dziecinny.

ocenił(a) serial na 9
Aune

mi tam mortal kombat sie podoba. serial byl zdecydowanie lepszy niz np. druga czesc filmu:P no oczywiscie grze nie dorasta do piet. ale bylo na co popatrzec. mozna sie milo odprezyc przed telewizorkiem i lepsze to niz te wszystkie esmeraldy. szkoda, ze nie puscili w tv kolejnej serii. kazdy powinien znalezc cos dla siebie. niestety nasza telewizja nastawila sie na program dla starszych ludzi. coz pozostaje nam tylko komputer:(

mcspike

serial jest zdecydowanie lepszy od dwóch kinowych filmów

ocenił(a) serial na 8
Mackal

Cytat:

Mortal Kombat film to szmira,



No popatrz gust to masz ale zjechany mówiąc, że 1 to szmira. Uważam, że w ogóle nie wiesz co piszesz.



Cytat:


Nie wiem kto wpadł na tak "swietny" pomysł, żeby stworzyc takiego gniota.


Obchodzi cię to? Nie podoba się to nie oglądaj inteligencie. Zmusza się ktoś do tego? Równieśnicy się nad tobą znacają abyś to oglądał?



Cytat:

Serial ten moga ogladać chyba tylko dzieci i starzy ludzie ( zamiast brac środki nasenne włączy sie telewizor, tylko nie za głosno)


Zwarzając, że obrażasz wszystkich fanów MK radziłbym na przyszłosć przemyśleć podobne wypowiedzi. Na realu można za to załapać wpier.... od kogoś. :-)


Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
MackKL

Mortal Kombat 1 był bardzo dobrym filmem. Jedna z na prawdę nie wielu ekranizacjii gier komputerowych, która się udała.
2 część była dużo gorsza, choć mam sentyment.
Serial z myślą o fanach, kiepsko wykonany, ale ciekawa fabuła, ale zakończenie nie zgodne z całością MK.

Aune

Zgadzam sie. Film to totalne gowno, a serial jeszcze gorszy!!
Serial pokroju Xena i Herkules. Aczkolwiek one byly lepsze ni zto

ocenił(a) serial na 8
Aune

zarowno serial, jak i filmy sa dla fanow gry. jesli nie grales w MK to wcale sie nie dziwie ze serial moze sie nie podobac ;] ale nie obrazaj fanow Mortala (mam 22 lata czyli do wyzej wymienionej przez ciebie grupy dzieci i starcow sie nie zaliczam, wiec nie sugeruj ;P). serial uwazam za dobry, milo po tylu latach od emitowania w TV znowu go obejrzec.

doroti

Gralem w MK xD W sumie tylko w jedna czesc, ale gralem).
Chodzi mi poprostu o to, ze serial jak i film byly strasznie sztuczne. Nie wiem jak to powiedziec. To taki serial klasy B powiedzmy. Bez obrazy :)

ocenił(a) serial na 10
Arto0X

A ja nie uważam, że serial był sztuczny. Mnie on totalnie oczarował :D W życiu nie oglądałem zresztą serialu, który by mnie bardziej wciągnął. Może dlatego, że nie lubię seriali, a może dlatego że jestem fanem Mortal Kombat. Może to też kwestia wrażliwości...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Aune

Idź sobie obejrzec Modę na Sukces

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones