PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94193}

Moda na sukces

The Bold and the Beautiful
2,5 28 698
ocen
2,5 10 1 28698
Moda na sukces
powrót do forum serialu Moda na sukces

Jestem wielkim milosnikiem tego serialu i pisze to powaznie. Przez lata uzaleznilem sie od niego a ogladalem z wielka przyjemnoscia od ok. 60 odcinka. Sledzenie losow tych komediantow weszlo mi w krew i byla to jedna ze stalych rozrywek po pracy. Poziom zenady, marne aktorstwo i glupota w modzie byly tak wysokie ze az czekalo sie na nastepny odcinek. Mi sie to nigdy nie znudzi. Jakim prawem odebrano mi mozliwosc ogladania i relaxu a np. taki chlam jak klan, barwy szczescia czy na dobre i na zle zostalo. Odbierajac mi moja "mode na sukces" skrzywdzono mnie niesamowicie i przezylem traume.

To nie ironia

użytkownik usunięty
xxszakal

Niewiem czy bylo w tym mniej odcinkow niz w M jak milosc ale napewno bylo sporo zeby sie nacieszyc tym serialem, byl tak dlugi ze jak sie bedzie ogladac kolejny raz od poczatku to bedzie sie go odkrywac na nowo i tez minie kilka dekad a widze ze masz hopla na punkcie tego serialu wiec na bank sie nim dlugo nacieszysz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones