PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104479}

Miodowe lata

7,1 89 875
ocen
7,1 10 1 89875
7,2 8
ocen krytyków
Miodowe lata
powrót do forum serialu Miodowe lata
ocenił(a) serial na 10
Faraon_5

Każdy odcinek był kręcony 2 razy . Raz z udziałem publiczności a drugi raz bez. Niektóre sceny są bez udziału publicznośći wiec musieli je dodać

real3000

a znasz jakieś przykłady które sceny bez udziału publiki były dogrywane później?

ocenił(a) serial na 10
Faraon_5

no napisałem że każdy odcinek był kręcony 2 razy bez publicznosci i z publicznością.. Taka mała ciekawostka. W odcinku Cypryjski łącznik przy końcowej scenie musieli 10 razy nagrywać (przy udziale publiczności) scene gdzie spiewali kolędę. Jak chcesz pare ciekawostek to napisz na priva

real3000

Oglądałem kiedyś wywiad z Cezarym Żakiem i mówił co innego. Aktorzy codziennie mieli próby danego odcinka, a potem raz w tygodniu odcinek był grany (i nagrywany) na żywo przed publicznością w teatrze. Zresztą publiczność na widowni była dwukrotnie pokazana - w odcinkach gdy Karol grał teleturnieju i w jakimś odcinku świątecznym gdzie aktorzy wraz z widownią śpiewali kolędę.

ocenił(a) serial na 7
Faraon_5

Nie wiem, czy z taśmy czy też nie, ale to irytujące gdy salwa śmiechu mówi mi, w którym miejscu mam się dobrze bawić. Uważam, że serial sporo uroku stracił na udziale publiczności.

sonnchen

ale z drugiej strony "Całkiem nowe lata miodowe" były bez śmiechu z taśmy, i nie dało się tego w ogóle oglądać.

ocenił(a) serial na 7
Faraon_5

Tego nie wiem, nie doszłam jeszcze :-)

ocenił(a) serial na 10
sonnchen

Taki niestety urok sitcomów. Ja nigdy nie przepadałem za tym gatunkiem, z tego samego powodu co Ty. Niemniej jednak ,,Miodowe Lata'' irytujące śmiechy w tle nadrabiały innymi rzeczami - świetną grą aktorską, całkiem dobrymi żartami i bardzo przyjemnym, charakterystycznym klimatem.

ocenił(a) serial na 4
Faraon_5

wierzę, że część śmiechów jest autentyczna i z widowni ale słychać wyraźnie, że niektóre są z taśmy. Niektóre nawet poznaje, że pojawiły się też w świecie według kiepskich xp

MegaSzczota

Moim zdaniem w większości jest to śmiech "z taśmy" bo słychać że jest nienaturalny, szczególnie w początkowych odcinkach. Też zauważyłem że jest identyczny jak w "Kiepskich". Obejrzyj sobie seriale "Badziewiakowie" albo "Spadkobiercy", które też były nagrywane w teatrach z publicznością na żywo. Tam są naturalne śmiechy widzów, zupełnie inaczej to wygląda.

Faraon_5

Śmiech był autentyczny, a nagranie ze śmiechem widzów wykorzystane do m.in. Świata wg Kiepskich. Stąd to samo brzmienie. Info z forum A. Barcisia.

Faraon_5

W 1 odcinku Żywe zwłoki te śmiechy są inne ogladalem niedawno pierwszy odcinek i śmiechy były inne niż w np 5 odc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones