PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36201}
6,3 9 116
ocen
6,3 10 1 9116
8,0 2
oceny krytyków
Matki, żony i kochanki
powrót do forum serialu Matki, żony i kochanki

Każdy oglądał ale oprócz mnie ! Ja na szczęście nie oglądałem tego chłamu ale dobrze wiem o czym to jest bo widziałem fragmenty jak sobie kanały przełączałem. Kompletny kicz, żeby zahipnotyzować Polaków ! Mam nadzieje, że już tego nie powtórzą ale cholera ich wie co wymyślą.

Axel

powtórzą, powtórzą i to niebawem
poza tym biorąc pod uwagę rok produkcji to nie był taki zły, grali w nim znani i bardzo dobrzy aktorzy, uważam ze to jeden z lepszych polskich seriali obyczajowych, chętnie go sobie zobaczę raz jeszcze

Axel

Może i serial niskich lotów, ale Ty koleś masz w ulubionych podobny kicz, tyle że australijski;] "Powrót do Edenu". Daj spokój...
Jedno warte drugiego, osobiście wolę się śmiać z "Matek..."

Redrum

A odpieprz się ode mnie. Może o tobie pogadamy zaraz co ty masz w ulubionych. Co cię to obchodzi ?

ocenił(a) serial na 6
Axel

Ludzie obczajają "Ulubione", żeby mieć na ciebie haka :D:D

Osobiście dzisiaj naśmiewałam się z Matek, mimo to lubię je xD

nova

Do założyciela tematu:
Po twojej opinii wnioskuję, że albo jesteś jeszcze małolat z mlekiem pod nosem albo jakimś niewyżytym i niespełnionym życiowo, starym, obrażonym na wszystkich, zakompleksionym kawalerem. Rozumiem, że można nie lubić jakiegoś filmu/serialu ale na litość boską - jak już krytykujesz to miej chociaż resztki godności i samokrytyki.

Skeletor

Pudło - nie trafiłeś. Ani jedno ani drugie. Zresztą mogłeś sprawdzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones