PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516056}

Majka

4,0 17 tys. ocen
4,0 10 1 16560
2,2 4 krytyków
Majka
powrót do forum serialu Majka

23.12. KONIEC !!!

ocenił(a) serial na 2

NARESZCIE KONIEC - 23 grudnia 2010 na 190 odcinku zakończy się największa pomyłka produkcji TVN "Majka". Po ostatnim odcinku Majki pilotowy odcinek "prosto w serce", kolejnego serialu TVN opowiadającego o seksownej bokserce Monice - w tej roli Anna Mucha - i dodatkowo ekipa z Brzyduli: Bobek, Socha, Braciak... czyżby szykował się jeszcze gorszy gniot?? Na dobre rozpocznie się 3 stycznia przyszłego roku.

e_nygma

wreszcie !!! już jak słyszę tą durną piosenkę na początku, kiedy mama to ogląda, to mam ochotę wyjść !! okropne! beznadziejne!

e_nygma

gadajcie co chcecie,ja lubię Majkę !!! Oglądam a wy ściągać nielegalnie seriale z USA ;p

nihooya

Ściągać nie trzeba, można oglądać online:)

e_nygma

fabuła jest tragiczna to fakt ale sposób pokazania Krakowa jest niesamowity
mieszkam w nim od 27lat a wiele zakątków znalazłem dzięki serialowi - nagrywam odcinki fabułę przewijam i zatrzymuje się tylko na wstawkach z widoczkami miasta :P

ocenił(a) serial na 10
e_nygma

Majka jest fajna czego chcecie a ja raczej nie obejrzę tego prosto w serce, no może dla Bobka bo Muchy to ogólnie nie lubię. Strasznie sztucznie gra. Taka jest moja opinia.

e_nygma

Ja również strasznie się cieszę, że już koniec tej szmiry... to jest po prostu żałosne. O ile w innych serialach TVN'u było sie z czego pośmiać, to tu nie jest pokazany humor aktorów, ale ich głupota. Wyraz twarzy głównej bohaterki, to jakiś koszmar... A tej cały Ciachorowski, czy jak mu tam, to jest masakra... Jego mina wiecznie niezadowolonego z życia mnie dobija. Gdy on się marszczy, to ja już nie wiem, czy on się uśmiecha, czy jak zwykle mu się coś nie podoba... Jak to kiedyś powiedział ktoś z mojej rodziny: "Gdybym miał takie problemy jak oni, to bym się zaczął zastanawiać, czy czasem zmyślony nie jestem". Pozdrawiam

domcia1316

nareszcie koniec tej szmiry dla ubogich ludzi

użytkownik usunięty
ewelakropka

Dla mnie ten serial jest strasznie sztuczny, aktorzy też nie są z górnej półki. Ale widać są osoby, które to lubią. TVN powinien się zająć poważniejszymi produkcjami. Za dużo tych obyczajówek!

e_nygma

Brzydula jeszcze miała jako tako realistyczny scenariusz ale Majka to z lekka science fiction;c

ocenił(a) serial na 2
woodsen

faktycznie - kategoria to tylko science-fiction - bo takie anoreksje jak Osyda to tylko na Marsie

ocenił(a) serial na 1
e_nygma

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHA (mój złowieszczy śmiech ) na zwieńczenie końca tego gówna ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Prawdziwa odpowiedź prawdziwego fana.

ocenił(a) serial na 1

Właśnie oglądam z mamusia od 10 min i powiem że bardziej przecukrzyć nie mogli tego....

Jinno

tyle czasu przeciągali ten serial, nie mogli go zrobić w trzech odcinkach? Wtedy wszyscy fani i anty fani byliby szczęśliwi ;D

dominika79

Osobiście przeciwna byłam temu serialowi, ale jak wciągnęłam się to już nie mogłam przestać. W końcu jakaś normalna odmiana - akcja - Kraków, aktorzy - nieznani, mimo fabuła przekoloryzowana, ale oglądało mi się świetnie, ponieważ jako jeden z niewielu seriali jest lekko bajkowy i tajemniczy.