PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485877}

Magia kłamstwa

Lie to Me
7,8 47 399
ocen
7,8 10 1 47399
5,2 5
ocen krytyków
Magia kłamstwa
powrót do forum serialu Magia kłamstwa

Skończyłam oglądać 1 sezon i raczej nie zacznę oglądać drugiego, chyba że ktoś mnie przekona, że warto. Na początku przyciągnęła mnie recenzja. Pierwsze odcinki mnie zainteresowały, ale potem było już coraz gorzej. Większość spraw jakimi zajmuje się Cal i jego zespół jest zwyczajnie nieciekawa. Serial bardzo szybko mnie znudził. Dialogi są beznadziejne, relacje między zespołem nijakie. Ciekawy jest tylko sposób w jaki zespół dochodzi do prawdy, bo można się wiele dowiedzieć i nauczyć, ale można by to zdecydowanie lepiej przedstawić. Prawdę mówiąc to na siłę próbowałam doszukać się czegoś ciekawego w tym serialu, bo poza ciekawym pomysłem, serial jest totalną porażką. Pomysł bardzo dobry, a jednak dobrze niewykorzystany i sama nie wiem czy to kwestia aktorów, scenarzystów czy czegoś innego. Zrobiła się z tego tania analiza psychologiczna i prawie wszystko kręci się tylko wokół kłamstwa. Czasami równolegle są prowadzone dwie sprawy co mnie nieco rozprasza. Ten serial zwyczajnie nie wciąga. Jak ściągnęłam sobie np. 1 sezon Dextera to nie byłam w stanie się od niego oderwać, a ten serial już po 5 odcinkach mi się znudził i miałam go dosyć. Obejrzałam do końca tylko dlatego, że za jednym zamachem ściągnęłam cały 1 sezon. Co wy widzicie w tym serialu? Czy jest sens oglądać 2 sezon?

ocenił(a) serial na 10
parmezano

U mnie odwrotna sytuacja. Na początku mnie wciągnął, ale 3 sezon to niestety porażka i oglądałem już na siłe. Drugi moim zdaniem jeszcze warto obejrzeć, ale jeśli ogólnie serial nie przypadł Ci do gustu to nie wiem czy jest sens :)

ocenił(a) serial na 6
marianmalpa

trzeci sezon strasznie słaby, zgadzam się z przedmówcą :D

ocenił(a) serial na 8
carozor

A ja nie, trzeci sezon jest nieco inny niz poprzednie, spokojniejszy, bardziej skupiony na czlowieku niz na wydarzeniach. Pisaliscie ze jest strasznie slaby, a sprawil ze mam wrazenie ze 4ty moglby byc najlepszy.

marianmalpa

W drugim sezonie, bardzo przeszkadzającą w pozytywnym odbiorze serialu, jest postac wrzuconej tam na siłe Clary (i starsznie iryrujacy watek sztucznego napiecia seksualnego miedzy nia a Lightmanem).

ocenił(a) serial na 6
parmezano

Ja sobie podarowałem po odcinku z gangsterami w pierwszym sezonie. Jednak muszę przyznać, że na początku bardzo mnie zainteresował. Brakuje temu serialowi pewnych rzeczy. Ocena to 7, ale tylko dlatego, że pomysł fajny i pierwsze odcinki w miarę wciągające. Po 2 sezonie ocena pewnie byłaby gorsza, że już nie wspomnę o 3 (z tego co ludzie piszą).

ocenił(a) serial na 8
parmezano

Dwie sprawy na raz rozpraszaja? Hmmm :P Wlasnie to jest dobre, ze nie bawia sie nadmierne w wydumane relacje miedzy czlonkami, tematyka sprawia ze chyba szybko zamieniloby sie to w groteske... i zaczyna mnie wlasnie niepokoic, ze pojawia sie byla zona Lightmana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones