PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 59 tys. ocen
8,4 10 1 58821
9,2 22 krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

Dziś o 18.15 nie było kolejnego odcinka Pythonów.To co tV4 wyprawia z tym serialem to skandal,kompletne lekceważenie widzów.Zawieszenie emisji na początku roku,co chwilę zmieniane godziny emisji,przerywanie serialu reklamami to metody stosowane chyba tylko w krajach trzeciego świata przez stacje tv będące własnością lokalnych kacyków.Kiedy teraz będą to puszczać?!

hellboyjr

Nie mam pojęcia kiedy... Cieszę się tylko, że ktokolwiek zdecydował się puszczać w Polsce ten genialny serial. Niestety ludzie wolą oglądać gnioty pokroju "Ja wam pokażę!" :| Brak słów...

ocenił(a) serial na 10
hellboyjr

Hellboy`u, mój ty diabełku jeden:D - radziłbym zaopatrzyć się w DVD z tym serialem i dać sobie spokój z psioczeniem na stacje komercyjne. I tak dobrze, że w ogóle puścili ten serial.

ocenił(a) serial na 8
hellboyjr

TV4 jest okropne... Zraziłam sie kompletnie do tej stacji, w czasie, gdy oglądałam o jakiejś nieludzkiej godzinie serial "Królestwo" von Triera. To co, ta telwizja wyprawiała przechodziło ludzkie pojęcie. Reklamy (dosłownie) co 10 min. - a to zwykłe reklamy, a to TV4 poleca, a to jakieś "wyślij sms na numer...", normalnie krew człowieka zalewała. A praktyka, która mnie już kompletnie rozawaliła (bo reklamy,to jeszcze w miarę normalne, choć wkurzające) to to, że puszczali reklamy tuż przed końcem filmu, a po reklamach... włączali już nasttępny program, który miał być, ucinając ostatnie sceny z "Krolestwa". Ręce opadają.

Mirloke

7.VI godz 18.15 odcinek drugi po ponad trzech(!) miesiącach od emisji odcinka pierwszego czyli ciąg dalszy "Latającego cyrku TV 4".Chociaż w sumie i tak wypada się cieszyć że jednak puszczają,ale kiedy odcinek trzeci,w październiku?!...