PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555763}

Black Butler 2

Kuroshitsuji 2
7,5 5 129
ocen
7,5 10 1 5129
Kuroshitsuji 2
powrót do forum serialu Kuroshitsuji 2

Myślałam , że zobaczę Ciela oraz Sebastiana ... a tu się dowiaduje , że będą zupełnie inni głowni bohaterowie ... niewybaczalne :(

Insensitive

Co ty gadasz?;(
kurdeeeee;/

ocenił(a) serial na 9
Daray

Gadam to , co inni gadają . Sebastiana nie będzie , Ciela nie będzie .. ;(

ocenił(a) serial na 10
Insensitive

ciekawe jak ma byc Ciel, jak on w 24 odcinku spadł do wody i zmarł. A Sebastian zabrał jego duszę. Co do Sebastiana, to może to jest i on ale ma teraz nowe imie i wygląd.

ocenił(a) serial na 7
Insensitive

Zamiast nich jakiś byle lokaj Claude i babochłop Alois ._." Ja chcę Kuroshitsuji, nie Monoshitsuji noo....

ocenił(a) serial na 10
Raksha

zgadzam się z tobą. ale jak dla mnie, to mógłby byc przynajmniej jakis służący z Phantomhive. Ale nie, oni zmienią wszystkich. Więc czy to może nazywac się już <>shitsuji?

ocenił(a) serial na 7
Raven_2

Dokładnie. No bo ile to ma wspólnego z Kuro? ._. Kuro zawsze kojarzyło mi się z Sebastianem i Cielakiem. A teraz? ...

ocenił(a) serial na 8
Raksha

Niektórzy mogą potraktować to jako spoiler:

Na pocieszenie obwieszczam, że ogólnikowo przejrzałam pierwszy dostępny już odcinek Kuroshitsuji 2 i nasz Sebastian się pojawia. Ciel też, ale z nim to dość dziwna sprawa. Nie wiem w ogóle o co chodzi i czy w kolejnych odcinkach też będą, ale to zawsze coś. Tyle ode mnie :)

ocenił(a) serial na 9
Beyond_Birthday

SPOILER
A chodzi o to, że prawdopodobnie nas nieźle wykiwano. Ciel żyje, to pewne i drugi odcinek wraca już całkowicie do głównych bohaterów o.o XD Alois i Claude idą w odstawkę.

ocenił(a) serial na 8
Delianne

Skoro tak twierdzisz... To ja odstawiam taniec radości :D Ale ten nowy dzieciak nieźle mnie wystraszył...

ocenił(a) serial na 9
Beyond_Birthday

Jej, biedny Alois. Z tego co zrozumiałam, to chłopak był gwałcony przez własnego ojca >> I mnie też przeraża, mimo to go kocham za to, że jest taki pokręcony xD

ocenił(a) serial na 8
Delianne

Tak jak wcześniej napisałam, widziałam ten odcinek tylko powierzchownie, dlatego nie potrafię narazie ocenić bohaterów, ale gdy zobaczyłam tę akcję z okiem to 10 minut zbierałam szczękę z podłogi. Scaryyyyy :D

ocenił(a) serial na 9
Beyond_Birthday

Haha, o tak jedno wielkie WTH? XD Ale najwidoczniej żywi jakąś urazę do swojej pokojówki, myślisz, że zrobił to z nudów? (erm, chyba nie chcę znać odpowiedzi o.o) Z tego co widziałam do panów jest bardzo przylepny, czy to Claude, czy Sebastian, czy, khem, zapomniałam nazwiska^^, Mam nadzieję, że nowa dwójka pojawi się w dalszej części anime. I te trojaczki *_*

ocenił(a) serial na 8
Delianne

Trojaczki pokochałam z miejsca :D A pokojówkę oszcpecił, bo jest po prostu popieprzony :D I faktycznie, robi wrażenie, jakby niezbyt lubił kobiet... nie to co mężczyzn haha. Akurat lepienie się <kaszle> do Sebastiana wcale mnie nie dziwi <kaszle>

ocenił(a) serial na 8
Beyond_Birthday

No i mam nadzieję, że nie zapomnieli o Grellu. Strrrrrrrasznie go lubię i jeśli go nie zabraknie, nie będę miała powodu, by narzekać na tę serię :D

ocenił(a) serial na 7
Beyond_Birthday

Grell musi tam być, po prostu musi! xD Jest przecież jedną z najgenialniejszych postaci x3

Raksha

oczywiście, że Grell też jest :D w trzecim odcinku się pojawia ^WW^
nadal nie wiem dlaczego ale wygląda na to, że z poprzedniej serii nic nie zostało... (Ciel nic nie wie/pamięta?)

ocenił(a) serial na 10
Delianne

Jak na Ciela to troche dziwne zeby siedziec w walizce, ale w drugim odcinku mają byc wszyscy, czyli wychodzi na to ze zyją, i co to za akcja z pierscieniem Rodu Phantomhive?

ocenił(a) serial na 7
Beyond_Birthday

spoiler? Ja tego nie dokończyłam nawet oglądać xD

ocenił(a) serial na 9
Beyond_Birthday

Ah , widziałam Sebastiana , i Ciela ... teraz napaliłam się na ten drugi sezon ! :D

ocenił(a) serial na 8
Insensitive

Bo drugi sezon bez Sebastiana i Ciela to nie byłoby te samo "Kuroshitsuji". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones