PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 11 851
ocen
7,1 10 1 11851
5,7 3
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

Scream sezon 3

ocenił(a) serial na 10

Jak sądzicie czy to jest w ogóle możliwe by pojawił się sezon trzeci jeśli oglądalność w Stanach jest tak słaba? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Vito36

Myśle że jest szansa. Netflix może przejąć serial, były już takie sytuacje że serial został kasowany przez stacje a potem Netflix go przejmował.
Jedyne co fani mogą teraz zrobić to zrobić szum na takich stronach jak twitter, tumbl i np. podpisanie takiej petycji https://www.change.org/p/netflix-netflix-to-save-scream-tv-series (ktoś tu ją na forum wrzucał w innym temacie)

Request_

Zgadzam się z powyższym przedmówcą - MTV raczej skasuje, jak coś to Netflix. Chociaż - czy jest sens ciągnąć tą historię? Bieganie z nożem po więzieniu i reszta - to będzie mocno naciągane xd

hedlio

To z więzieniem to już zostało nakręcone, to te dwa odcinki specjalne w halloween. I tak zgadzam sie, to będzie mocno naciągane. ;) I szczerze to nie wiem o czym miałby być 3 sezon. O tym oryginalnym zabójcy który zabijał 20 lat temu?

Request_

nie opowiadaj nawet :D jest gdzies zapowiedz?

hedlio

Jest tylko ta krótka scenka z Kieranem w więzieniu.

ocenił(a) serial na 10
Request_

no wlasnie o Brandonie i o jego powrocie, ktoś by podawał się za niego.
A on tak naprawde jest dobry.

Request_

ale jakie dwa odcinki specjalne? jakie więźienie? że te odcinki będą w więźieniu czy jak

jareeecki

a dobra już wszystko wiem :D

ocenił(a) serial na 7
hedlio

Jest sens, jest:)

ocenił(a) serial na 4
Vito36

Myślę, że te dwa sezony wystarczą.

ocenił(a) serial na 6
Vito36

Twórcy już pokazali, że rozjechali się kompletnie. Nie wiem czy wynikało to z faktu, że mieli fabułę na więcej i nie mogli nakręcić, czy, ze pomysł z drugim sezonem wyszedł już przy kończeniu pierwszego kiedy okazało się, że warto...

ocenił(a) serial na 10
Dealric

Drugi sezon stracił to coś co urzekło mnie w pierwszym sezonie, ale gra aktorska została na dobrym poziomie. Sam nie wiem co mogliby nam zaprezentować w trzecim sezonie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones