PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 12 tys. ocen
7,1 10 1 11885
5,7 3 krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

Cześć wszystkim! 2. sezon pojawi się 20 kwietnia 2016 r.

Co wiemy jak na razie?


- Mimo że nie znaleziono ciała Piper, potwierdzono jej śmierć.


- Akcja będzie działa się 6 miesięcy po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Emma i jej paczka nadal będą uczęszczać do liceum.


- Sezon drugi skupi się na partnerze mordercy.


- Carlson Young, która gra Brooke Maddox, potwierdziła kontynuacje historii Jamesa Brandona.


- Piper mogła mieć więcej niż jednego partnera w zbrodni. (hmmm Jake jest dla mnie strasznie podejrzany)


- Jill E. Blotevogel ujawniła "przypadkowo" na twitterze nazwę odcinka 2x01, który będzie nosił nazwę "Thurst for Blood" co można przetłumaczyć na "Pragnienie krwi" (nie bijcie za tłumaczenie :D). Wspomniała także, że jeden z ocalałych z pierwszego sezonu będzie openning killem. (Stawiam na Audrey, czuję, że ten trzeci pomocnik nie będzie chciał być ujawniony)


- Dowiemy się więcej o przeszłości Setha.


- Nina (Bella Thorne) i Will (Connor Weil) pojawią się we flashbackach.


- Zdjęcia ruszyły 16 lutego.

Źródło: http://scream.wikia.com/wiki/Season_2

Chciałem to jakoś wszystko zebrać tutaj w jednym poście. Czekam na wasze komentarze. Już niedługo powrócimy do Lakewood "and you'll never see it coming"

ocenił(a) serial na 3
Request_

tzn jakiej?

ocenił(a) serial na 3
Rrouge

u ciebie same 10 wiec nie ma co sie dziwic z ocena innych tego typu

payda

Jak mówiłem TO MOJE OSOBISTY OCENY A NIE TWOJE, ogarnij się wreszcie człowieku i się zajmij swoimi ocenami, nie mam samych 10 mam 10 przy tych serialach i filmach które są dla mnie najważniejsze i które uwielbiam i mam prawo do osobistej oceny a nie żeby ktoś jak ty narzucał mi swoje, mam wystaeić ocenę niską serialowi który uwielbiam tylko dla tego że komuś nie pasuje moja ocena?. To i tak nie ma znaczenia bo i tak barzo dużo ludzi ocenia ten serial pozytywnie. Większość jest tutaj pozytywnych. Każdy ma swój gust i każdy lubi inny rodzaj seriali i filmów.

ocenił(a) serial na 3
Rrouge

ze ci sie chce te bzdury wypisywac....

ocenił(a) serial na 8
payda

Bzdury? Napisał prawdę. Każdy na swój gust i swoje oceny. Nikt nie ma prawa mówić drugiej osobie jakie ma oceny wystawiać.

ocenił(a) serial na 3
kacperowski20

taaaaaaaaaaaaa

ocenił(a) serial na 8
payda

Obejrzałam 2 odcinki drugiego sezonu i całkiem fajne. Robi się ciekawe, choć no raczej można już się domyślić, że Audrey weszła w to, bo miała dosyć osób ze szkoły, które niefajnie ją wtedy traktowały. Jest to chyba nawet wspomniane w odcinkach w nowym sezonie, więc może to zbyt proste wręcz rozwiązanie, ale oby czymś nas zaskoczyli :) No, ale poza tym ciekawie, jak zwykle mnie wciąga :)

ocenił(a) serial na 10
monika220

Będzie sezon 3! Jest też trailer do specjalnych odcinków, ale nie mogę dodawać linków :/

elo1234tw

tylko że 3 sezon będzie miał jedynie 6 odcinków, to też jest potwierdzone a to znaczy że prawdopodobnie będzie ostatni