PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687676}

Krzyk

Scream
7,1 11 851
ocen
7,1 10 1 11851
5,7 3
oceny krytyków
Krzyk
powrót do forum serialu Krzyk

Podobne seriale

ocenił(a) serial na 9

Czy znacie jakieś seriale podobne do tego? Wciągające z nutką strachu. Ogólnie będę wdzięczna jeśli podacie jakieś ciekawe seriale grozy. :)

ocenił(a) serial na 7
Etresura

Teraz z podobnych seriali na pewno wyjdzie niedługo ,,Scream Queens'' - ogólnie slasherowe seriale dopiero zaczynają wchodzić, więc trudno będzie znaleźć podobne tytuły.
Z seriali z ,,nutką strachu'' - na pewno Hannibal jest wyśmienity, American Horror Story też warto sprawdzić.

ocenił(a) serial na 9
Asvers

Wiem, właśnie czekam aż wyjdzie "Scream Queens". AHS widziałam i też śmiało mogę polecić. W wolnej chwili przejrzę tego Hannibala, dziekuje z góry!

ocenił(a) serial na 8
Etresura

Jeszcze w 2016 ma być serial na podstawie serii Friday the 13th ;) http://www.filmweb.pl/serial/Friday+the+13th%3A+The+Crystal+Lake+Chronicles-2016 -303207

Etresura

http://www.filmweb.pl/serial/Wyspa+Harpera-2009-479106

_lilka_

tak, też polecam Wyspe Harpera, serial może nie o nastolatkach ale z pewnością wciągający

_lilka_

Ten jest nawet bardzo podobny ;) Od razu mi się to rzuciłam w oczy, jak zaczęłam oglądać Scream ;) Dziewczyna, której matka przed laty padła ofiarą seryjnego mordercy, teraz sama jest ścigana przez jego naśladowcę. Choć to pewnie dość popularny model serialowy/filmowy.
Mi się to też bardzo z PLL kojarzy, zwłaszcza końcówka ;)

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

TEŻ POLECAM!

ocenił(a) serial na 10
Etresura

Hannibal oraz The Following, są bardzo godne polecenia, oglądałam the following po 5 razy i obejrzałabym 6, bo naprawdę jest świetny!

ocenił(a) serial na 6
Etresura

Pretty little liars. :)

ocenił(a) serial na 10
Etresura

Polecam Ci Hannibala. Ma 3 sezony i na tym chyba się skończy. 1 i 2 sezon rewelacja, 3 trochę nie ciekawy dopiero od polowy zaczyna się cos dziać.

fallendreamer00

A ja się zastanawiam nad tym Hannibalem. Na ile ten serial jest podobny do filmu "Milczenie owiec"? Bo szczerze przyznam, że film mi się kompletnie nie podobał, ale serial tak wszyscy wokoło chwalą, że aż nie wiem, czy się za niego nie zabrać.

ocenił(a) serial na 9
Etresura

Dziękuję wszystkim!

Etresura

http://www.filmweb.pl/serial/Ash+vs.+Evil+Dead-2015-729297

:)

Etresura

Najbardziej przypadnie Ci do gustu serial pt. "Harpers Island" :)

Ps. Nie musisz dziękować :)

ocenił(a) serial na 5
Etresura

najlepszy jest Bates Motel

Etresura

polecam Dom Grozy, i oczywiście nieśmiertelna Buffy Postrach Wampirów i Angel jeśli do tej pory nie ogladałaś.

ocenił(a) serial na 8
Etresura

Mało znany, ale ciekawy serial o tematyce demonów i egzorcyzmów: http://www.filmweb.pl/serial/Objawienia-2008-465637

Etresura

Penny Dreadful baaardzo polecam;)

ocenił(a) serial na 7
Etresura

Wyspa Harpera

Etresura

Wyspa Harpera była dość podobne, morderstwa na wyspie, nie wiadomo kto. Bardzo interesujące i w mniej MTV stylu.

ocenił(a) serial na 8
Etresura

z seriali slasherów to polecam właśnie gorąco Wyspę Harpera, jedna postać konkretnie Chloe którą kocham <3 była podobna do Brooke którą też kocham <3 no i polecam jeszcze Scream Queens i nowy serial Slasher z tego roku.

ocenił(a) serial na 7
Etresura

http://www.filmweb.pl/serial/Slasher-2016-750157 - jest całkiem, całkiem. :)

ocenił(a) serial na 8
Etresura

Scream Queens albo Slasher

ocenił(a) serial na 8
Etresura

trochę bardziej odbiegający, ale polecam iZombie ;D

Etresura

Slasher- polecam:)

ocenił(a) serial na 8
Etresura

Oprócz Scream, Scream Queens, Wyspy Harpera i Slasheru to jeszcze w tym roku wychodzi nowy tego typu Dead of Summer, ja gorąco czekam na premierę która będzie 28 czerwca, serial emituje Freeform ;)

Rrouge

Również z niecierpliwością czekam na Dead of summer. Aktualnie próbuję znaleźć jakiś serial o podobnej tematyce, bo do premiery jeszcze trochę czasu zostało ;)

ocenił(a) serial na 8
Avanlee

O tematyce że grupka osób i ginie czyli po prostu slasherowej raczej już chyba nie ma żadnego, kocham ten gatunek i cały czas też jestem na bieżąco ;D więc oprócz tych wymienionych raczej nic nie ma, chociaż polecam Ash vs Evil Dead jeśli nie widziałaś, nie slasher ale fajny no i też jest dużo krwi. W Damienie też na różne sposoby giną ludzie.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Pierwszy raz słyszę o Dead of Summer. Zapowiada się ciekawie. Fajnie że zaczęli robić seriale o takiej tematyce :) Zawsze lubiłam rozkminiać kto jest mordercą :) A co do Damiena o nawet był fajny ale niestety nie będzie 2 sezonu a wątki nie zostaną zakończone :(

ocenił(a) serial na 8
alienowa

tak, również uwielbiam takie rozkminy :D i podwójne tak, wiem o tym że nie będzie 2 sezonu i to mnie właśnie smuci :( nie był rewelacyjny, ale nie rozumiem takiego wielkiego hejtu na ten serial, nie był taki zły no i bardzo polubiłem również postać Simone, chciałem wiedzieć co dalej będzie itp. No ale w tym roku ogólnie dużo seriali na których mi zależało pokasowali :/ (Damien właśnie, Faking It, Agent Carter, The Family itp.)

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Ja też polubiłam Simone :) Nie dała sobie w kasze dmuchać. Też nie rozumiem tego. Przecież są o wiele gorsze seriale które dostają sezony a te fajne usuwają :/ Nie wiem co Ci Amerykańce oglądają. Serial Bez zasad który oglądałam bardzo mi się podobał też skasowali :/ Niedługo wszystko usunął i nie będzie co oglądać.

ocenił(a) serial na 8
alienowa

dokładnie, pamiętam też taki Terra Nova coś z dinozaurami, nawet ciekawy był też usunęli, najgorsze że niektóre jak np: właśnie Damien kasują zaraz po 1 sezonie, nie dając nawet szansy....mam tylko nadzieję że Dead of Summer nie zostanie usunięte po 1 sezonie :/ Kiedyś slashery królowały jako filmy, najbardziej w latach 80/90, później z czasem przeszła ta moda i rzadko teraz się jakieś pojawiają ale przeszły na seriale i jako seriale świetnie się trzymają i cieszę się że wychodzi ich coraz więcej i mam tylko nadzieję że żaden z nich nie zostanie prędko usunięty :/ bo w sumie wszystkie tego typu zaliczają się do moich ulubionych a szczególnie Scream. Niestety akurat MTV wprost uwielbia kasować swoje seriale (Eye Candy, Faking It itp.), a jeszcze ostatnio coś mówili że chcą wprowadzić nowe seriale muzyczne i muzykę więcej żeby przywrócić dawną atmosferę stacji czy coś takiego....masakra.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

Oglądałam Terra Nova :) No nawet fajny był.
Właśnie o to chodzi, że zaciekawią 1 sezonem, a później mają gdzieś widzów :/
Jeśli chodzi o slashery z tamtych lat to je uwielbiam :) Cieszę się że chociaż powróciły w serialach. Zobaczyli, że ludziom się podoba i zaczęli kręcić.
Jeśli chodzi o muzykę to nie mogę bez niej żyć, ale nie przepadam za serialami muzycznymi :/ Mogli by zrobić normalną muzykę z teledyskami jak kiedyś, ale żeby nie ucierpiały na tym seriale, które już są.

Etresura

Ash vs Evil

ocenił(a) serial na 8
Piterunio

Dead :)

Etresura

trudne sprawy

ocenił(a) serial na 7
Etresura

Koniecznie Penny Dreadful i Being Human (brytyjska oryginalna wersja). W tym ostatnim jest mniej grozy niż w slasherze, ale uważam, że warto się zapoznać.

ocenił(a) serial na 4
Etresura

Jedyne co w tym serialu straszy to.....2 sezon. Jak Wes Craven mógł podpisać się pod taką szmirą?! Po 5 odcinkach wywalam, bo szkoda czasu. Gdzie tu zaskoczenie, groza, chwile strachu czy niepewności?! Gdzie prawdziwa maska?! Obecna to porażka. Wiem, że każdy ma swój gust ale ocenianie TEGO "horroru" na więcej niż 5 to DEBILIZM. Na grzybobraniu emocje większe! ZABILI tą szmira legendę "Krzyku". BUUUUU!!! przestraszyło Ci e to? NIE? to w tym serialu będzie duuuużo gorzej. Zresztą oglądnij widzu ze 2-3 odcinki...

ocenił(a) serial na 10
Etresura

Slasher :D Jest mega podobny i w zasadzie to bardzo niewiele się różni, co prawda różnice są, ale obydwa te seriale są bardzo podobne :)

ocenił(a) serial na 8
Etresura

Aż dziwne że nikt ci nie polecił Miasteczko Twin Peaks klasyka wręcz pozycja obowiązkowa .

ocenił(a) serial na 10
goldi007

Oj tak. Uwielbiam.

Etresura

Dead of summer

ocenił(a) serial na 10
Etresura

Slasher bardzo fajny i wciągający, polecam.

ocenił(a) serial na 7
Etresura

Wciągający z nutką strachu?,proszę bardzo

http://www.filmweb.pl/serial/Stranger+Things-2016-750359

nie jest to slasher ale wciąga jak diabli,do tego świetny klimat lat 80-tych...

ocenił(a) serial na 7
Psycho_Daddy

Też polecam Stranger Things, no i może z innego gatunku, ale równie dobrego, miniserial And there were none (i nie było już nikogo/ 10 małych murzynków).

Etresura

nie będę oryginalna ale polecam Wyspę Harpera i z nowszych Stranger Things.. a z takich gdzie praktycznie do końca nie wiesz kto zabił to jeszcze The Killing

Etresura

jeszcze zupełnie zapomniałam ale polecam seriale hiszpańskie w tym klimacie "El internado" oraz z elementami sf "El Barco"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones