PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 402
oceny
6,8 10 1 40402
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

W najbliższy czwartek, 30 marca, TVN ponownie zamierza zacząć emisje Kryminalnych o godz. 15:55. Jako że nigdy tego serialu nie oglądałem to pomyślałem że skorzystam i nadrobię. Tak samo oglądalem Nianię, Magdę M, Prawo Agaty, Usta Usta.

Słyszałem jednak o przeskokach odcinków i trochę się ich obawiam. Myślicie że w ogóle bedą miały miejsce ? Bo jeśli tak to chyba sobie odpuszcze oglądanie. Nie chcę ogladąc jednego dnia jakiegoś odcinka z 4 sezonu i widzoeć odcinek 5 sezpnu następnego dnia. A może zdecydują się na emisję całości ? Co myślicie ?

użytkownik usunięty
Jarek Bachanek

Niestety będzie mijanka. Bez przeskoków puszczali rok temu w TVN Fabuła i niedawno 8 sezon w TVN o 23 w środy ale skończyli w każdym razie nie będzie o tej porze

39 odcinka 3 serii
41,42,43 czyli Tryptyku Śląskiego którego jak oglądasz serial pierwszy raz. Bez niego nie zrozumiesz fabuły odcinka 44 i kolejnych a dokładnie wątku podkomisarz Basi Storosz
Cały 5 sezon pójdzie niestety w anus z powodu tej śmiesznej jak zwykle pory a szkoda. Moim zdaniem najlepszy sezon
6 sezon raczej też nie. No chyba że Maltańskie odcinki ale wątpię ostatnio też pominęli.
Potem o ile nie zawieszą emisji będzie przeskok do 7 sezonu - bez odcinka 80 czyli generalnie jedna wielka dup*** mam nadzieję że TVN Fabuła niedługo powtórzy...

użytkownik usunięty
Jarek Bachanek

Ale generalnie pierwszy sezon drugi i trzeci do odcinka 38 oglądaj sobie w tv na Player też są cenzury więc różnicy tu nie ma wielkiej. A od 39 odcinka nadrabiaj na Player pl. No chyba że ciągiem oglądasz to wtedy odpuść TVN7 od razu player

użytkownik usunięty
Jarek Bachanek

Tak jak wyżej kolega powiadomił.

Nie będzie 39 odcinka trzeciej serii na pewno
41,42,43 sezonu 4
bez sezonu 5 i 6 najpewniej też. Będzie 7 bez odcinka 80
sezon 8 też nie będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones