PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735513}

Kontrakt na miłość

Aşk Yeniden
8,1 619
ocen
8,1 10 1 619
Kontrakt na miłość
powrót do forum serialu Kontrakt na miłość

Odcinek 5

ocenił(a) serial na 9

Mukaddes rozpoczyna przygotowania ślubne i prosi, by pomagała jej Fadik. Przez kłamstwo, które wymknęło się spod kontroli, Zeynep i Fatiha wpadają w kolejne tarapaty, tym razem muszą stawić czoła najtrudniejszej sytuacji z jaką kiedykolwiek mieli doczynienia. Przygotowując nowe kłamstwo para nieoczekiwanie znajduje się w samym środku przygotowań ślubnych…

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

cześć dziewczyny!!! Pamiętacie mnie jeszcze? ^^ Miałam awarię laptopa i nie miałam jak komentować poczynań Ayaza i Oyku ;-(

Teraz oglądam Kontrakt i... jestem zachwycona. Fajny ten Fatih. Ma spojrzenie jak młody jelonek <3

ocenił(a) serial na 9
krokodylica89

tesknilam za tobą ;) dobrze że wróciłas ;d

krokodylica89

Hej,

Ja też dziś o dziwo oglądam kawałek .... teksty mi się podobają,, chyba tłumaczył ktoś inny, bo są rewelacyjne ;)

Jak obejrzę od początku to będę w temacie.... chyba mnie wciągnie ten serial i też go będę ściągać ;)))

użytkownik usunięty
krokodylica89

ooo, witam :D ja pamiętam :ddd
fajnie, że wróciłaś :)))

odcinek zabawny :p
sesja ślubna wyszła im extra :ddd w amerykańskim stylu :D hehe
zeynep wyglądała prześliczne :ddd szkoda, że tak ozięble pozowali :P

Tak sesja fajna ..... teksty mają dobre można się pośmiać a jeszcze nie widziałam poprzednich odcinków....
W sesji nie było takich momentów jak w sezonie ..... tam była chemia jakich mało ;)))

I jak oglądałaś cilek kokusu i jeszcze nie zdążyłaś ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

obejrzałam cilek kokusu w nocy :DDD
podobieństwo do kiraz mevsimi gigantyczne :P
niektóre sceny są bardzo przewidywalne, turcy wszędzie mają ten sam schemat :dd
ale mnie wciągnął, mimo, że nic nie rozumiem :ddd
burak mi się nie podobał... co to wgl za imie?! ale jak zobaczyłam jego grę.. bardzo mnie urzekł swoją osobowością, taki łobuz :DDD
główna bohaterka ładna, dobra, cnotliwa itd :d ale spoko jest
jedynie ten brunet Volkan mi się nie spodobał, trochę pedalski, wgl mi nie podszedł :P

No pisałam Ci, że Burak nie taki zły ;))) mnie urzekł ten jego uśmieszek taki trochę cwaniacki, ale uroczy ;)))
A Volcan nie tylko Tobie nie podszedł.... bo rzeczywiście ciotowaty jest ;))) tez nie wzbudza moich emocji .... coś na kształt melepety z sezonu tylko facjatę ma trochę lepszą ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

volcan tragedia.. co ona w nim widzi?
teraz chyba i tak woli buraka :ddd
wgl to dla mnie trochę szybko zrobili to, że burak już się zakochał w asli :P
i czemu nie zerwie ze swoją laską, skoro już jej nie kocha :pp
orientujesz się ile to ma odcinków ? ;p i o jakieś porze wstawiają odcinki? :p czekam na 9 :))

9 odcinek poleci w Turcji dziś o 20 - tej. potem podobno godzinę po wyemitowaniu wrzucają do sieci. Nie mam pojęcia ile jest odcinków, musiałabym pogrzebać necie, a na razie czas mnie goni;))

użytkownik usunięty
Margoargo

ok dzięki :) ja już szukałam na necie ale nie znalazłam informacji ile odcinków, zobaczmy :pp

ocenił(a) serial na 8

A wiedziałyście,że ten głowny aktor z Cilek Kokusu śpiewa?Yusuf Çim - Olsun Bi Kere
Jest to on?

ocenił(a) serial na 9
sloneczkO_1

chyba on :D

czyli mamy kolejną fankę tego serialu :D chciałabym żeby to puścili w Polsce bo tak oglądać jak się nic nie rozumie to trochę głupio :D jak przejrzałam 8 odcinek to zastanawiam się co takiego na końcu odcinka Burak powiedział Asli, bo widać było że ją to chyba zaskoczyło, ale nie znam tureckiego więc tego nie rozszyfruje :D

użytkownik usunięty
dariah

no głupio :dd bo tyle rozmów między głównymi bohaterami a człowiek nic nie rozumie :P
nie mam pojęcie co powiedział :c chyba nic ważnego skoro sobie poszła :P
serial fajny, oby puścili kiedyś :))))
szkoda, że w Polsce takich nie robią, chociaż i tak by nie znalazło się takich fajnych aktorów :D

Jedyne wyjście to nauczyć się tureckiego :D a póki co narazie sobie na glównych bohaterów popatrzę chociaż :D
Właśnie, u nas większość seriali to dno bo aktorów nie potrafią dobrać. W tureckich serialach tworzą takie pary że widać tzw chemię między głównymi bohaterami a u nas wszyatko tak sztucznie wypada że szkoda gadać :D

ale babki potańcowały w kuchni xD

ocenił(a) serial na 8

A ja myslalam ze sie pocałują na sesji a tu nic :(

krokodylica89

No hej. Witaj znowu.ja dziś niestety nie oglądam tylko siedze w przychodni i się nudzę.
A tak chciałam zobaczyć ten odcinek :(
Też jestem zachwycona serialem i z każdym odcinkiem coraz bardziej mi się podoba :)))))

madzik_867

totalny dom wariatów ;D

madzik_867

Ja dziś siedziałam w urzędzie na praktykach więc też nie miałam jak obejrzeć :( mam nadzieję że szybko pojawi się w necie bo musze nadrobić :D

dariah

Ja też muszę koniecznie nadrobić. Na cda kolo północy chyba są już nowe odc. nie wiem jak gdzie indziej ale oby jak najszybciej

madzik_867

Madzik a cóż to za avatar fajny kotecek :)))

Margoargo

A taki kotecek ;)

Podobny do mojego własnego więc dałam se go :D

madzik_867

Ja też mam kota, a konkretnie kotkę ;)

Vanessa100

ja do niedawna też miałam kotke,ale jej żywot się zakończył i sprawiła,że płakałam jak małe dziecko,a teraz mam teraz kota i życia sobie bez niego nie wyobrażam :DDD

madzik_867

Smutne. Wierzę, że płakałaś, bo człowiek się przywiązuje do takiego stworzenia jak do człowieka.

Ja mam kotkę od 5 lat i też życia sobie bez niej nie wyobrażam :DDD
Przybłąkała się do nas od sąsiadów, bo się byle jak nią zajmowali i nie dawali jedzenia.
Jest mądra, grzeczna i śmieszna ;)
Wygląda identycznie jak kot na opakowaniu Whiskasa
http://cdn.petsmore.com/media/brand/w/h/whiskas.jpg

Vanessa100

słodziutka :)
ja kocicę miałam 11 lat.Mama ją znalazła,bo ktoś ją porzucił .Miała być podarowana mojemu kuzynowi,ale jak tylko ją zobaczyłam nie mogłam się z nią rozstać.Minęło tyle czasu,a ja nadal pamiętam jej oczy,kiedy ją pierwszy raz zobaczyłam :D takie smutne i biedne.
a kota też przygarnęłam,ale z fundacji :)
mój dom to zawsze schronienie dla zwierząt

madzik_867

Kiedyś, jak byłam nastolatką, to była u mnie na wakacjach, a potem na feriach kuzynka i przyjechała z pieskiem pudelkiem ;) Szarej maści.
Słodki był i przywiązałam się do niego przez te dni, moi rodzice też.
Zdechł ze starości, niestety, i też go nieraz wspominam i pamiętam.

Lubię fajne zwierzątka ;P
Jak nieraz słyszę lub czytam, że ktoś się znęcał nad swoim zwierzakiem, bił, zostawił na gorącu bez picia i jedzenia, to nie mogę tego przeżyć, tak mi żal tego zwierzęcia.

Kiedyś gadali w tv, że właściciele tak się znęcali nad swym psem, że on teraz panicznie boi się ludzi.

Się rozpisałyśmy o zwierzętach ;)

Vanessa100

ja mam tak,że czasem bardziej mi żal zwierząt niż ludzi. serce mam za miękkie dla nich,ale nic nie poradzę .
a ludzie to potrafią być naprawdę wstrętni. jak można coś takiego robić? szlag mnie trafia jak słyszę takie rzeczy.

fakt,rozpisałyśmy się,ale o tym można gadać i gadać ;)

madzik_867

Jakby co, to zawsze można na priv pogadać ;)
Bo Ty masz limit ;P

Dziś materiały promocyjne 2 serii SNM. wow ;)

krokodylica89

krokodylica pewnie kręciła film 'miłość, szmaragd i krokodylica89' ;D

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

zapomnialas o Ayazie w tytule ;p

mistrzyniF1

aaaa tak ;D Ayaz, szmaragd i krokodylica89 :D

ocenił(a) serial na 8
jasmin35

niestety tylko w moich snach (póki co) :D

krokodylica89

Zastanawiałam się, gdzie się podziewasz, krokodylico ;)
Rozważałam różne opcje - wyjazd na urlop, znudzenie się serialem lub że Twój narzeczony kazał Ci wybierać - on albo Ayaz :D
A to awarię laptopa miałaś.

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

hahahhahahha, też rozmyslalam, ale doszłam do wniosku ze pewnie na wakacje gdzieś wyjechala ;p

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Uważam, że ten serial jest bardzo wzruszający... to jak Fatih zajmuje się małym jest ujmujące :)

krokodylica89

w dodatku ten mały strzela niezłe miny ;D

jasmin35

Tak mały robi rewelacyjne miny , a teksty maja nieprzeciętne....fajny ten kontrakt musze jak najszybciej nadrobić odcinki od początku ;))))

Ostatnia scena wzruszająca i te oczy Fatiha .... ten aktor to też niezłe ciasteczko ;)))
Skąd oni biorą aż tylu przystojnych aktorów... plantację mają czy co ?

ocenił(a) serial na 8
jasmin35

A wiecie że małego grają bliźniacy?

ocenił(a) serial na 9
lolita5

wiemy ;D boscy są

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Kochani, podwójne szczęscie.

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

piosenka końcowa była cudowna, ktoś może zna tytuł ?

Oliwiaaa1337

Spokojnie MistrzyniF1 Ci zaraz znajdzie .... ona rzeczy niemożliwie załatwia od razu na cuda trzeba trochę poczekać.... jakieś 3 dni ;)))

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

hahahhahaha ;) nie ma problemu, tylko do domu wrócę ;p

ok 12 mozecie się spodziewac odpowiedzi ;d

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

hahaha :D to czekam na odpowiedz ;)

użytkownik usunięty
Oliwiaaa1337

Aşk Yeniden Dizi Müziği - Bıraktım Herşeyimi
:)

ocenił(a) serial na 10

Bardzo dziękuje ;)

ocenił(a) serial na 9

ooooo ktoś mnie uprzedził ;ddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones