PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 14 tys. ocen
5,8 10 1 13629
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Miasto

ocenił(a) serial na 5

Ktoś kto nigdy nie był w Łodzi, oglądając Komisarza Alexa mógłby pomyśleć,że to najpiękniejsze miasto w Polsce. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Każdy to wie,kto był w tym mieście choćby przejazdem. I jeszcze jedna rzecz: Zauważyliście,że wszelkie duże wydarzenia kulturalne,sportowe,itp omijają Łódż szerokim łukiem?

kotoj

Nie wiem skąd jesteś, ale gratuluje Ci głupoty i to chyba nieograniczonej.
-ME w koszykówce 2009
-ME w siatkówce kobiet 2009
-koncerty Rihany, Shakiry, etc.
Jeżeli jesteś w Łodzi to polecam ruszyć pupę i pooglądać kamienice, nie tylko na Piotrkowskiej, ale i na Starym Polesiu, Tuwima, Narutowicza, Zielonej i wielu innych ulicach. Owszem są zaniedbane, ale małymi krokami idzie to do przodu. Jeżeli nie jesteś z Łodzi to nie wiem na czym opierasz swoją mierną wiedzę.

ocenił(a) serial na 9
kotoj

A Ciebie rozum chyba omija szerokim łukiem ignoranto. Zanim wypowiesz się na jakiś temat sprawdź informacje, bo masz taki marny stan wiedzy...

kotoj

No i już paru oburzonych łodzian ci odpisało. Łodzianie nigdy nie będą obiektywni w ocenie swojego miasta ponieważ mają do niego sentyment i zawsze będą go bornić. Prawda jest jednak taka że Łódź to najbiedniejsze miasto w Polsce, a co za biedą idzie każdy wie (chuligaństwo, przestępczość itp). To że jest kilka ładnych kamienic (oczywiście zaniedbanych) i są zabytki secesyjne nie czynią z miasta polskiej perełki. Wszędzie dookoła jest brud, budynki odrapane, gdzieniegdzie wygląda jak w getcie, w centrum miasta wyrwy w drogach....

ocenił(a) serial na 5
sliniak13

Trafiłeś w sedno. Każda sroka swój ogonek chwali. Bywałem w tym mieście wiele razy i mam tam dużo znajomych. Rzadko oceniali swoje miasto w superlatywach. Jeden z moich kumpli mieszka na takiej ulicy , że nawet bydła bym tam nie zakwaterował. I nie myślę tu tylko o braku łazienek i bieżącej wody w kamienicach.

ocenił(a) serial na 3
kotoj

Tylko spokojnie ;) każde miasto można pokazać w filmie na rozmaite sposoby. Łódź nie jest żadnym wyjątkiem. Piękny zdawałoby się Paryż również ma takie dzielnice do których turyści raczej się nie zapuszczają.