PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 577
ocen
5,8 10 1 13577
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

reżimówka od dłuższego czasu uparcie tłucze tylko odcinki z Wieczorkiem, w dodatku często jedne i te same na kilku kanałach :)

ocenił(a) serial na 7
jan_niezbedny0

Ostatnio na TVP HD były odcinki z ostatniego sezonu z Pawlickim, zapewne dlatego że od tej transzy wchodzi Fido, która prawdopodobnie ma duże poparcie u władz po filmie o katastrofie 10.04.2010 r.

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Jest już pewne kolejny wiosenny sezon Alexa będzie ostatnim dla Krystiana , w jesiennej przyszłorocznej serii ma być nowy komisarz. Ciekawe jak pożegnamy Ğorskiego i kto zagra nowego opiekuna pasa?

ocenił(a) serial na 7
ghf

Może zaginie w tajnej akcji podobnie jak Orlicz, trudno mi uwierzyć w jego uśmiercenie. Jeżeli nowym komisarzem miałby być ktoś o wyglądzie i posturze Terzaniego, to myślę że mogą wybrać Roznerskiego, który zgodnie z oryginałem powinien był już zastąpić Wesołowskiego.
Ciekawi mnie tylko, ile jeszcze transzy powstanie i jak zmieniła się oglądalność, w porównaniu z pierwszymi sezonami serialu??

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Teraz leci 15 sezon i już powstały nasze własne scenariusze . A jeszcze parę odc z oryginału zostało. Czyli od marca jeszcze Wieczorek A potem nowy komisarz na jesień

Teraz powinni dać młodszego komisarza ale bez przesady , chyba że Gutek awansuje a z psem ma kontakt dobry to by mi pasowało.

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Kandydatami do zastąpienia Krystiana są Żurek ,Maćkowiak , Czarniecki, Król , Czerwiński i Pocheć

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Już wiadomo za Wieczorka zagra Wojciech Czerwiński jako Adam Wilczak. Sezon 16 wiosenny będzie cały z Wieczorkiem Górski ma zostać uśmiercony , a nowy komisarz w 17 serii jesienią.

ocenił(a) serial na 7
ghf

Skąd masz te wszystkie informacje i dlaczego akurat Czerwiński?? To dość anonimowy aktor, oglądalność pewnie znacząco spadnie.

ocenił(a) serial na 10
MBIITF

Świat seriali oficjalnie podało i mam znajomego na planie który podaje mi czasem jakiejś info. Podobno Czerwiński wygrał w cuglach casting ale mi się wydaje że był najtańszy. Bo obok niego kandydatami byli Czarniecki, Żurek Maćkowiak , Pocheć i Król.

Czerwiński za bardzo kojarzy mi się z gangusami bo w Alexie już wcześniej grał bandziorów , powiem szczeże że mi średnio pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones