PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721624}

Kociak

Eye Candy
7,5 4 633
oceny
7,5 10 1 4633
Kociak
powrót do forum serialu Kociak

co wy na to ?

ocenił(a) serial na 10

Niedawno się dowiedziałem ze ma mieć 10 odcinków i Jeden sezon 10 to ostatni szkoda ?????????????

ocenił(a) serial na 10
carpik21012

Czy to prawda ?

ocenił(a) serial na 10
carpik21012

Na próbę jest 10 odcinków, jeśli to się przyjmie będzie więcej.

ocenił(a) serial na 10
Kirjavous

skąd masz takie info ?

ocenił(a) serial na 10
carpik21012

Odpowiedz

ocenił(a) serial na 8
carpik21012

Wszędzie w necie można znaleźć taką informację. Nawet na wikipedii jest. ;) A tak swoją drogą, to myślę, że będzie kolejny sezon, bo oglądalność jest całkiem przyzwoita. Tylko takie moje domysły...

carpik21012

Jej chyba się załamie jak nie będzie kolejnego sezonu. Ten serial jest świetny o wiele lepszy od Słodkich Kłamstewek co mają mieć 7 sezonów! Może też tak być że właśnie przez kilka sezonów będą dochodzić kim jest ten anonimowy gość no i gdzie jest siostra Lindy. Wydaje mi się że właśnie tak może być ale jeszcze zobaczymy.
Trzymam kciuki.

ocenił(a) serial na 10
To_Ja_filmaniak

Też się załamie jeśli nie zrobią drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
To_Ja_filmaniak

Jeżeli zakończą ten super serial na 1 sezonie to będzie u mnie czarna rozpacz! ;(
Każdy odcinek trzyma w napięciu, w każdym odcinku coś się dzieje. Muszą być kolejne sezony!
Dawajcie jakąś petycję podpiszemy, a co!

venka5

Zgadzam się!

ocenił(a) serial na 10
To_Ja_filmaniak

Koniec sezonu został już nakręcony i podobno było jakiś nabór osób do sezonu 2. Ale myślę, że zakończą wszystkie wątki w tym sezonie, bo reżyser nie miał pewności czy serial okaże się hitem, a nie chciał zostawiać niedokończonych ,spraw".
A co do następnych sezonów to nie mam pewności co do kontynuacji tego serialu. Teraz wszystko zależy od finałowego odcinka, bo skoro złapią morderce i Sara zostanie odnaleziona to to, co działoby się w kolejnych sezonach nie miałoby kompletnego sensu + serial kręcony jest na podstawie ksiązki i wydaje mi się, że nie ma zbytniej różnicy między nimi.

Anabeth_2

Hmm... Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Chce kolejny sezon!!!

ocenił(a) serial na 10
To_Ja_filmaniak

Szczerze mówiąc ja też, bo to w końcu jakiś powiew świeżości wśród tych wszystkich seriali ciągnących się w nieskończoność i stających się coraz bardziej nużącymi (przykładem np.: The Vampire Diaries).
W Eye Candy fabuła i aktorzy może nie są na najwyższym poziomie, ale jakoś nie jest to bardzo odrzucające (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones