PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649933}

Kochanki

Mistresses
7,1 3 521
ocen
7,1 10 1 3521
Kochanki
powrót do forum serialu Kochanki

i nieudana podróbka Angielskiego fajnego serialu. Polecam jak najbardziej oryginalną Brytyjską wersję.

komandoska2a

Oglądam żeby porównać z oryginałem, ale oryginał oczywiście o niebo lepszy. Do gustu przypadła mi jedynie postać Josslyn Carver. reszta obsady jest do bani.

komandoska2a

tak to już chyba zostanie, że Ameryka będzie nieudolnie kopiowała europejskie, dobrze przyjęte seriale lub filmy...mogą próbować, ale klimatu europejskiego nie przebije nic. Podobnie było z "Shameless". Kocham wersję angielską, amerykańska to już nie to..

20n

Do listy jeszcze można dodać "Skins"

robbinss

Poważnie? Oryginał "Skins" super. Amerykańskiego nie widziałam, nic o tym nie słyszałam i raczej nie zamierzam...:|

użytkownik usunięty
komandoska2a

Warto się brać za brytyjską wersję? ta mnie jakoś dobiła..

Według mnie brytyjska wersja ciekawsza, bardziej wciąga ;)

Brytyjska, oryginalna wersja jest dużo lepsza. Wg mnie ma lepszą obsadę i lepszą grę aktorską. Postacie nie zachowują się tak sztucznie i głupkowato jak w tej Amerykańskiej wersji.

komandoska2a

Zdecydowanie się zgadzam! Brytyjska wersja jest genialna! Fabuła dużo ciekawsza, bardziej wciągająca i poruszająca. Nie wiem czemu wszystkie historie są niemal identyczne jak w oryginale poza wątkiem Josslyn. W ogóle jakoś na uboczu jest ta postać. A mój ulubiony wątek lekarki tu jest tak spłycony, że aż boli.. :(
Jeśli ktoś chce obejrzeć niech obejrzy oryginał!!!!!!

komandoska2a

Co do Shameless to się nie zgodzę ponieważ wg mnie wersja US jest całkiem niezła, jeżeli chodzi o Skins US to pozostawię to bez komentarza...
a Kochanki no cóż już 8 odc. a ja nadal jakoś do końca nie jestem przekonana ani na plus ani na minus... ale wciąż mam nadzieje że to się zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones