PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 171
ocen
7,6 10 1 77171
7,5 2
oceny krytyków
Kości
powrót do forum serialu Kości

pyt. o matke Temperance

ocenił(a) serial na 10

jak w koncu zginela matka Temperance? i kto ja zabil? (bylo cos o tym w dzisiejszym - 15 czerwca- odcinku...ale nie moglam obejrzec do konca)

ocenił(a) serial na 8
KaWa_4

a ja niestety zdążyłam obejrzeć tylko koniec,no i nie bardzo się wyjaśniło.prawdopodobnie ten z programu ochrony świadków,ale nic dokładnie nie powiedzieli.a na samym końcu zadzwonił jej ojciec i powiedział zeby go nie szukala.

ocenił(a) serial na 10
fenix

Z tego odcinka wynikało, że jej matkę zabił właśnie ten człowiek z programu ochrony świadków- jego aresztowano za to morderstwo.

ocenił(a) serial na 10
karaiby

Uderzył ją lewarkiem, w miejscu uderzenia powstał guz, który się powiększał aż w końcu stał się przyczyną wylewu. Dlatego kobieta nie zginęła od razu- upłynął jakiś rok.

KaWa_4

Może ktoś mi opisać dokładnie cały odcinek? Po dziesięciu minutach od rozpoczęcia z powodu burzy nie było u mnie w mieście prądu i nie wiem wogóle co sie wydarzyło, a bardzo mnie to ciekawi :)

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
h131313

Spróbuję :) Na początku odcinka Bones zbiera się do sądu i przypadkiem widzi jak Angela pracując nad identyfikacją jednej z czaszek odtwarza portret osoby, w której Bones rozpoznaje matkę. Rozpoczyna się śledztwo, w którym okazuje się, że jej rodzice obrabiali sejfy i należeli do groźnej grupy przestępczej. Wycofali się jednak z tego, gdy Bones była malutka i przyjęli nową tożsamośc. Brat Bones, Russ miał wtedy 7 lat i pamięta, że ojciec przestrzegał go przed pewnym człowiekim. Booth dociera do niego - jest to jeden z członków gangu, objęty programem ochrony świadków. Twierdzi on, że jego i matkę Bones łączył romans i mordercą jest ojciec. Wersja ta nie jest wiarygodna i udaje się dopasowac narzędzie zbrodni - przyrząd do ogłusznia świń używany przez tego typa. Wygląda na to, że rodzice Bones spotkali go przypadkiem w Święta 1991, zostali zaatakowani, w wyniku urazu czaszki matka zmarła dwa lata później. Prawdopodobnie ukrywali się, by nie narażac dzieci. Na końcu odcinka dochodzi do pojednania Bones i jej brata, po czym odsłuchuje ona nagraną na sekretarkę wiadomośc od ojca, by go nie szukac.

capri

Dzięki za bardzo szczegółowy opis!!!

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones