PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848204}

Klangor

7,7 24 tys. ocen
7,7 10 1 23731
7,7 18 krytyków
Klangor
powrót do forum serialu Klangor

Król to była poezja. Ciekawi główni aktorzy i postacie drugoplanowe, zaplatajace się z sensem wątki, klimat, zdjęcia. Król był też bardziej dojrzały, był seks, nagie kobiety i mocna przemoc. Tego brakowało w Klangoru, reżyser napatrzył się chyba na zachód stąd ten bardzo woke content. Klangor to serialina, w której po kilku pierwszych odcinkach już wiesz jaki będzie koniec. Średniak o którym każdy szybko zapomni.

ocenił(a) serial na 8
desperados02345

Co Ty Gadasz to tak jakby się czepiać w komedi romatycznej o to że nie ma tam elementów fantasy i Smoków- dlatego jest nudne lol. Jaki to tok rozumowania trzeba miec ?? Mi też się Król o wiele bardziej podobał bo wolę tego typu seriale Ale w swojej kategori czyli "kto zabił" Ten serial bije na głowę wszystkie podobne w tym najnowsze: Rojst i w głębi Lasu. Chłopie zestaw to jak już z innymi krymnałami jakie widziałeś a nie z serialem na podstawie historii mafijnej dziejącej się w przed wojennej Polsce.

mordarg

Klangor to kryminał tak samo jak Król. Więc moje zastrzeżenia są jak najbardziej trafne. Rojst i W głebi lasu stoją klasę wyżej od Klangora.

ocenił(a) serial na 8
desperados02345

Chyba sobie żartujesz z tym Rojstem i W głębi lasu:D

ocenił(a) serial na 8
estate22

Że niby one są lepsze od Klangora ?? Ale ja broń boże nie z tych co się kłócił o to będzie. TO jest subiektywna sprawa i tyle.

desperados02345

@desperados02345 na szczęście to " tylko " i " aż " Twa opinia nic nie wnosząca dla potencjalnego widza serialu