PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 545
ocen
8,2 10 1 545
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Tutaj możemy go komentować ;)) bo na razie nie ma oficjalnej strony na fw :))
Serial został zgłoszony do admina, ale nie wiadomo, ile trzeba będzie poczekać, żeby go dodali :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Cześć aleś Siostra elbuś walnęła.... ja dopiero teraz pożegnałam gości, więc musze się zapoznać z Waszymi komentarzami.....
Czyli mam rozumieć, że serial jako serial jest dobry ???

Margoargo

na razie serial jako serial dobry :D
Tylko Demir taki ayazowaty...........

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hihih czyli nic nowego.... a to trochę rozczarowanie., ale z drugiej strony można podziwiać Serkana....

Margoargo

to jest moja rozczarowana mina na postać Demira hahahahahaha :
https://pbs.twimg.com/media/Cihi5MQUkAU-FEC.jpg

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahahaha minę nasz nietęgą ;))))

Margoargo

niestety tak :D

Serkan jak widać też jest niezbyt zadowolony z postaci Demira hahhaha :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Dokładnie.... czyżby spadł z deszczu pod rynnę ;)))

Margoargo

Najlepiej byłoby, gdyby teraz po KM Serkan zagrał villana ;)
W ten sposób najlepiej by się odciął od postaci Ayaza. No i miło byłoby go zobaczyć w nowym wydaniu a nie nowa stara postać......
ale cóż, może się doczekamy........

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha masz tak samo jak ja tez chcę zobaczyć nie tylko Serkana w roli villana, ale Barisa tez ;)))) ach co by to były za postaci.... ;)))) a tak znowu w przypadku Serkana mamy lukrowego faceta.... tylko żeby nie był kapciem jak Ayaz.... proszę......

Margoargo

tak wiem pisałaś nieraz że chcesz złego Barisa ;)

Ach czy to nie byłoby cudowne - bad Serkan tak jak np. Deniz w KA? ............. Oj jak bym chciała go zobaczyć jak tak komuś dogryza i te zimne spojrzenia ach ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

O widzisz mamy takie same marzenia ;))) a jeszcze teraz Deniz robi maślane oczy do Sude a ta go momentami usadza, a nie leci do niego jak ćma do światła hahaha i to jest fajne.....

Margoargo

dobranoc ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Dobranoc :)

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

1 odcinek po turecku :d

https://www.kanald.com.tr/hayatimin-aski/bolumler/hayatimin-aski-1-bolum?p=1#/55 ddcf28cbbf34147472f568

sloneczkO_1

:D

Tutaj jest scena, jak Gokce wywraca się w czarnym kombinezonie, a potem idzie do łazienki, tam podgląda Demira, który rozmawia przez komórkę, potem tańczy przed lustrem, a potem wyobrażenie Gokce - taniec Gokce i Demira w łazience hahahaah ;)
Uwaga - od 3:39 do 4:01 pięknie widać Demirowi węża ;) Jaki piękny wąż, wspaniale się prezentuje ;))
https://www.kanald.com.tr/hayatimin-aski/bolumler/hayatimin-aski-1-bolum?p=4#/55 d72f5786857615dcd53f1e

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Jaki taniec
Podszkolił sie chłopina ha ha

Co do wąża.
Zostawię to bez komentarza.

Ta laska co się patrzyła jak Gokce się wywraca gra w KPA

sloneczkO_1

Tutaj zwiastun 2 odcinka HA z polskimi napisami ;) https://www.facebook.com/HayatiminAskiPL/videos/581833961996162/

Gokce hahahahhahaha ;)
Gokce jak się rozdarła "Kaaaaaaaaan!" "Muszę natychmiast zacząć uprawiać sport" :D
A potem z tą zupą :D

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Widzialam :D

Fajne :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Hello ;)) zwiastun fajny.... oj Kan coraz bardziej mi się podoba ;))))

Vanessa100

haha fajny zwiastun :D
Kaan to ma urwanie głowy z Gokce.. zachowuje się jakby był jej opiekunem czy coś :DDDDD
podryw na zupę....hmmm co to ma być ja się pytam haha :DDDDDD

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

O łał .... Serkan tańczy do rytmu hahahha ;)))) dobra zwracam honor ;)))) nawet bardzo fajnie mu wyszło ;))) widać szkolił się ;))))
Nawet nie chcę wiedzieć jak dogłębną analizę zrobiłyście na temat węża ;))))

I jeszcze jedno...... Serkan / Demir będzie miał rozburzoną fryzurę hahahaha ;))) a to nowość ;))))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Siostra i jeszcze jedno zapodaj rating pierwszego odcinka HA ;)))) zobaczymy jaki był ;))))
I pytanie mam.... skoro Dziewczyny tłumaczą zwiastuny będą tłumaczyć całość czy tylko wybrane scenki.....

Margoargo

Rating 1 odcinka HA: Rating 3,37 i 4 miejsce.
21 miejsce w tygodniowym zestawieniu (na 41 obecnie emitowanych seriali).


1 odcinek HA został już przetłumaczony na rosyjski :D Rosjanie szybko działają :D
Dziewczyny z telefor już biorą się za tłumaczenie na polski :D Na razie Alice13 spytała, kto jest chętny do pomocy w tłumaczeniu albo chociaż do spisywania napisów do worda. Marta powiedziała, że weźmie pierwsze 30 min

Vanessa100

wrzucę tu link od słoneczka z Demirem pod prysznicem, niech scena będzie w odpowiednim temacie ;))))

https://www.facebook.com/serkancayogluArabFan/videos/1712854358970486/

Vanessa100

1 odcinek HA zajął pierwsze miejsce w rankingu social media https://twitter.com/kimolaanalytics/status/732110360518463488

Margoargo

Napisy PL - Demir i Hakan oraz dziewczyny w restauracji
https://www.facebook.com/HayatiminAskiPL/videos/582536175259274/?video_source=pa ges_finch_main_video

Dobre ;))
Mój ulubiony moment - jak dziewczyna mówi "harika" (cudownie), a Demir uroczym głosem z fajną miną powtarza "harika" ;))
Demir i Hakan mechanikami ;)) Demir Demir bajerant ;))
PS. Swoją drogą chciałabym kiedyś zobaczyć Serkana w roli mechanika ;)

Vanessa100

Drugi zwiastun 2 odcinka HA
https://www.youtube.com/watch?v=BcZrQMnz3lI&feature=youtu.be

Mam jakieś deja vu........... Strasznie kirazowaty ten zwiastun ;((( Nie wiem, co o tym myśleć ;((
Gokce śpiewająca w wannie - normalnie jak Oyku w 2 sezonie ;((
Gokce i Demir w sklepie, jak Ayaz wybierający Oyku sukienkę w 3 odcinku KM ;((

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Właśnie zobaczyłam ten zwiastun i mam tak samo jak TY;))) nie mogą wymyślić coś nowego... nie trzeba powielać pomysły.....

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Hello :))0 bardzo fajna scena i podobał mi się Serkan w niej.....
hahahha czy na teleforum Dziewczyny już odleciały z powodu stóp Serkana ... hahahah padłam jak zobaczyłam początek tej sceny...;)))))

Margoargo

hello ;))
w tej scenie Serkan tak fajnie mówi "harika" ♥ i jeszcze ma przy tym taką fajną minę ;))

hahahhaha no początek sceny mega :D jakie zbliżenie na stopy Serkana, i jakie długie zbliżenie ;))
jak to oglądałam w niedzielę to akurat na momencie, gdy Demir wysiada i stawia stopę na ziemi, mi zacięło hahaha ;) ekran chyba nie wytrzymał boskości Demira ;))
ale na szczęście zacięło mi tylko na chwilę ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha fajna scena zagrana przez Serkana na luzie... się chłopak wyrobił albo tylko ja mam takie wrażenie.... ;))))
hahah to w odpowiednim momencie CI się zacięło ;)))
hahaha co to będzie jak na wężu się zatnie ;))))

Margoargo

ahahahahahahaha jak się zatnie na wężu, to nie będę miała nic przeciwko ;))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha no wiem, znam Cię trochę Siostra ;))))

Vanessa100

nadrobiłam pierwszy odcinek i muszę przyznać, że serial jest dobry :)) jestem jak najbardziej na TAK :)
Gokce jest przeurocza, wgl nie przypomina Oyku, bardzo zabawna, zalicza fajne wtopy...np. też rzut kaskiem haha :D
lubię też jej mimikę twarzy :)
Demir na początku, trochę mnie irytował... taki lalusiowaty cwaniaczek..ale pod koniec odcinka zaczęłam go tolerować :)
Co to Kaana to jest taki jak liczyłam :) normalny sympatyczny facet... ta normalność jest w nim najfajniejsza.. :)))
Podoba mi się też relacja jaka zawiązała się pomiędzy Gokce i Kaanem... taka luźno-kumpelska.. miło oglądało się ich wspólne sceny :)))
no i fajnie zaiskrzył pod koniec odcinka na linii Kaan-Demir.. ta wymiana spojrzeń haha.
Z chęcią obejrzę kolejny odcinek :D

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

" Powiedzialem prawdę Hakanku,tylko prawdę " ha ha

Vanessa100

Tutaj przetłumaczone na j. polski niektóre sceny z 1 odcinka HA
Przetłumaczone scenki:
- Gokce i szyba
- Gokce dowiaduje się, że ma przygotować kampanię
- Demir prawie zwalnia Gokce
- Demir w łazience i ich wspólny taniec
- Ankieta, którą przeprowadza Gokce
https://www.facebook.com/HayatiminAskiPL/videos/584359455076946/?video_source=pa ges_finch_main_video

hahahahhhaha padłam ze śmiechu ;) Gokce mnie rozwala ;)

Vanessa100

Informacje z teleforum:
Reyting odcinka 2 --> 3.62, 6 miejsce

Alice13 "HA chyba nie jest takim hitem jakim się spodziewali reyting niewiele lepszy niż ostatnio a social mediach spadł "
http://cs604525.vk.me/v604525116/e04e/bKpq1tnYvJg.jpg

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

O cóż to zajebistość Serkana nie zadziała hmmmmm czyżby był szufladkowany jako Ayaz.....
No rating taki sobie..... kiralik też nie za specjalnie.... nawet 5 nie przekroczył..... i tak już od marca, ale to Meric....

Vanessa100

łooo matko... co tak słabo?
myślałam, że to będzie hicior, przecież tyle lasek czekało na serial z Serkanem :P
oby się poprawiło ;qqqq

ocenił(a) serial na 5
Vanessa100

Ja tez mam nadzieje ,ze sie poprawi.

Vanessa100

Następne przetłumaczone scenki z 1 odcinka HA ;)
https://www.facebook.com/HayatiminAskiPL/videos/584946191684939/


Przetłumaczony zwiastun 3 odcinka
https://www.facebook.com/HayatiminAskiPL/videos/584744658371759/

Vanessa100

fajny zwiastun ;d
Gokce ładnie wygląda :D
a jaka zachwycona kolacją.. szykuję się ciekawy odcinek.
a Kaana co tak nagle wzięło na komplementy? przecież ma tam jakąś swoją laskę ;p

kisma

Gokce ślicznie wygląda :D szkoda że ona taka samotna jest ;(((((
ale pewnie to się niedługo zmieni :D

Gokce jak się podjarała kolacją, a przecież pewnie to jakaś kolacja Demira z jego klientem, a ona myśli, że Demir z nią hahahhhah ;)
Ja się dziwię, że Demir nie boi się zlecać jeszcze czegokolwiek niezdarnej Gokce :D

co z tego że ma laskę, przecież to nie znaczy, że nie może skomplementować innej kobiety :D
A poza tym ta laska Kaana to pewnie była taka przelotna :D

Vanessa100

wiadome, że niedługo to się zmieni :DDD
nie wiem jak ona na to wpadła, że ta kolacja to dla niej haha... przecież on dalej nie traktuje jej poważnie, no ale może w tym odcinku coś się wydarzy wcześniej, w końcu zwiastun nie pokazał wszystkiego :p

Nie no wiadomo, że może komplementować ale wcześniej tak na nią nie leciał, a jak usłyszał o kolacji to mu się nagle odmieniło :p pewnie masz rację, ta laska to jakaś przelotna.. a myślałam, że do Demir będzie kobieciarzem haha ;d

kisma

Gokce tak ładnie wygląda, że Kaanowi sam na usta wepchnął się ten komplement i musiał to powiedzieć haha ;)
albo też to tylko scenka - Kaan uczy Gokce jak ma się zachować, gdy Demir powie jej, że ładnie wygląda ;)

ciekawe, z kim w końcu będzie Gokce ;) i scenarzyści chyba też sami tego nie wiedzą, w końcu robili ankietę w necie.

Chyba się zrobi trójkąt hahaha ;) a może i jakiś wielokąt, bo scenarzyści zawsze mogą dodać nową kobietę, nowego mężczyznę

Vanessa100

trzeba przyznać, że stylizację ma naprawdę super :)))
eee, że też na to nie wpadłam, że oni mogą ćwiczyć :D i specjalnie pokazali tylko urywek :p Vanessa Ty to masz łeb ! ;p

ooo, nie wiedziałam... jak scenarzyści sami nie wiedzą to niedobrze.. bo sami zaczną się gubić... ankieta to dziwny pomysł, a jak byś zagłosowała ? :D

Tylko nie trójkąt... błagam.... ile można? ;qqq

kisma

w tej ankiecie wyobraż sobie miażdżącą przewagą głosów wygrała para................... Gokce & Kaan ;) Na których sama zagłosowałam ;)

no obawiam się, że zrobią wielokąt i będą przeciągać serial, gmatwać naciągać fabułę

Vanessa100

W ogóle, to dla mnie nie do pomyślenia, że scenarzyści nie wiedzą z kim ma być główna bohaterka... powinni mieć jakiś zamysł od początku serialu...
ooo jestem w ogromny szoku ;)
myślałam, że wszystkie fanki będą za Demirem ;p
brawo, bardzo mądry głos siostra haha :D jak się domyślasz, tez bym tak zagłosowała :D

nawet tak nie mów ;p i kolejny serial zepsują.

kisma

Gokce i Kaan pasują do siebie ;)

Z kolei para Gokce & Demir - hmm..... sama nie wiem..... nawet ładna z nich para, i zabawna, ale nie wiem, czy Serkan stworzy z Hande (i w ogóle kiedykolwiek z jakąś inną aktorką) równie piękną, udaną i niezwykle chemiczną parę co z Ozge Gurel (pomińmy głupie wątki w ich historii hahaha)....... A nie chciałabym oglądać na ekranie sztucznych par.......Ale z drugiej strony przecież nie będzie grał całe życie z Ozge Gurel ;)

Vanessa100

też tak uważam :)))
właśnie obejrzałam drugi fragment 3 odcinka :D
ojjjjjj. faktycznie będzie się działo :))))))

Serkan jest dobrym aktorem więc sztucznej pary na pewno nie będzie ;qq ale faktycznie z Ozge tworzyli niepowtarzalny duet ;)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones