PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Temat oczywiście opatrzony ostrzeżeniem :

"Przed przeczytaniem zapoznaj się z treścią forum bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każda treść niewłaściwie przeczytana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu "

Zapraszam do dyskusji o Yagizie i spółce :)))

manioszkamia

Masz racje ma duże poczucie humoru ;) w tym ostatnim odcinku to sporo nawet udało mu się pokazać na co go stać ,niby żarciki niewinne a tak mu to naturalnie szło aż przyjemnie oglądać;))Hazan już nie wiedziała jaką kontre na te żarty wystosować haaa

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Kobieto takie rzeczy przed snem mi zapodajesz. Ty niedobra.
Widzę , że w końcu znalazłaś tatuaż w całej okazałości :))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Niech się hajtnie Fazilet. Ona mu będzie matkować na całego :-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

a tu taki filmik ;) Caglar jest zarąbisty a te ruchy ;)

https://www.youtube.com/watch?v=0a-3qve2tQw

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Piękniutki jest. Jednak dla mnie w garniaku wymiata, zamiata i po mnie :-)
Był jeszcze taki filmik jak stoi w garniaku oddala się, a tam krótkie spodenki. Tylko nie mogę go znaleźć. Uśmiałam się z niego.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

chyba jest na jego inastaramie... ma facet poczucie humoru ;)

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hmmmm ciekawe czy się wklei ;)

https://www.instagram.com/p/6X7i6QobiU/?hl=pl&taken-by=caglarertugrul

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Manio oddychaj ;))))) spokojnie ;) ale fajny ma tatuaż nie ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Cuuuuuudooooo :-)

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

no :) cuuudoooo ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Czekam na tłumaczenie tego filmu :)))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

ja też ;) jak będzie dawaj znaki dymne ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Ok. Masz to jak w banku :))

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Kobieto znowu mam poobijany tylek ha ha

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Podrzucam maść Paczatorem ;)))) otwórz okno ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Juz otwarte :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

hahaha już powinien docierać do Ciebie;) śpieszy się, bo deszcze leje ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Dostałam. Dzięki :)))

użytkownik usunięty
sloneczkO_1

hej :)
haha, siostry :D przechodzicie same siebie :D
czytam i nie mogę ze śmiechu :D co ten Yagiz z Nami robi... :)))))
swoją drogą... czy tylko mi tak czas szybko leci?? dopiero co był odcinek Fazilet, a tu już za chwilę sobota i kolejny... :)

dobrej nocy Wam :)

ocenił(a) serial na 8

heja;) No nareszcie się pojawiłaś ;)))
to dla Ciebie tez prezent na dobranoc ;)

https://www.instagram.com/p/6X7i6QobiU/?hl=pl&taken-by=caglarertugrul

Margoargo

Ja też dziękuję za ten prezent na dobranoc;)trzeba łyknąć jakieś nasenne albo drina walnąć bo po tych zdjęciach na trzeźwo się nie zaśnie chyba :))haha
YAGIZOWYCH SNÓW ;)))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

Dobranoc ;)
Yagiz na noc ;)))

użytkownik usunięty
Margoargo

kochana, dzięki za prezent :D
ooo, nie wiedziałam, że ma tatuaż w tym miejscu... co to w ogóle jest? może Wy lepiej widzicie:)
ja ogólnie nie wiem jestem fanką tatuaży, a u Turków to widzę, że jakaś plaga, mało który nie ma tatuażu hahah :)

ocenił(a) serial na 8

Proszę ;)
Właśnie tu tatuaż w całej krasie, tylko nie widać dokładnie;)
Też nie przepadam za tatuażami, ale w Turcji to chyba jakaś tradycja... bo rzadko można spotkać kogoś bez tatuażu;)

użytkownik usunięty
Margoargo

szczerze mówiąc to jakoś mnie ten tatuaż nie zachwyca... wygląda jak jakiś szyld... no ale, kwestia gustu :D
masz rację.. to już jakaś tradycja u Turków... tatuaż musi być... zwłaszcza u facetów... u aktorek jakoś nie widzę (może mają dobrze ukryte) ale u aktorów... praktycznie każdy ma... hahha kto tu Turków zrozumie.. chyba tylko oni sami siebie :)

ocenił(a) serial na 8

hahahah szyld dobre ;)

Oj aktorki tez mają tatuaże, tylko ukryte.. pamiętasz kontrakt na miłość... i ta blondi był Fatiha... miała tatuaż na pół pleców... chyba

użytkownik usunięty
Margoargo

aa, pamiętam, koszmar :D
widziałam reklamę jakiegoś durnego serialu na kanal d, gdzie babeczka ma całe ramiona wytatuowane... kompletne bezguście :D

ocenił(a) serial na 8

oj cięte jesteśmy na tatuaże... zwłaszcza duże;)

ocenił(a) serial na 5

Dokładnie.
Strasznie ten czas leci. Odcinki są naszym takim zegarem ha ha

sloneczkO_1

Znalazłam nowe zdjątko na insta z YagHaz ale nie umiem wkleić.. grrrrr

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

Hejka;)
nie możesz na razie wklejać, bo masz limity ;)
zrobię to w zastępstwie ;)

https://www.instagram.com/p/BZVmmttlw15/

ocenił(a) serial na 8
Yagaaaa

Wychodzi na to, że Hazan albo startuje do Selin, albo do asystenta Yagiza, który był w domu Kerime... ło matko Yagiz znowu będzie miał u Hazan przerąbane???? hmmm te ich bitwy i wojenki zaczynają mnie już męczyć.... scenarzysty trochę ognia ok...ale nie permanentny pożar między nimi.... niech chociaż w tym odcinku Hazan powie coś normalnie do Yagiza a nie zaczepnie... doczekam się ... chyba jeszcze nie...

użytkownik usunięty
Margoargo

heja :)
ciekawe zdjęcie... Hazan ładnie wygląda... oj też przeczuwam, że Yagiz w tej scenie oberwie... ja również mam już dość ich wiecznych bitw... kurde, przecież to już 2 sezon... ile oni chcą jeszcze ciągnąć tę nienawiść... ? co za dużo, to nie zdrowo...
może jak Yagizowi się coś stanie, to w końcu do niej coś dotrze...

ocenił(a) serial na 8

Ja mam już powoli dość warczenia Hazan... ona odezwała się normalnie do Yagiza w początkowej scenie w 13 odcinku a później jak była pijana... i tego nawet pewnie nie będzie pamiętać.... a rano zamiast być choć trochę zmieszana.... i spojrzeć łaskawiej na niego, w końcu on cały czas krążył wokół Hazan jak anioł stróż to ta mu wyjechała, ze nie zamierza być jego gościem....nawet jak wypiła i gadała głupoty...... nawet zwykłego dzięki... że mnie nie zostawiłeś jak zemdlałam....nic do niej na razie nie dociera...
Hazan nawet nie zdaje sobie sprawy... z jakiej tajemnicy zwierzył jej się Yagiz.... na trzeźwo... bo co innego by było jakby był pijany....

użytkownik usunięty
Margoargo

ja jej warczenia miałam już dość w pierwszym sezonie... to jest naprawdę meczące do oglądania... jeśli w drugim odc dalej tak będzie, to chyba mnie coś trafi...
a to, że nie podziękowała, za to jak się o nią zatroszczył jest niepojęte... jakby miała chociaż odrobinę kultury to by podziękowała... dla mnie póki co zachowuje się jak dzikuska... jaka kobieta się tak zachowuję... gdzie to jej niby dobre serce... nie wspominając o jakiś poczuciu humoru... jeszcze ani razu nie wyluzowała na chwilę...
widzę, ze obie jesteśmy ostatnio na nią cięte... no ale przegina... a ja nie cierpię durnych protek... nie wiem co mają scenarzyści w głowie, że tak jej postać rozpisują...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Dokładnie. Na nieszczęście on to wszystko pamięta. Ta już zaczyna przypominać z zachowania niezrównoważoną Nil. Cieszę się, że nie tylko ja to widzę.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Żyjmy nadzieją, że ogarną Hazan,.... bo jak nie... to faktycznie niech ją połączą z Sinanem..... przynajmniej fandom sinanowy będzie się cieszył.... Sinan nie dorośnie nigdy... ale skoro ktoś uwielbia wieczne dzieci a nie prawdziwych facetów ....

Margoargo

Dzięki Margo ,że wkleiłaś w zastępstwie.. przeklęte limity..
No właśnie znów zobaczymy warczącą Hazan..
Pytanie na kogo z pięściami startuje..
Ale oby znów Yagiz nie oberwał za wszystko od Hazan bo wtedy już moja cierpliwość sięgnie zenitu i to ja Hazan nakopie do dupy :)))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Spoko ;)
Szukaj dawaj znaki;) ja będę wklejać ;)

Jeśli Hazan w ciągu kilku odcinków choć trochę nie zmieni nastawienia do Yagzia... i ciągle będzie na niego warczeć... to ja chcę, żeby była z Sinanem.... skoro woli mega dzieciaków, a Yagizowi proszę dać prawdziwą kobietę do kochania.... bo jak widać Hazan to nieopierzona nastolatka.... i gówno wie o byciu prawdziwą kobietą ;) hahha ja to mam czasem pomysły ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Brawo!
Sto procent się zgadzam. Też mam jej pomału dosyć. 1 odcinek sezonu nie był dla niej łaskawy. Najlepsza była jak się upiła, a też nic tylko "Sinan i Sinan". Nie wiem czy zauważyłyście, ale jak on jej tam przy drzwiach gadał to już się zawahała, żeby mu otworzyć. Ja pierniczę. Na Yagiza pyszczyła 13 odcinków o to, a temu po godzinie chciała odpuścić.

manioszkamia

No właśnie też to zauważyłam, że o mały włos i już by te drzwi otworzyła ... co ją tak gadka Sinana ujęła czy jak...jak nie mogę... także witajcie w klubie bo ja też Hazan w wersji pitbula mam dosyć..wole żeby Yagiz był z kimś innym jeśli ona tak dalej będzie się zachowywać.
Bo jak narazie Yagiz ma złote serce i nerwy ze stali;)

ocenił(a) serial na 5
Yagaaa

Jak się Hazan nie ogarnie to szykujcie łopaty i inne narzędzia. Ja zatankuje helikopter i lecimy na Stambuł.
Porwiemy Yagiza i będziemy go lepiej traktować niż Hazan.
Od Nas podziękowania będzie dostawać co 5 sekund :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Ja się zgłaszam :-)))))
Z chęcią przywalę Hazan jak się nie ogarnie. Trochę zostawię też sił na Sinana, bo na Fazilet, Yasemine, Nil i całą resztę to szkoda fatygi :-P
A Yagizowi to bym dziękowała, oj dziekowała :-))))

manioszkamia

Ja też się zgłaszam do charytatywnego zajęcia się Yagizem..nikt mi nie musi płacić za opiekę nad nim ;))jego nieziemskie paczatoru paczającę w Nasze paczatory byłyby zapłata;)))
Także kobity szykować ekwipunek ,jakieś łopaty w dłoń i heja na Stambuł czy to drogą powietrzną czy lądową ... także Hazan ... lepiej z Nami nie zadzieraj bo nie wiesz z kim masz doczynienia;))))

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

:-) A jakże :-)
Niech no tylko spojrzy...ach...
Ja normalnie to pauzuję niektóre sceny, co by się napatrzeć na jego paczatory :-)
Jak chociażby patrzy na Hazan po tym jak do niego mówi, że nie jest niewiniątkiem. Tak samo rano w tym polo, kiedy ma takie niebieskie oczy... ach... znów się nakręcam, a miałam zachować spokój do jutra :-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Mina jak powiedziała, że zgrywa niewiniątko była super te oczy.... hahah;)))
No i fakt zielony uwidocznił niesamowity kolor oczu Caglara...

Manio o jakim spokoju Ty piszesz.... hahahha ;) czy wiesz, że przez całe lato tutaj jeden wątek zapisywałyśmy półtora miesiąca czasem dłużej.....
a teraz nowy sezon Fazilet obudził nas z letargu.... ahhahah 3 dni prawie 300 komentarzy ;))) hahha szalejemy nieźle...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Prawda. Serial nabierał tempa powoli. Nawet teraz jak się wracam do jakiś scen to od 7 w zwyż, bo tam Yagiz ratuje Ece, a potem 10. Najwięcej jednak dzieje się w 13 i 14 odcinku. Zobaczymy co będzie jutro. Czas zarezerwowany :-)
Swoją drogą oglądacie go na stronie star tv?
Tam jest transmisja na żywo?
Trzeba się jakoś logować, czy coś?

użytkownik usunięty
manioszkamia

ja oglądam na żywo na youtube.
ta stacja ma tam kanał gdzie nadaje na żywo i można oglądać normalnie bez żadnego logowania, chodzi bez zarzutu :)

ocenił(a) serial na 8

Super :-)
Dzięki

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Ja oglądam na stra tv nie trzeba się logować nawet się nie ścina...

Niestety nie wiem czy będę na lajfie... bo realne życie chyba mnie wciągnie... zobaczymy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones