PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706308}

Kill Me, Heal Me

Kil-mi, hil-mi
8,1 1 080
ocen
8,1 10 1 1080
Kil mi, hil mi
powrót do forum serialu Kil-mi, hil-mi

gatunek....

ocenił(a) serial na 9

Czemu w gatunku pisze ze to komedia romantyczna? Nie wydaje mi sie zeby to bylo to.... nie widzialam tej dramy jeszcze ale z trailera to mi to bardziej jakis dramat/thriller przypominalo, moze z nutka romansu :)

ocenił(a) serial na 10
Chandramukhi_smp

Trochę z komedii romantycznej ma, ale cieszę się, że porusza poważniejsze wątki, dzięki temu dramka jest bardziej unikatowa. Ja bym raczej powiedziała, że to komediodramat jest. A swoją drogą zakochałam się w tym tytule, zdolności aktorskie głównego aktora są niesamowite, wspaniale bawi i wzrusza ;) Nic dziwnego, że jest mężem Lee Bo Young. Normalnie bym była zazdrosna, ale jako, że jestem jej zapaloną fanką to jej odpuszczę ;p

ocenił(a) serial na 9
AnitaBlake

Ja jeszcze nie oglądałam, czekam aż będzie trochę więcej odcinków ale moja cierpliwość się pomału wyczerpuje :p same dobre komentarze słyszę, właśnie głównie odnośnie głównego bohatera :D

ocenił(a) serial na 10
Chandramukhi_smp

Jest niesamowity, na prawdę widać, że to są inne osoby, te wszystkie gwiazdki K-popu powinny się od Ji Seonga uczyć, nie tylko wygląda, ale też ma talent w przeciwieństwie do wielu drewniaków z zespołów, których agencje wciskają na siłę do seriali. Gorąco polecam Ci zacząć, zwłaszcza, że w 1 odcinku pojawia się ulubiona osobowość większości fanów Shin Segi (w tym i moja), która jest taką trochę fuzją Gackta i Tae Kyunga z YAB, ciacho z charakterkiem ;)

ocenił(a) serial na 9
AnitaBlake

Gackta nie znam ale Tae Kyunga ubóstwiam także już mi się podoba :D Obejrzę na pewno, tylko nie lubię jak trzeba czekać na odcinki, tylko wolę od razu całą dramę pod rząd obejrzeć z przerwami na spanie :D jeszcze tylko miesiąc i będą wszystkie odcinki, zleci tak że nawet nie zauważę że to już :D może nawet zacznę wcześniej to akurat wyjdą wszystkie zanim dojdę do końca :D

AnitaBlake

Ciacho jak ciacho ale to dowodzi jedynie, że kobiety wolą jednak niegrzecznych chłopców ;)
Myślę, że dobrze robisz czekając aż całość wyjdzie, ja przez przypadek trafiwszy na ten serial?, nie doczytałam że ciągle się ukazują odcinki i teraz mnie krew zalewa bo muszę czekać, a drama naprawdę wciąga i jest ciekawa, nie mówiąc o tym, że zagrana po mistrzowsku... No nic trzeba cierpieć, jedyna pociecha w tym, że oni tam (przeważnie) krótkie serie kręcą a nie po cztery sezony...

P.S.
Co do YAB nadal nie mogę się otrząsnąć z tego jak ich tam ubierali, a już ten Tae Kyung w szczególności i jego buty, człapał nimi przez cały czas jak czapla w płytkiej wodzie, no masakra

AnitaBlake

Jesteście już po obejrzeniu dramy, ja za to jestem na 5 odcinku. Tak się naczytałam jaka to nie wspaniała drama i, że lepsza niz Hyde, Jeckyll and me którą bardzo lubię ale na razie nie jestem w stanie skupić się na niczym innym niż nienormalna i trochę irytująca główna bohaterka:) Powiedzcie mi kto w tym filmie potrzebuje psychiatry?? :p Czy ona się trochę wyrabia czy cały serial zachowuje sie jak gdyby była bardziej chora niż główny bohater?

ocenił(a) serial na 10
klaudia2251

Powiedzmy, że główna bohaterka też swoje przeżyła. Dlatego jej osobowość jest taka chwiejna i popada z jednej skrajności w drugą. Jeśli wytrzymasz to dowiesz się dlaczego. W moim przypadku bardzo szybko się do tego przyzwyczaiłam. Na pewno drama jest warta obejrzenia a im dalej tym lepiej, nie poddawaj się ;)

klaudia2251

Też nie mogę znieść tego jej ciągłego krzyku. Czy ona naprawde musi się tak drzeć ??? Psuje mi przyjemność z oglądania tej dramy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones