PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875980}

Kasztanowy ludzik

Kastanjemanden
7,2 24 475
ocen
7,2 10 1 24475
6,8 5
ocen krytyków
Kasztanowy ludzik
powrót do forum serialu Kasztanowy ludzik

O co chodziło...

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś wie, o co chodziło z kłamstem które powiedziala Tokke przyrodnia siostra nowym rodzicom? Ja nie ogarnęłam... Powiedziala, ze to on zamordowal wtedy ich wszystkich czy jak?

AliceShadow

Rose powiedziała, że Tokke ja wykorzystywał seksualnie, zeby pozbyć się bliźniaków z domu, była o tym wzmianka, gdy sprawdzała 'swoją historię' w kancelarii

ocenił(a) serial na 7
AliceShadow

Wątek z Rose był w 1985 roku. Po pozbyciu się bliźniąt trafili oni do tej patologii, która zakończyła się krwawą jatką w 1987. Przed tym raczej nie musieli być patolami. Kontekst późniejszego ich losu pokazuje znaczenie kaprysu Rose by się ich pozbyć. I tego nie mógł jej darować.

ocenił(a) serial na 7
adam_zielinski_7121

Zdawało mi się, że ona uczyła ich bawić sie tymi kasztanami wspólnie i to właśnie tam Tokke zamordował reszte rodziny poza Rose i swoją siostrą... i potem wspólnie, w trójkę zostali przeniesieni do innej rodziny zastępczej w której Rose nakłamała rodzicom w sprawie Tokke... Tylko nie zczaiłam, w jakiej sprawie skłamała: "dobrze wiesz co skłamałaś", jak to krzyczał później Tokke. Czy pomieszałam? ;D

AliceShadow

Astrid i Tokke byli u rodziny zastępczej, która wcześniej zaadaptowała Rose. Jej nowi rodzice chcieli również zaadoptować bliźnięta, ale Rose może z zazdrości skłamała, że Tokke coś jej zrobił. Bliźnięta zostały oddane do nowej rodziny, która je wykorzystywała seksualnie i to wtedy doszły do morderstw.
Tokke mści się na Rose, bo bez jej kłamstwa on i jego siostra zostaliby zaadaptowani przez kochającą rodzinę, a nie bandę psycholi.

ocenił(a) serial na 7
AliceShadow

Mylisz fakty. Obejrzyj jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones