PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469752}

Kapitan Bomba

7,3 22 957
ocen
7,3 10 1 22957
Kapitan Bomba
powrót do forum serialu Kapitan Bomba

Jaki jest Wasz ulubiony odcinek? Tak, wiem. Cała seria jest genialne. Ale chyba każdy
zapamiętał któryś odcinek bardziej i lubi do niego wracać. To pytanie tyczy się wszystkich
użytkowników z wyjątkiem Marika1234. Pytanie do niego brzmi: "dlaczego akurat ten?".

Mnie najbardziej podobają się:

- Odc. 97. Jachaś 3D; włóż okulary 3D!
- Odc. 111. Dwa Kurvinaxy poszły do kina na LPG, a potem zrobiły stopa w maku.

PozDDRawiam!

ocenił(a) serial na 10
Trabant601

Odcinek o mnie. A tak wszystkie są zajebiste.

Marik1234

A kim jest marik1234 , Kazimierz Kukiz z YT , FrediMerkury z demotywatorów to Ty ... Prawda ? :) 3 w 1 :)

ocenił(a) serial na 10
iwona96_fw

A co adminem jesteś?

Marik1234

tak :)

ocenił(a) serial na 10
iwona96_fw

A więc takie rzeczy. Kiedy mnie zbanujesz?

Marik1234

I co się stało z kontem na demotywatorach :) ??? A gdzie te 2 filmiki z twoimi pieskami na YT :) ?? Byłe świetne hehehe
Kazimierzu Kukizie vel. Lubię Trollować :)

ocenił(a) serial na 10
iwona96_fw

Mam do pani prośbę.
1: Może pani się nie mieszać do tego co robią inni użytkownicy Filmwebu? na innych stronach?(nie żebym do pani coś miał ba nawet się nie spodziewałem że ten film o psach się pani spodoba) ale proszę za mną nie podążać, zgoda?

Marik1234

Ja wcale za Panem nie podążam ale przypadkiem się natknęłam na tych stronach na Pana i sobie skojarzyłam
że to Pan bo takich debi... co takie głupoty piszą w internecie jest mało :)

ocenił(a) serial na 10
iwona96_fw

Czasami głupoty piszę bo czasami trolluję ale też w tym trollingu szczerze mówię co myślę na temat pewnych rzeczy. Pani Iwono czasami jak piszę to nie myślę nad tym co jest pisane przeze mnie dlatego niektórzy uważają mnie za nienormalnego ale cóż. Do pani nic nie mam. Pozdrawiam panią serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones