PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38639}

Kameleon

The Pretender
7,4 3 352
oceny
7,4 10 1 3352
Kameleon
powrót do forum serialu Kameleon

mam pytanie ... ogladałam kameleona do pewnego momentu i nie wiem jak sie skonczył... czy mógłby mi kto napisac ?
całuski

Cyrylia

O ile dobrze pamietam to Jarod odnalazl swojego brata ( Kyle) z ktorym przyjaznil sie w Centrum nie wiedzac nawet ze to jego brat. Niestety jego brat zginal w wybuchu samochodu gdy uciekali przed ludzmi Centrum. Po jakims czasie znalazl tez matke lecz podczas ich spotkania przyjechali ludzie z Centrum. Matka Jaroda uciekla i on tez lecz osobno . Znow zostali rozdzieleni. Jak sie myle to niech mnie ktos poprawi.

użytkownik usunięty
Daria_9

Na tym spotkaniu matka jaroda przyjechala z jego Siostrą lecz on sie z nimi nie widział bo Centrum im w tym przeszkodziło. Ostati odcinek mówi o tym że to OJCIEC Jaroda zabił matke Panny Parker... i znów zaczeła sie bieganina jak zwykle tv 4 nie puściło kolejnej serii :/

Cyrylia

naprawdę to był ostatni odcinek???? wydawało mi się, że coś jeszcze dalej było...aczkolwiek mogę się mylić... a co do programu, to nie był to przypadkiem RTL7 ? tak mi coś miga w podświadomości....
całuski

ocenił(a) serial na 10
Cyrylia

Najpierw serial leciał na rtl7 potem na tv4. A jeśli chodzi o ostatni odcinek w ogóle to wyszło na jaw, że to Raines zatrzelił matkę Miss Parker zaraz po tym jak urodziła dziecko tj. chłopca o imieniu o Ethan, który był również synem ojca Jaroda (in vitro). Poza tym Jarod odnalazł siostrę Emily, tą, która towarzyszyła jego matce w ostatnim odcinku pierwszej serii.

Tak gwoli ścisłości serial miał 4 serie: 3 po 22 odcinki i jedną 20-odcinkową. Po tym nakręcono dwa półtoragodzinne filmy, które w sumie nie wniosły nic nowego ani nie przyniosły rozwiązania. Jedynie Miss Parker dowiedziała się kto jest jej biologicznym ojcem, pomiędzy nią a Jarodem doszło do tzw. 'almost-kiss', no i jeszcze okazało się, że droga Miss P. słyszy głosy. Natomiast cała historia z Jarodem miała związek ze starymi zwojami jakiegoś zakonu, w których zostało opisane odnalezienie cudownego chłopca o imieniu Jarod i powstaniu Centrum. Po szczegółowe informacje najlepiej zajrzeć pod www.redfiles.3sys.net

Miss_Frost

koniec serialu byl, bo pamietam, nie pamietam na ktorym kanale i pamietam ze po tym odcinku serial zszedl z tv wogole, a bylo to tak ze ktorych z bohaterow podlozyl bombe w podziemiach centrum, zeby je zniszczyc oczywiscie i tak sie potoczyly losy ludzi w odcinku, ze wszyscy bohaterowie znalezli sie w podziemiach, buum i koniec odcinka, tyle pamietam

ocenił(a) serial na 10
DARIO_6

to był koniec peirwszej serii albo drugiej:)-a jest w sumie 4 serie

jet_pilot

dobra seria szkoda że się skończyła na rtl kiedyś leciała :-))))))))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones