PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491186}
7,6 2 338
ocen
7,6 10 1 2338
Junjō Romantica 2
powrót do forum serialu Junjō Romantica 2

Co tu tak cicho???

ocenił(a) serial na 7

1 odcinek już za nami, 2 i 3 w sieci a 4 już niedługo się pojawi. Przydałyby się już jakieś komentarze.

ocenił(a) serial na 10
Martus_2

Taaa widziałam pierwszy odcinek :D Jest świetny, jak zwykle :D Normalnie te słodkie miny Misakiego są kochane :D Uwielbiam go hehe xD
Hah, ale najlepsza reakcja była jak dostał kwiatki xDDD

Manga też fajna, ale anime moim zdaniem lepsze, mimo, że w mandze więcej było pokazane xDDD

ocenił(a) serial na 7
Dziwniejsza

ja już widziałam też drugi - Zwiastun 4-ego jest na stronie oficjalnej - Tym razem po trzech odcinkach o junjou romantica czwarty będzie o junjou egoist. Z tego co widzę te 12 czy 13 odcinków pokryje chyba wszystkie 10 tomów mangi.Tyle że tylko 7 jest już przetłumaczonych. Jeśli będzie tak jak myślę - to się nieźle zapowiada. Bo późniejsze tomy są jeszcze bardziej skoncentrowane na parze Usagi i Misaki. Zresztą mojej ulubionej.

Martus_2

Ja jestem na etapie 6 odcinka ;) wydaje mi się, że gdzieś nawet widziałam 7, ale bez napisów pl! ;( a mi nic nie daje ani japoński, ani hiszpański... ;((((

ocenił(a) serial na 7
Machu_Picchu

ja już jestem po 9 tym odcinku a 10 obejrzałam w wersji RAW. Oglądam po angielsku (tłumaczenie aarinfantasy tak jak poprzedni sezon - tłumaczą dość szybko - czeka się około tydzień od terminu emisji w Japonii). Widziałam już zwiastun następnego odcinka - nie mogę się już doczekać. Smutno,że zostały już tylko dwa odcinki do końca sezonu. Ale pocieszam się, że jest manga, która ciągle jest wydawana. Na razie jest już 11 vol. Anime na razie jest na poziomie 8 vol. Mam, więc nadzieję, że będzie następny sezon - oczywiście trzeba będzie poczekać - ale chyba warto. Słyszałam też coś o OVA, ale nie wiem ile w tym prawdy. W każdym razie pozdrawiam wszystkich fanów tej serii. :)

Martus_2

Hym. Druga seria mniej mi się podoba, niż pierwsza. Jak do tej pory był tylko jeden odcinek z moją ukochaną parą: Miyagim i Shinobu :( Poza tym w tym odcinku nic nie pokazali... xD a ja jestem zboczona i chcę więcej :P może nie tyle, co w mandze, hehe, ale w pierwszej serii lepiej było ze scenami miłosnymi :)

ocenił(a) serial na 7
idulec

może wiecej na dvd bedzie - Cos mi się wydaje, że brak "scen" spowodowany jest popularnością tego anime. W Japonii było puszczane o dość wczesnej godzinie - pewnie jeszcze bardziej chcieli zwiekszyć oglądalność. Ale to tylko moje zdanie. Mi też bardziej podobała sie pierwsza seria - może dlatego, że najpierw ogladałam anime a potem czytałam mangę. W przypadku drugiej serii jest odwrotnie. Dlatego brakuje mi niektóry scen i tekstów z mangi (i nie chodzi mi nawet o sceny miłosne - ale to np jak Usagi i Misaki zdali sobie sprawę, że zostali wkręceni przez Isakę (czy jak mu tam) w ten wyjazd do hotelu, albo jak Usagi powiedział "I would be nothing without you" w tym swoim sportowym samochodzie, albo jak Usagi pokupił Misakiemu mnóstwo ubrań i wiele innych...). Mam nadzieje, że tu za bardzo nie spojleruje. Ja tam optymistycznie liczę na OVA, wersje dvd z dodatkami i szybsze skanlacje mangi...

ocenił(a) serial na 7
Martus_2

Całość drugiej serii jest już na youtube. Szkoda tylko, ze przedłużają się prace nad napisami do ostatniego odcinka. Zespół aarinfantasy ogłosił wczoraj, że nadal nad nimi pracują... Po obejrzeniu 11 czuję pewnien niedosyt. Oby skończyli szybko:P.

ocenił(a) serial na 9
Hana_no_kumo

A ja się buntuję za ścięcie Terrorist, jeden marny odcinek?! Przecież tym się najeść nie można. Narobili smaku i zabrali miskę spod nosa... Dzięki Bogu za mangę, bo bym chyba nie wyrobiła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones