PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338040}

Jerycho

Jericho
7,4 14 260
ocen
7,4 10 1 14260
6,5 2
oceny krytyków
Jerycho
powrót do forum serialu Jerycho

ludzie!!!

ocenił(a) serial na 9

dlaczego tego filmu nie ma w top 100 seriali???

ocenił(a) serial na 10
blazej138

Sam sie zastanawialem nad tym pytaniem i jakos ciezko mi odnalesc odpowiedz, jak widze co za gnioty sa w top 100. Mysle ze za malo osob oddalo glos na Jericho

ocenił(a) serial na 9
Kunio_2

za mało głosów nie bo do brania udziału w rankingu wystarczy 100 głosów a jerycho ma ponad 1200 głosów, a ocenę ma mniej więcej na 15 miejsce...
ale raz widziałem, niedawno jerycho w tym rankingu na ok. 50 miejscu ale teraz znowu nie ma...

ocenił(a) serial na 8
blazej138

ja czekam tylko aż Prisona wyprzedzi, chodzi mi o łączną ocenę :)... nie chcę nikogo prowokować, ale moim skromnym zdaniem tak się stanie za kilka miesięcy.... szkoda tylko, że Jericho jest dla przeciętnego zjadacza chleba w Polsce serialem całkowicie nieznanym :/

ocenił(a) serial na 9
Biey

no właśnie... szkoda, że jest tak nie docenianym serialem i też mam nadzieję, że wskoczy do pierwszej 10 top 100 seriali...
pozdro...

użytkownik usunięty
Biey

Mogli by go puszczać w niedziele, po zakończeniu puszczania 2 serii Prison Break'a w Polsacie w tym samym czasie w którym był puszczany Prison Break.

ocenił(a) serial na 9

no właśnie mogliby go puszczać po prisonie a oni go puszczają na tv4 i jeszcze o 22... do bani.

blazej138

Co prawda widzialam tylko 1 sezon, ale chciala bym zobaczyc 2 , tylko z ciekawosci czy bedzie tak samo nudny.
Malo przemyslany, niektore watki byly tak nudne i naciagane. A ciagle fochy pani Emily mnie wyprowadzaly z rownowagi.
nie dziwie sie ze nie zrobili kolejnych sezonow, chyba scenarzyzsci nie mieli za bardzo pomyslow co dalej moglo by sie dziac w podobnej sytuacji. A szkoda, bo sam pomysl jest rewelacyjny i jakas dobra ekipa (jak np Lost'a) by mogla go wykorzystac.

ocenił(a) serial na 9
Masala_2

ale ekipa losta też nie była za bardzo znana dopiero serial ich wypromował, no ale w jerycho z obsady to tylko nieliczni potrafią dobrze zagrać np. skeet ulrich.

blazej138

No Skeet zagral w paru filmach i serialach. Obecnie serial z jego udziałem ( główna rola ) leci w tv4 pon i wto o 20. Napewno po kilka udcinkach serial przciągnął fanów/ki serialu przez Jake'a :) z początku :) i te wybuchy, panika itd, a potem romansik Jake'a z Emily :)


Dziwie się, że serial ma słabą oglądalność...

ocenił(a) serial na 9
Logan_Cole

Zgadnij co leci na innych kanałach w czasie emisji Jerycha : m jak miłość, na wspólnej, barwy szczęścia, itp. Niestety ludzie ciągle wolą oglądać takie gnioty niż coś pożądniego.

azaorski1

Wiem, bo polacy nie mają gustu do filmów, seriali i nie tylko. Przecież ten serial bije na głowy prawie każdy polski. Zacznijmy od tego, że polacy jeszcze podobnego nie stworzyli... :/ Wolą tworzyć MJM, barwy szczęścia, Agentki i inne gówno...

ocenił(a) serial na 10
blazej138

Może dlatego, że to nie film?? xD
<br/>
<br/>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones