PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338040}

Jerycho

Jericho
7,4 14 260
ocen
7,4 10 1 14260
6,5 2
oceny krytyków
Jerycho
powrót do forum serialu Jerycho

Jericho na AXN

ocenił(a) serial na 8

Właśnie obejrzałem 1 odcinek Jericho na AXN, ciekawie sie robi (jednak LOST do którego jest porównywany - pod wzgledem zagadek - wiekszą ciekawość budził)Czym prędzej też wszedłem na Filmweb-a by zobaczyć ile będzie serii (to co wyświetla AXN ma 13 odcinków) -> więc jeżeli 2 seria jest już zapowiadana to pewnie będzie się to ciagnąć jak LOST :(

exPredator

a mnie właśnie niczym specjalnym nie zachwyciło. może po obejrzeniu kolejnych odcinków zmienię zdanie ;-)

juliee_

mnie zaciekawil, ale podobno z odcinka na odcinek coraz wieksza chala ;]

exPredator

poczatek był naprawdę mega nudny... miałam już wyłączyć ale myślę sobie że to by było bezsensu zacząć i nie obejrzeć do końca więc postanowiłam skończyc odcinek ;) no i dopiero po tym wybuchu jako tako mnie to wszystko zainteresowało... narazie jest... średnio na jeża, ale własnie jak tak się tu czyta na filmwebie to z odcinka na odcinek ma być coraz gorzej i nudniej więc... hm... no cóż póki co nie będę zapeszać - a nóż widelec mnie wciągnie :)

ocenił(a) serial na 9
exPredator

Mnie się jak narazie bardzo podoba, utrzymane w klimacie, ciekawy obraz amerykańskiego miasteczka, trochę grozy, sądzę, że wcale z odcinka na odcinek nie będzie nudniejsze, a wręcz przeciwnie. Fajnie, że AXN pokazuje coś prawie na bieżąco ze stanami, a nie jakies starocie.

exPredator

no nie wiem.. jesli z odcinka na odcinek ma byc coraz gorzej to zaraz zrobi sie z tego kompletna chała. serial jest taki t y p o w y, typowo amerykanski, schematyczny, przewidywalny. te sceny rodem z 20 innych podobnych filmikow o katasrofach.. spodziewalam sie czegos naprawde super (w koncu porownywali go do Lost'ow, ktore wprawdzie w drugiej serii zaczynaly byc troche nudnawe - przynajmniej wedlug niektorych - ale mimo wszystko byly hitem i naprawde DOBRYM seraialem) a tu co? wedlug mnie - dno. oglada sie jak tanią, typową amerykanską produkcje. obejrze jeszcze jeden odcinek - jak bedzie taki sam, to przestaje.

malutka92

Fajny tekst :,,Zastanawiam się, gdzie teraz jest Lindsay Lohan.
Sądzisz, że ona żyje?(...)Dlaczego lubisz tego głupka?''
,,Dlaczego lubisz głupie, bulimiczne aktoreczki?'' odcinek 5
fajny odcinek

ocenił(a) serial na 6
Malazaa

Fajny to jest dopiero 8 odcinek,a 9 to juz jest ekstra fajny. Wreszcie cos sie dzieje. Zakonczenie 8 odc jest najlepsze ze wszystkich dotychczas.

ocenił(a) serial na 8
Misiek_5

Na AXN-ie jest dopiero 4 lub 5 odcinek więc na ocene ludzi oglądających film na AXN-ie - czy 8 odcinek jest fajny - poczekasz jeszcze z miesiąć.
Narazie się akcja tak toczy, że zapomniałem oglądać w niedziele 3 odcinek - to sobie w piątek powtórkę oglądałem :)

ocenił(a) serial na 6
exPredator

Najlepsze jest to, ze ogladam na bierzaco z USA i ogladam to co leci na AXN. ;]

Misiek_5

uh ja bym tak nie umiała sobie mieszać :P oglądam tylko na AXN bo serial nie wciągnął mnie aż tak żebym go ściągała..

ocenił(a) serial na 6
oliina

Ja zaczalem sciagac w pierszym dniu po emisji w stanach.

Mieszam, ale jakos mi sie udaje "nie zmieszac".

Misiek_5

Robi się z tego najgłupszy serial jaki oglądam. Nie moge siędoczekać kiedy skończy się 1 seria bo wtedy...LOST 3

ocenił(a) serial na 8
Malazaa

AXN zaprzestał powtórek Jericho w piątek. Wiec zassałem z netu odcinki i jak sie ogląda 3 pod rząd to serial bardziej wciąga niż 1 raz na tydzień. Szkoda ze 2 seria dopiero w lutym :\

ocenił(a) serial na 6
exPredator

to nie bedzie druga seria, ale ciag dalczy serii pierwszej ;]

ocenił(a) serial na 8
Misiek_5

Czy ciąg dalszy, czy też 2 seria, czy 2 sezon - jak zwał tak zwał będą dalsze odcinki. Ciekawe czy jak bym oglądnął 3 odcinki "m jak milosc" pod rzad czy tez bym sie wciągnął - naszczescie nie ma ich na necie :D
Tam dopiero musi być serii/sezonów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones