PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661974}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,0 11 tys. ocen
7,0 10 1 10807
Jeździec bez głowy
powrót do forum serialu Jeździec bez głowy

Lepszy od poprzedniego według mnie. No i na końcu dowiedzieliśmy się, że Irvinga nie widać w odbiciu lustrzanym. Ciekawe co to oznacza dokładnie, kto go wskrzesił i kto jest nowym antagonistą głównym. Obyśmy długo nie czekali na powrót wątku apokalipsy, bo chciałbym ujrzeć ją i pewnie nie tylko ja.

The_Fallen

widze ze wielu zapomina zakladac takie tematy o danym odcinku to jak ja nie zapomne czy cos to byc moze sam bede takie robil. Oby mi sie to udalo ;). To tyle ode mnie w tym konkretnym tutaj poscie.

ocenił(a) serial na 8
The_Fallen

Odcinek całkiem niezły :) Mało Katriny- jak dla mnie plus. Wątek Irvinga coraz bardziej interesujący. Abbie i Crane na karaoke- słodkie, ale niech zostaną we friendzone. Ogólnie bardzo spokojne ostatnie odcinki, ale mam nadzieję, że to tylko cisza przed burzą :)

ocenił(a) serial na 7
_Kacha_

Lubie te momenty, kiedy Crane zderza się z nowoczesnością. Jego występy podczas karaoke śmieszne! haha
Dla mnie również na plus było to, że katrinę widzieliśmy pare minut. Intrygujący jest wątek Irwinga. Odbicia lustrzanego nie mają wampiry hahahah może jest jakąś nową odmianą? xd No ale tak na poważnie już - jestem ciekawa jak potoczą się dalej jego losy i oby to kim się stał poprzez to wskrzeszenie nie miało wpływu na jego charakter/zachowanie.
I jak @the_fallen czekam na powrót wątku apokalipsy czy innej katastrofy bo za łapanie dziwnych stworzeń i polowanie na duchy to ja podziękuje : D

wolfgirl92

niom.

_Kacha_

tez licze ze to tylko cisza przed burza ;).

ocenił(a) serial na 7
The_Fallen

Pewnie Irving to Henry w przebraniu.
Niespecjalnie podoba mi się obecna forma serialu. Nowy potwór co odcinek - to mogę zrozumieć, ale jednoodcinkowych sprzymierzeńców (wprowadzonych jako "ktoś więcej" już nie).

Natomiast kolejny odcinek to jak dla mnie tragedia. Solomon Kane jako prawdopodobnie jednoodcinkowy antagonista, reprezentant zła? Obłąkany łowca "dobrych czarownic"!? BLEH, to jest świętokradztwo, herezja wobec twórczości Howarda.

Martin von Carstein

a mnie sie podoba, Solomon na pewno nie padnie w jednym odcinku. Pewnie ktos mu robi złe rzeczy, nie narzekaj.

The_Fallen

mogles nie spoilowac idioto ze bedzie w tym solomon kane, teraz zero zaskoczenia jak bede ogladał kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 7
The_Fallen

Sam jesteś ciężkim idiotą skoro podstawowa informacja z "promo", pokazującego się pod koniec odcinka zresztą, tak ci przeszkadza.

https://www.youtube.com/watch?v=Yswz2NEQzgk

Wątpię w "coś złego mu się dzieje". Zbyt wyrafinowany chwyt jak na ten serial.

ocenił(a) serial na 7
Martin von Carstein

Niestety, miałem rację odnośnie Kane'a...
Cóż, trzeciego sezonu oglądać raczej nie będę.

Martin von Carstein

nie ogladam zapowiedzi pajacu. Wypieprzaj z tym obrażam mnie kiedy ci mówię, że o nim nie wiedziałem i spoilerujesz.

ocenił(a) serial na 7
The_Fallen

W główce to ty chyba nic nie masz...
Sam zaczynasz tą żałosną farsę z obrażaniem, a potem się jeszcze miotasz. Biedactwo. Skąd niby mam... ktokolwiek ma wiedzieć, że nie oglądasz integralnej części odcinka, którą gros zainteresowanych (nie tylko odnośnie tego serialu) jednak ogląda? Absurd!

Martin von Carstein

PRZECIEŻ CI NAPISAŁEM ŚLEPO, ŻE NIE WIEDZIAŁEM IŻ SIĘ POJAWI.

The_Fallen

''mogles nie spoilowac idioto ze bedzie w tym solomon kane, teraz zero zaskoczenia jak bede ogladał kolejny odcinek.'' - NAUCZYSZ SIĘ CZYTAC W KONCU CZY NIE? .

The_Fallen

*ŚLEPOTO /.

ocenił(a) serial na 7
The_Fallen

Widać, że wrodzony kretynizm nie pomaga ci pojąć jednego prostego faktu.

Przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz to zacytowane zdanie i zastanów się DLACZEGO (zasłużenie jak widzę) nazwałem cię ciężkim idiotą. Usilnie to w tej chwili udowadniasz.

Czynisz mi wyrzut za nieumyślne zaspoilerowanie, przy tym obrażając i jeszcze się potem burzysz...

Martin von Carstein

A Ty się domyśl, że nie każdy ogląda zapowiedzi kolejnych odcinków. Zacznij myśleć.