PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661974}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,0 10 790
ocen
7,0 10 1 10790
Jeździec bez głowy
powrót do forum serialu Jeździec bez głowy

Kolejny sezon..

ocenił(a) serial na 8

Czy ma ktoś informacje na temat 3 sezonu, czy w ogóle powstanie?

ocenił(a) serial na 8
creeepy

Niestety oglądalność 2 sezonu spadała z każdym odcinkiem. Skoro do tej pory jeszcze nie ogłosili decyzji o 3 sezonie, to prawdopodobne jest, że możemy poczekać na wiadomość o dalszych losach serialu aż do maja.

ocenił(a) serial na 10
creeepy

24 lutego 2015 : "Executive producer Mark Goffman says Sleepy Hollow Season 3 will launch the show into a whole new direction (renewal permitting) following the demise of as a major character."

3 sezon ma byc zupełnie inny niż poprzedni. Producent mówi tutaj o nowym kierunku serialu. Renewal permitting znaczy że przedłużyli pozwolenia więc jest nadzieja :D To też zależy od nowych seriali które będą w ramówce ale prawdopodobnie będzie kolejny sezon pomimo tego że oglądalnośc spadła ale i tak jest większa niż np Pamiętniki Wapmirów czy The Originals która spadla poniżej 2 mln. Więcej info ma byc po finale 2 sezonu także trzeba czekac cierpliwie.

Także więrzę że powstanie 3 sezon bo osobiście uwielbiam ten serial i postac Ichabod'a Crane'a :) A sezon 3 jak powstanie to i tak dopiero będą go emitowac w październiku, niestety będę musiała czekac pół roku :P

ocenił(a) serial na 8
allforu

Ja także uwielbiam ten serial, ale ciekawi mnie w jakim kierunku miałby pójść? Oby Abbie nie była z Cranem i oby nie zrobiło się z tego romansidło, bardzo się ciesze, że jest nadzieja,ten serial to moje życie;_;

allforu

Porównywanie oglądalności seriali należących do dwóch różnych stacji telewizyjnych jest trochę...niedorzeczne?
Nie wiem jak inaczej to ująć :)

Zwłaszcza, że każda stacja telewizyjna ma swój krąg odbiorców - nie tylko regionalnie, ale też wiekowo. Jak również tzw. podejście do tematu i pomysł na serię, która przyciągnie nowych widzów oraz zaciekawi "znudzonych".
Niektóre seriale mają czasem zmieniany dzień i godzinę nadawania po przerwie wakacyjnej, tak by nie kolidować ze znacznie bardziej obleganymi seriami...

Lubię Sleepy Hollow i czekam na info od FOX o losach 3 sezonu, ale nie liczę na to by ich decyzja o zaprzestaniu bądź kontynuacji zależała od rankingu oglądalności konkurencyjnych stacji. W ten sposób większość seriali by było przerywane po 1 sezonie nadawania... Bo jak konkurować z serią cieszącą się popularnością od kilku lat?

Sądzę, iż podejmowanie takich decyzji oparte jest przede wszystkim na wewnętrznych słupkach oglądalności oraz pozytywnych recenzjach, a takich nie brak w przypadku tego serialu :)

Z resztą...nie ważne jak do tego dojdą ważniejsze by Abby i Crane nadal walczyli ze złem, no nie?

ocenił(a) serial na 10
loladiamondblack

ja mam nadzieje ze będzie 3 sezon :) czekam na info :D ten serial jest super nawet lepszy od niektórych co się ciągną po kilka lat :) mysle ze maja spoko szanse na 3 sezon :)

ocenił(a) serial na 6
allforu

Niestety 2 sezon to porażka, nie ma klimatu jak w 1 sezonie itp :( niech lepiej coś zrobią albo zakończą serial.

ocenił(a) serial na 10
OmeN_Kinomaniak

3 sezon ma byc zupełnie inną historią podobno :) a 2 wcale nie był taki zły przeciez :)

OmeN_Kinomaniak

2 sezon jest moim zdaniem straszliwie nierówny. Z jednej strony wczesne odcinki tego sezonu były utrzymane w klimacie jedynki. Potem jednak nastąpiło zgładzenie Molocha i wszystko się posypało. Serial stracił cel czyli powstrzymanie apokalipsy. Potem do 18 odcinka całość zdawała się poruszać raczej siłą bezwładu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones