PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661974}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,0 10 790
ocen
7,0 10 1 10790
Jeździec bez głowy
powrót do forum serialu Jeździec bez głowy

10/10

ocenił(a) serial na 8

Najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałam, przebił u mnie nawet The walking dead i Wikingów, chociaż trudno to porównywać w tej samej kategorii.Słyszałam, że ma nie być kolejnego sezonu.. :(

ocenił(a) serial na 10
creeepy

serio ? widziałaś już odcinek Akeda ?

ocenił(a) serial na 10
creeepy

skąd takie info, że na 2 koniec:) ?

ocenił(a) serial na 8
Magii_Mistrz

Widziałam najnowszy odcinek, jestem na bieżąco, bardzo mi się podobał, jak każdy w sumie, ale ciekawi mnie teraz co dalej. Czytałam tak kiedyś na jakiejś stronie poza tym mają niską oglądalność w porównaniu z 1 sezonem, premierę 1 sezonu obejrzało ok10mln ludzi, a drugiego o połowa mniej, poza tym to, że jest aż 18 odcinków jest już podejrzane, do tego główny wróg umarł.

ocenił(a) serial na 10
creeepy

chyba masz rację, zobaczymy za 2 miesiące jak się skończy 2 sezon oficjalnie : )

ocenił(a) serial na 8
Magii_Mistrz

Obym nie miała:D

ocenił(a) serial na 8
creeepy

No obyś nie miała...
Czytałem wywiad z jednym z twórców i żeby nie spoilerować powiem tylko, że pomysłów mają sporo.
Nie jest przynajmniej powiedziane, że koniec świata został definitywnie zażegnany. I nie znamy także motywacji Henry'ego w ostatniej scenie.

Ale mamy jeszcze 7 epów w tym sezonie, no i zobaczymy co potem.

ocenił(a) serial na 8
outlands

Ja mam milion teorii, jedną z nich jest, że Moloch nie zginął i Hanry być może chcę tylko wzbudzić zaufanie u Ichabooda, Katriny etc? W sumie wszystko się okażę :D oby to tylko nie było koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones