PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112970}

Inspektor Eddie

Keen Eddie
7,9 1 642
oceny
7,9 10 1 1642
Inspektor Eddie
powrót do forum serialu Inspektor Eddie

Czy można kupić ten serial gdzieś na DVD? Wie ktoś cokolwiek na ten temat?

ocenił(a) serial na 10
JeanPaul

Cześć, widziałam serial, ale na razie tylko na zagranicznych portalach do kupienia, mam nadzieję, że u nas się też w końcu pojawi
Bye

ocenił(a) serial na 9
JeanPaul

Heh, też sprawdzałem i wychodzi na to, że na DVD Eddie pojawił się tylko w Stanach - w EU ze świecą szukać, nie wspominając o naszym kraju. A szkoda, z chęcią bym kupił - strasznie mi to nastrój poprawia - jak tylko słyszę to "Hey, hey, hey UK" w czołówce to od razu mi lepiej ;)

ocenił(a) serial na 10
dre8

HEY, HEY, HEY, UK! I tak masz dobrze, że możesz go oglądać:-(
Mnie się właśnie POLSAT cyfrowy skończył, bo kasy niet.... A tu w programie zobaczyłam właśnie, że powtarzają....
Świetnie dobrani aktorzy; zwłaszcza ten londyński rudzielec jest świetny:)))) A Pete -pies jest po prostu słodki...

ocenił(a) serial na 10
kicikici

Heh no to trochę mnie pocieszyliście. Dobrze, że w ogóle jest na DVD. A to, że tylko w USA to już jakoś sobie poradzę :-). No i szkoda, że tylko 13 odcinków. Może jakieś plany są na drugą serie hiehie.

ocenił(a) serial na 10
JeanPaul

Trudno powiedzieć.... Aktorzy nieco zajęci. Wiem na przykład, że rudzielec Pippin grał w następnych serialach: The Rotters Club i Green Wing, wszystko w Albionie (Great Britain, czyli:-)), a sam Eddie czyli Mark Valley - też podobno wściekle zajęty... Sienna też ma co robić...
Nie wiem nic natomiast o planach Pete'a ....:-)))
A w ogóle, to mam nadzieję, że pokażą serial w TVP, bo jak nie, to chyba poproszę, żeby mi go w Londynie ktoś kupił, albo co...

ocenił(a) serial na 10
kicikici

No tak, a Marka V, wogólnie nigdzie nie angażują, no szkoda, ma 42 lata a nieźle sie trzyma i bardzo lubie tego aktora ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones