PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400970}
5,5 16 288
ocen
5,5 10 1 16288
2,6 5
ocen krytyków
I kto tu rządzi
powrót do forum serialu I kto tu rządzi?

nie da sie ogladac...

ocenił(a) serial na 1

tragedia, masakra, beznadzieja i dno. w ogole nie smieszne. nie wiem czemu to jeszcze puszczaja w telewizji. wiem ze ten dziwny sposob w jaki graja aktorzy jest zamierzony ale przez to ten serial jest totalnie niezdatny do ogladania. szkoda pieniedzy na krecenie takiej szmiry. dalem 1/10 bo nie mozna dac zero.

ocenił(a) serial na 4
Rafallo

Zgadzam się.Bohaterzy najpierw mówią np."Nie zrobię tego!",a po chwili robią dokładnie to czemu zaprzeczyli.Cały serial jest zrobiony dokładnie wg tego schematu.

ocenił(a) serial na 8
sebogothic

takie sq komedie

ocenił(a) serial na 1
xxKasiurkaxx

nawet slabe komedie bywaja czasem smieszne. nie zauwazylem w tym serialu niestety ani jednego smiesznego dialogu, sceny czy jakiegokolwiek innego wartego uwagi momentu. a szkoda bo wydawalo by sie ze ten serial z takimi aktorami ma calkiem dobry potencjal. niestety tak jak polskie kino w oststnich latach to w 99% nic ciekawego to z serialami wszelkiej masci jest identycznie. bardzo mi przykro z tego powodu.

ocenił(a) serial na 7
Rafallo

bo nie macie poczucia humoru. Mnie się ten serial bardzo podoba a szczegolnie jak gra E.S.(Baśka)

ocenił(a) serial na 1
R_a_d_z_i_o

Hahaha... no teraz walnąłeś jak kulą w płot;) To, że tobie ten PSEUDO-serial się podoba nie znaczy, że masz poczucie humoru, a inni nie. Wręcz przeciwnie!;)Jeżeli mówisz, że to dno lubisz świadczy,że twoje poczucie humoru jest na tym samym poziomie;)

ocenił(a) serial na 7
lena_777

Ale o tym serialu nie wszyscy mówią że jest dnem. Widać, że ty jesteś dnem. Ja wyrażam opinię a ty narzucasz zdanie:)

ocenił(a) serial na 1
R_a_d_z_i_o

"Narzucam zdanie";)?? Wydawało mi się do tej pory, że narzucić to można płaszcz na ramiona;P Wiesz, możesz kochać ten serial , wieszać plakaty nad łóżkiem z podobizną Foremniak i Lindy, oglądać go 24h i śmiać się z tych pseudo-żarcików do rozpuku-szczerze? Wisi mi to i powiewa;) Ale jeżeli twierdzisz, że jak ktoś nie może pojąć beznadziejności tego serialu i stawiać najwyżej 2 to nie ma poczucia humoru.. No przepraszam bardzo, ale w tym momencie obrażasz mnie więc ja nie pozostałam ci dłużna. Taka jest moja opinia na ten temat czyli (cytuje z Wikipedii:"wyrażony w formie werbalnej pogląd, ściśle powiązany z subiektywnym spojrzeniem autora ===>"To, że tobie ten PSEUDO-serial się podoba nie znaczy, że masz poczucie humoru, a inni nie. Wręcz przeciwnie!;)Jeżeli mówisz, że to dno lubisz świadczy,że twoje poczucie humoru jest na tym samym poziomie;)"

ocenił(a) serial na 7
lena_777

Jeśli nie rozumiesz znaczenia słowa "narzucic" w kontekscie jakiego użyłem to współczuję ci. Ty cały czas powtarzasz że to pseudo-żarciki, dno, itp. W takim razie ty narzucasz zdanie. Widać że nie umiesz pomysleć skoro cytujesz z Wikipedii. Moje poczucie humoru jest na poziomie, którego ty nie znasz(na szczęście). I może zastanowiłabyś się czy pisanie takich pierdół wszystkim się podoba.

Rafallo

A ja lubię oglądać ten serial. Może i czasem teksty nie są jakieś świetne, ale uważam, że serial jest lekki i przyjemny do obejrzenia. Gra aktorka nie jest, moim zdaniem sztuczna, to po prostu część scenariusza. Wiem, że wielu z Was się nie zgodzi, ale ja tylko wyrażam swoją opinię.

s0nka

Zgadzam się z tobą s0nka, mnie również ten serial nie bawi ale lubie go oglądać. Fakt, że aktorzy grają sztucznie ale wydaje mi się to specjalnym zabiegiem podobnie jest zresztą w niektórych serialach zagranicznych. I przyznam szczerze, że rozczarowałem się pewnego po południa kiedy zamiast "I kto tu rządzi?" zobaczyłem "Mamuśki" :)

Rafallo

Nuda, jeden wielki smut. Gra aktorów sztuczna do granic...
Dialogi mierne. Słabo!

ocenił(a) serial na 2
Rafallo

Ja dałam 2\10 ale to naprawdę totalne dno. Linda to jeden z moich ulubionych polskich aktorów ale w tym serialu jest tak sztuczny... Jednym słowem tragedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones